20.10.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.96 4.02 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Vincent Trocheck (FLA) 1+1
2. Kyle Turris (NSH) 1+0
3. Ryan Ellis (NSH) 0+2 (04:50:05)
Statistiky: Střely na bránu: 27-30; Zablokované střely: 11-22; Vhazování: 57%-43%; Hity: 14-9; Přesilové hry: 1/4-1/2; Trestné minuty: 4-8.
Samuel Montembeault držel po dvou třetinách čisté konto a Florida vedla o dvě branky zásluhou Denise Malgina a Bretta Connollyho, ve třetí třetině ale na jejich branky odpověděli Roman Josi s Kylem Turrisem a poslali utkání do prodloužení. Rozhodnout nakonec musely nájezdy, ve kterých se jako jediný prosadil Vincent Trocheck. Konečný výsledek tohoto zápasu zní. Nashville Predators 2 Florida Panthers 3.

Vincent TROCHECK - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
Autorem vítězné branky je VINCENT TROCHECK.

3. série 0:1

Kyle Turris trefil rychlou střelou zápěstím pouze hruď brankáře Samuela Montembeaulta a je tedy konec!

2. série 0:1

Vincent Trocheck zvolil rychlý bekhendový blafák a u levé tyče zvedl puk nad pravý beton Pekky Rinneho!

2. série 0:0

Ryan Johansen se před bránou téměř zastavil a Samuel Montembeault zasáhl pravým betonem.

1. série 0:0

Mike Hoffman zvolil rychlou střelu zápěstím, Pekku Rinneho ale mezi betony překonat nedokázal.

Matt Duchene se rozjel na nájezd jako první a Samuel Montembeault jeho pokus z úhlu zastavil lapačkou.

Samostatné nájezdy začínají.
Predators nyní zbytečně otáleli se střelou a o osudu dnešního zápasu tedy rozhodnou nájezdy. Skóre po prodloužení. Nashville Predators 2 Florida Panthers 2.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:25

Aaron Ekblad byl vyloučen za hákování a hokejisté Nashvillu mají šanci rozhodnout v početní výhodě.

64:25

Predators se dostali v rychlém sledu k pěti nebo dokonce šesti střelám, Samuel Montembeault je ale všechny pochytal! Neskutečné okamžiky!

64:00

Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:04

Aaron Ekblad se snažil prosadit v blízkosti levé tyče a jeho střela se od horní tyče odrazila do ochranné sítě! Nyní mohlo být rozhodnuto!

61:29

Matt Duchene na levém křídle vystřelil z úhlu a Samuel Montembeault kotouč vyrazil hokejkou za svou bránu.

61:20

Roman Josi si připsal klíčový blok, když táhlou ránu hostujících hráčů přizvedl do ochranné sítě. Přerušení.

60:29

Predators na pravém křídle vypálili od modré čáry a Samuel Montembeault puk vkleče úspěšně vyrazil.

60:01

Predators se sice doma na vyrovnání pořádně nadřeli, nakonec ale dokázali dvoubrankový náskok Floridy smazat a před námi je prodloužení. Skóre po třetí třetině. Nashville Predators 2 Florida Panthers 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:10

Nashville se po vstřelení vyrovnávací branky trochu uspokojil a zřejmě už bude čekat na prodloužení.

56:22

Florida na pravém křídle nepřesně rozehrála a volný puk v obranném pásmu rychle dojel Dante Fabbro.

55:30

Mike Hoffman nyní vypálil na vrcholu levého kruhu s příklepem a Pekka Rinne vytáhl fantastický semafor.

55:07

Dante Fabbro vypálil od modré čáry a jeho tečovaný pokus minul vzdálenější levou tyč hostující brány.

54:46

Predators rozehráli podél střídaček nepřesně a kolmá přihrávka skončila na zakázaném uvolnění. Přerušení.

54:28

Pekka Rinne zastavil střelu Panthers z pravého kruhu pro vhazování a prostor dostává komerční přestávka.

53:30

53:30 Kyle TURRIS - 2:2

53:30

Nashville právě vstřelil branku!
KYLE TURRIS se nádherně protáhl mezi dvěma protihráči a v pravém kruhu pro vhazování poté napřáhl k parádní střele zápěstím, kterou vymetl bližší pravý horní roh brány! Predators využili přesilovou hru a vyrovnali skóre tohoto zápasu na 2:2! Asistence: Ryan Ellis a Pekka Rinne.

52:23

Roman Josi vypálil od modré čáry, jeho ostrá rána s příklepem ale tentokrát byla Panthers zablokována.

52:09

Jonathan Huberdeau byl vyloučen za podrážení a Predators si zahrají po reklamní přestávce přesilovku.

51:53

Vincent Trocheck na pravém křídle vystřelil z úhlu a jeho střela zápěstím skončila na horní tyči! Pekka Rinne málem inkasoval potřetí.

49:43

Aaron Ekblad na pravém křídle vypálil z bodu kruhu pro vhazování a Pekka Rinne kotouč sevřel mezi betony.

49:07

49:07 Roman JOSI - 1:2

49:07

ROMAN JOSI napřáhl na vrcholu pravého kruhu k nádherně ráně s příklepem a o vzdálenější levou tyč brány poslal puk do sítě! Predators se konečně dočkali a jsou zpět v zápase! Dokáží vyrovnat? Asistence: Ryan Ellis a Matt Duchene.

49:02

Mattias Ekholm na levém křídle vypálil od hrazení a Samuel Montembeault puk snadno podržel v rukou.

48:07

Panthers zpomalili hru ve středu obranného pásma a oba týmy tedy mohly v naprostém klidu vystřídat.

47:12

Colton Sceviour na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Pekka Rinne jeho střelu zápěstím podržel v náručí.

47:02

Nahození domácího týmu nyní bylo přizvednuto do ochranné sítě a prostor dostává komerční přestávka.

46:13

Panthers se osvobodili pouze za cenu zakázaného uvolnění a hra se vrátila před jejich bránu. Je to 0:2.

46:03

Florida vyhodila puk o hrazení u střídaček do zóny domácího týmu a její hráči okamžitě odjeli střídat.

45:19

Roman Josi poněkolikáté v zápase vypálil od modré čáry a jeho poslední střela byla hosty zablokována.

43:40

Panthers předvedli nádhernou kombinační akci a z mezikruží mohli skórovat do prázdné brány, jenže Dante Fabbro předvedl parádní defenzivní zákrok, kterým zabránil téměř jistému gólu!

43:07

Pekka Rinne si připsal snadný zákrok a o několik sekund později zmrazil volný puk pod lapačkou. Hra přerušena.

42:44

Roman Josi vystřelil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho pokus skončil v pravém rohu kluziště.

41:46

Mark Pysyk na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Pekka Rinne kotouč nadvakrát zmrazil pod lapačkou.

41:30

Michael Matheson v mezikruží puk nezpracoval, a tak doklouzal pod lapačku brankáře Pekky Rinneho.

40:17

Calle Järnkrok vypálil z pravého kruhu pro vhazování a jeho prudká střela zamířila těsně nad bránu Panthers.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 16-22; Zablokované střely: 7-15; Vhazování: 57%-43%; Hity: 8-6; Přesilové hry: 0/2-1/2; Trestné minuty: 4-4.
Třetí třetina začne přibližně ve 3:51.
Nashville dostává před svými fanoušky tvrdou lekci z produktivity, když se v průběhu druhé třetiny utkání na straně Floridy prosadili Denis Malgin a také Brett Connolly. Skóre po druhé třetině vyznívá výrazně pro hráče hostí. Nashville Predators 0 Florida Panthers 2.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:09

39:09 Brett CONNOLLY - 0:2

39:09

Florida právě vstřelila branku!
Pekka Rinne nyní předvedl v rychlém sledu tři senzační zákroky, poté ho ale překonal táhlou střelou od modré čáry BRETT CONNOLLY, který zamířil těsně nad ledem přesně k pravé tyči – 2:0! Asistence: Colton Sceviour a Dryden Hunt.

39:00

Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:25

Frank Vatrano vypálil v levém kruhu bez přípravy a Pekka Rinne po zásahu betony kotouč zmrazil.

37:41

Nashville nehraje vyloženě špatně, jenže brána hostující Floridy je pro něj dnes naprosto zakletá.

36:37

Noel Acciari vystřelil v pravém kruhu pro vhazování a Pekka Rinne poté jeho střelu sevřel mezi rukavicemi.

36:00

Mike Hoffman mohl skórovat po střele z mezikruží, Pekka Rinne ale jeho pokus z blízkosti skvěle vyrazil.

35:26

Matt Duchene rychle objel bránu Floridy, brankář Samuel Montembeault ale zůstal nepřekonán! Florida drží vedení. Následuje reklamní přestávka.

35:07

Predators se usadili v útočném pásmu, bránu hostující Floridy ale zatím obléhají marně. Hosté stále vedou.

33:33

33:33 Denis MALGIN - 0:1

33:33

DENIS MALGIN si u levé tyče rychle zpracoval puk a krásnou střelou zápěstím z úhlu a blízkosti vymetl bližší horní roh brány! Panthers využili přesilovou hru a vedou v městě hudby 1:0. Asistence: Vincent Trocheck a Keith Yandle.

33:06

Pekka Rinne si pohlídal prostor u své levé tyče brány a jemnou tečí vytěsnil puk do rohu kluziště.

32:09

Vincent Trocheck vystřelil z pravého kruhu pro vhazování a Pekka Rinne senzačně zasáhl levým betonem, stejně jako proti následné dorážce!

31:39

Kyle Turris dostal dvě minuty za podrážení a Panthers si zahrají po reklamní přestávce druhou přesilovou hru.

31:32

Panthers vypálili na vrcholu mezikruží a jejich rána zamířila nad bránu domácího Pekky Rinneho. Šance.

29:12

Ryan Ellis na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho jedovatá bomba zamířila nad bránu Panthers. Stav 0:0.

28:51

Craig Smith mohl skórovat v blízkosti pravé tyče brány, Samuel Montembeault ale jeho ránu výborně vyrazil.

28:09

Pekka Rinne si snadno poradil s nahozením Floridy a po přerušení hry následuje krátká komerční přestávka.

26:50

Calle Järnkrok mohl skórovat po střele z mezikruží, Samuel Montembeault ale včas sevřel betony k sobě.

26:12

Panthers se dostali ke střele v blízkosti levé tyče a Pekka Rinne jejich střelu z úhlu výborně vyrazil mimo.

25:50

Denis Malgin mohl udeřit po střele z pravého kruhu, Pekka Rinne ale jeho střelu vyrazil pravým ramenem.

24:32

24:32 Překonaného Samuela Montembeaulta zachránila tyč!

24:32

Predators nyní orazítkovali nádhernou bombou brankovou konstrukci a Colton Sissons u levé tyče minul odkrytou bránu! Obrovská šance!

24:02

Ryan Johansen a Craig Smith dnes nastoupili ke svému jubilejnímu 600. zápasu v NHL! Milník!

23:16

Predators se snažili prosadit na levém křídle, kde je zřejmě zastavilo postavení mimo hru. Hra přerušena.

22:39

Denis Malgin nedokázal překročit útočnou modrou čáru, jelikož se mu do cesty postavil Nick Bonino.

21:18

Samuel Montembeault vyrazil střelu Matta Duchena z mezikruží a na opačné straně vypálil na vrcholu levého kruhu Mike Hoffman, Pekka Rinne ale také úspěšně zasáhl a kotouč podržel v náručí. Hra byla přerušena.

20:38

Jonathan Huberdeau vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela minula vzdálenější pravou tyč brány.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 9-5; Zablokované střely: 4-9; Vhazování: 64%-36%; Hity: 5-4; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně ve 3:00.
Samuel Montembeault předvedl v bráně Floridy několik solidních zákroků a stejně jako domácí Pekka Rinne drží po úvodních dvaceti minutách čisté konto. Predators měli více ze hry, je jim to ale k ničemu. Skóre po první třetině zní. Nashville Predators 0 Florida Panthers 0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:00

Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:20

Yannick Weber nejprve minul střelou z pravého kruhu pro vhazování vzdálenější levou tyč a poté to zkusil na levém křídle od modré čáry, Samuel Montembeault ale jeho střelu kryl a vkleče puk podržel. Komerční brejk.

17:12

Craig Smith se na levém křídle pokusil o stahovačku, hostující Jonathan Huberdeau mu ji ale nedovolil.

15:59

Denis Malgin vystřelil na bodu levého kruhu zápěstím, Yannick Weber ale jeho pokus skvěle zablokoval.

15:01

Samuel Montembeault rozehrál zpoza vlastní brány hodně riskantně, Predators toho ale poté nevyužili.

14:12

Jakov Trenin vystřelil na bodu levého kruhu zápěstím a jeho střela minula vzdálenější pravou tyč brány hostí.

13:57

Anton Strålman vystřelil na pravém křídle od modré čáry a Pekka Rinne puk podržel. Komerční přestávka.

11:46

Vyloučený Brett Connolly je zpět na ledě a po dvou vyloučeních se nyní musí vyvarovat dalšímu faulu.

11:24

Ryan Ellis znovu vypálil od modré čáry a Samuel Montembeault nyní jeho pěknou střelu vyrazil pravým betonem! Skóre se v Nashvillu nemění.

11:00

Ryan Ellis vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho rána byla sražena do levého rohu kluziště.

09:46

Brett Connolly se vrátil z trestné lavice na led a hned vzápětí se na ni vrátil kvůli sekání. Zbytečně provinění.

09:46

Brett Connolly se sice vrátil z trestné lavice zpět na led, rozhodčí ale opět vylučují na straně Floridy.

09:05

Nick Bonino bojoval o puk v levém rohu útočného pásma, odkud se vzápětí odrazil do ochranné sítě.

08:04

Calle Järnkrok vypálil v levém kruhu pro vhazování bez přípravy a Samuel Montembeault jeho ránu podržel.

07:31

Brett Connolly byl vyloučen za nedovolené bránění a první přesilovou hru mají k dispozici také Predators.

07:31

Jakov Trenin se vrátil z trestné lavice zpět na led a po přerušení hry následuje krátká komerční přestávka.

05:56

Aaron Ekblad vypálil od modré čáry a Pekka Rinne měl obrovské problémy s tím, aby puk dostal mimo! Vleže předvedl fantastický zákrok!

05:04

Jakov Trenin dostal dvě minuty za vysokou hůl a Panthers si zahrají první přesilovou hru v zápase.

04:51

Craig Smith vystřelil na bodu pravého kruhu a Samuel Montembeault puk skvěle vyrazil sevřenými betony.

03:18

03:18 Pekka Rinne skvěle zasáhl proti teči pravým betonem

03:18

Aleksander Barkov se ocitl před bránou sám a Pekka Rinne ho vychytal pravým betonem!

02:51

Ryan Johansen vystřelil na vrcholu levého kruhu a Samuel Montembeault jeho pokus vyrazil vyrážečkou.

02:15

Austin Watson vypálil na vrcholu pravého kruhu s příklepem a Samuel Montembeault kotouč podržel.

01:16

Predators vystřelili z levého křídla nepřesně a v hledišti Bridgestone Areny to hlasitě zahučelo. Pěkná střela.

00:38

Ryan Johansen vystřelil v pravém kruhu pro vhazování a Samuel Montembeault si připsal první zákrok duelu.

00:01

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm, Fabbro, Hamhuis, Y. Weber – Järnkrok, Johansen (A), Arvidsson – Turris, Duchene, Mikael Granlund – Trenin, Bonino, C. Smith – Salomäki, Sissons, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.

Florida Panthers: Montembeault (Bobrovskij) – Weegar, Ekblad, Matheson, Strålman, Yandle (A), Brown, Pysyk (A) – Huberdeau (C), Barkov, Dadonov – Hoffman, Trocheck, Connolly – Vatrano, Malgin, Hunt – Acciari, Sceviour. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Chris Rooney. Čároví: Scott Cherrey, Steve Barton.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vzájemné zápasy

Oba týmy se potkaly dvakrát v přípravě a Nashville oba domácí zápasy zvládl, když v Bridgestone Areně vyhrál 16. září 6:3 a o den později nejtěsnějším rozdílem 1:0.
Florida Panthers

Florida letos vyhrála ze sedmi zápasů pouze dvakrát. Druhá a poslední výhra přišla 14. října na ledě New Jersey, kde hráči Panthers ukončili sérii tří venkovních porážek. Po návratu domů ovšem hosté nestačili na Colorado, přestože byli střelecky aktivnější a po úvodní třetině střetnutí vedli i zásluhu branky v oslabení 3:1.
Nashville Predators

Nashville si v letošní sezóně NHL udělal z Bridgestone Areny téměř nedobytný hrad. Predators v přípravě vyhráli všechny čtyři domácí zápasy a v základní části zatím ze stejného počtu utkání tři. Nashville se vrací domů po sérii tří venkovních střetnutí, během které podlehl LA Kings a Arizoně, mezitím ale porazil Vegas.
Florida zahodila v posledním střetnutí proti Coloradu obrovské množství šancí a nakonec zápas prohrála po prodloužení. Panthers doplatili ve třetí části duelu na nízkou produktivitu, které se budou chtít vyvarovat v nadcházejícím zápase v Nashvillu. Predators jsou ovšem doma velice silní a navíc se jim daří střílet hodně gólů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

2:3

Branky a nahrávky: 50. Josi (Ellis, Duchene), 54. Turris (Ellis, Rinne) – 34. Malgin (Trocheck, Yandle), 40. Connolly (Sceviour, Hunt), rozh. náj. Trocheck