20.10.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Veronika Loudová

Tipsport: 2.06 3.89 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Brzy na shledanou u dalších zápasů. (03:46:14)
Radek Faksa (Dallas) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:30
Andrej Sekera (Dallas) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:42
Jakub Voráček (Philadelphia) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:44
1. Corey Perry (Dallas) 1+2
2. Roope Hintz (Dallas) 1+1
3. Ben Bishop (Dallas) 38 zák., 1 gól, 97,4%
A je tu konec. V posledním dějství jsme viděli 2 branky a obě do sítě domácího týmu. Nejprve se prosadil pěknou střelou Perry,který vstřelil první gól v dresu Dallasu. V poslední minutě se prosadil střelou ze středního pásma Heiskanen, který rozhodl o konečné podobě zápasu. Flyers dnes nebyli horším týmem, ale Dallas byl jednoznačně efektivnější.
Střely po 3. třetině: Domácí – 16, Hosté – 39.

59:15

Zápas už se spíše dohrává.

58:05

58:05 Miro HEISKANEN - 1:4

58:05

Dallas právě vstřelil branku!
A je tu pojistka do prázdné branky! MIRO HEISKANEN ze středního pásma po pěkné narážce se Seguinem trefuje prázdnou branku a o osudu utkání je rozhodnuto.
Asistence: Tyler Seguin.

57:29

Pěkná sehrávka na střed hřiště na volného Konecnyho,ale jeho pokus neprošel přes houštinu těl!

57:20

DAllas vyhazuje kotouč ze třetiny do středního pásma a domácí 6tice musí vyklidit třetinu.

56:49

Flyers to zkouší se 6ti bruslaři!

56:10

Stars vysunuli napadání a Flyers se nemohou dostat z kotoučem z vlastní třetiny.

55:50

Kotouč za brankou Harta, tohle Dallasu vyhovuje.

54:59

Taylor Fedun zavezl kotouč do třetiny a hosté se po delší době dostali do pásma soupeře.

54:10

Claude Giroux se snažil prokličkovat mezi 3 obránci,ale to bylo moc velké sousto a o touš přišel.

53:20

Fanoušci ve Wells Fargo Center jsou celý zápas zamklí,ale teď to vypadá, že se chystají podpořit své miláčky k poslednímu tlaku!

52:59

Nepřesná rozehrávka Flyers a máme tu zakázané uvolnění.

52:27

Shayne Gostisbehere vypálil dělovku od modré, Bishop zasáhl ramenem a nedovolil žádnou dorážku.

51:59

Flyers přidali na aktivitě a hraje se defacto jen ve třetině Dallasu, Bishop si moc neodpočine.

51:16

Tyler Pitlick se dostal ke střele z kruhu pro vhazování. Svůj pokus cpal na první tyč,ale Bishop byl pozorný a zasáhl!

50:59

Sean Couturier se prohnal po levém mantinelu do útočného pásma,ale k střele se skrz obránce nedostal.

50:10

Dallas vysunul forčeking hodně vysoko a Flyers mají problémy s rozehrávkou.

49:50

Dallas se nedostal ke střele za posledních 8 minut!

48:28

James van Riemsdyk přišpendlil protihráče k mantinelu a vysloužil si potlesk diváků.

47:50

Matt Niskanen vypálil od pravého mantinelu, Bishop měl zakrytý výhled, ale podařilo se mu reflexivně zasáhnout!

47:10

Bishop ztratil při zákroku hůl,ale nakonec se mu s přispěním obránců podařilo touš zadržet!

46:27

Flyers se po delší době usadili ve třetině soupeře,ale dělovka od modré prosvištěla těsně vedle tyče!

45:21

Za brankou Harta se vytvořil chumel hráčů, který se snažil vydolovat touš. Z tohoto souboje nakonec vyšel vítězně domácí útočník.

44:50

Hra teď lehce ztratila spád. Hraje se převážně ve středním pásmu a větší šance nevidíme.

43:39

Robert Hägg vypálil od modré,ale jeho pokus zblokoval útočník!

43:10

Scott Laughton vypálil nebezpečně skrz obránce,ale jeho pokus Bishop vyrazil.

41:24

41:24 Corey PERRY - 1:3

41:24

Dallas navyšuje vedení! Hintz vybojova puk na mantinelu,tam ho sebral COREY PERRY, který se s ním natlačil na střed a ze středu hřiště už pohodově zakončil! Perry si tak přepisuje první branku v dresu Dallasu!
Asistence: Roope Hintz.

40:50

Bishop utěsnil mezírku u tyče a připsal si další zásah.

40:01

Úvodní buly pro domácí tým.

40:01

Ve druhém dějství jsme se branky nedočkali. Oba týmy měly několik šancí na přidání další branky,ale Hart i Bishop dnes chytají opravu skvěle. Oba celky dostaly k dispozici i několik přesilových her,ale dalšího přesného zásahu jsme se nedočkali.
Střely po 2. třetině: Domácí – 21, Hosté – 12.
Třetí třetina začne přibližně v 03:06.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:27

Radulov se dostal k přečíslení 3 na 2, ale nepodařilo se mu nahrát přesně z šance nic nebylo!

39:20

Kotouč za brankou Harta.

39:00

Začíná zkrácená přesilová hra domácích Letců.

38:59

Tyler Pitlick se s kotoučem nacpal před branku,ale Bishop předvedl výborný zákrok a zasáhl betonem!

38:20

Joe Pavelski nenahrál přesně a kotouč mají domácí.

38:00

A máme tu hru 4 na 4, uvidíme komu bude snížený počet hráčů na ledě vyhovovat více.

37:38

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., podrážení).

37:05

Flyers vyhráli vhazování a kotouč je na druhé straně kluziště.

36:49

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ivan Provorov – 2 min., vysoká hůl).

36:20

Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.

35:59

Flyers jsou znovu s kotoučem ve třetině soupeře a pomalu zvyšují svůj tlak.

35:05

Rozhodčí přerušuje hru a na ledě probíhá pár šarvátek.

34:30

Stars jsou v plném počtu.

34:05

Flyers se nedaří dostat s kotoučem do třetiny soupeře trest hostujícího týmu se rychle krátí.

33:30

Stars se znovu osvobozují.

33:00

Dallas se dokázal dobře zónově postavit , vydoloval kotouč a ihned ho poslal přes všechny čáry.

32:23

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Justin Dowling – 2 min., vysoká hůl).

31:39

Roope Hintz zavezl kotouč do třetiny,ale proti přesile o něj za brankou zase přišel.

30:59

V obrovské šanci se ocitl Shayne Gostisbehere, ale jeho dělovka minula branku z ideální pozice!

30:20

Nepovedená rozehrávka Stars a máme tu zakázané uvolnění.

29:27

Claude Giroux prokličkoval mezi 3 obránci až na střed hřiště,ale těsně před střelou mu kotouč vypíchl obránce!

28:50

Flyers měli obrovský tlak,ale John Klingberg dobře zapracoval a dostal touš do středního pásma.

28:18

Hart si povyjel a zachytil střelu od mantinelu. Následuje komerční přestávka.

27:40

Dallas se probral a nyní se usazuje ve třetině soupeře a zvyšuje tlak.

26:59

Jamie Benn se dostal ke střele z druhé vlny a znovu trefuje tyč!

26:20

Bishop po zákroku zůstal ležet na zádech a před brankou vznikl obrovský šrumec,ale Flyers se nepodařilo dostat touš do branky!

25:49

Dallas se dostal k přečíslení 2 na 1, ale domácí obránce předvedl parádní návrat a zachytil nahrávku!

24:59

Andrew Cogliano to zkusil sám,ale Hart v rozkleku jistil celou situaci.

24:20

Flyers se dostali k přečíslení 3 na 2, ale ani tato šance neskončila střelou mezi 3 tyče!

23:59

Matt Niskanen spadl na led,ale vylučovat se nebude – rozhodčí zůstávají klidní.

23:05

Další slibně rozjetou útočnou situaci zastavuje čárový rozhodčí pro offside.

22:28

Chris Stewart zavezl kotouč a vypálil, ale jeho pokus prolétl nad brankou soupeře.

21:58

Hra je teď hodně neurovnaná, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.

21:20

Nepovedená rozehrávka Flyers končí zakázaným uvolněním.

20:50

Konecny vypálil od modré, jeho pokus mířil do středu branku a Bishop bez problému zasáhl.

20:01

20:01

A je za námi první dějství zápasu. Do utkání vstoupili lépe domácí,když se prosadil Sean Couturier. Pak ale přišly 2 zásahy Stars. Nejprve se po krásně akci z dorážky prosadil Hintz a ve 14. minutě se při přesilové hře povedenou tečí prosadil i Lindell. Dallas tak otočil nepříznivý stav a do šaten se jde za stavu 1:2.
Střely po první třetině: Domácí – 12, Hosté – 11.
Druhá třetina začne přibližně v 02:10.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:49

Střela Jamese van Riemsdyka byla zblokována a skončila nad brankou.

19:10

Hart zasahuje proti střele od modré lapačkou.

18:30

Claude Giroux se dostal před obránce a zakončoval těsně před brankářem, ale Bishop zachoval chladnou hlavu a betonem zasáhl!

17:59

Hostující tým je nyní aktivnější a vytváří si více šancí. Letci se spíše brání.

17:20

Jamie Benn se dostal do přečíslení 2 na 1,ale trefuje pouze vzdálenější tyč!

17:10

Andrew Cogliano nahodil kotouč na branku,ale jeho žabka minula svatyni Harta.

16:23

Nepovedená rozehrávka hostujícího týmu a máme tu icing.

15:10

Oskar Lindblom se dostal kličkou za obránce,ale jeho následná střela zápěstím prosvištěla vedle tyče!

14:30

Flyers se po delší době dostali s kotoučem do útočného pásma,ale střela minula branku a touš sbírá hostující obrana.

13:50

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Oleksiak – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Chris Stewart – 5 min., bitka).

13:48

13:48 Esa LINDELL - 1:2

13:48

A je tu další branka, hosté využívají přesilovou hru. Gurjanov vypálil od modré a našel čepel hokejky před branko, kde stál ESA LINDELL, který tečoval kotouč do odkryté branky. Asistence: Denis Gurjanov a Corey Perry.

13:30

Touš je znovu za brankou Bishopa a domácí čtveřice si může odpočinout.

13:05

Domácí vyhráli buly a ihned posílají kotouč na druhou stranu kluziště.

12:44

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., držení).

12:20

Phili vysunula napadání vysoko a Dallas má velké problémy s rozehrávkou.

11:50

Další ze slibně rozjetých útoků Flyers zastavuje rozhodčí pro offside.

11:20

Joe Pavelski si nerozuměl se spoluhráčem v útočné třetině a k touši se dostali domácí.

10:50

Matt Niskanen vypálil od modré, jeho pokus Bishopovi vypadl, ale hostující brankář si touš bleskově našel znovu.

10:20

Flyers mají kotouč ve vlastní třetině, ale nedaří se jim dostat za útočnou modrou čáru.

09:59

Seguin se dostal s kotoučem za obránce, ale byl příliš blízko Hartovi a nepodařilo se mu kvalitně zakončit.

09:20

Seguin je na ledě, Stars přežili další oslabení.

08:55

Bishop betonem zasahuje proti střele z jedničky od mantinelu.

08:30

Kotouč je znovu za brankou Harta, Dallas dobře brání vlastní třetinu.

07:40

Dallas nevyhrál buly,ale Matt Niskanen dobře přečetl rozehrávku soupeře a posílá kotouč k Hartovi.

07:07

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Tyler Seguin – 2 min., podrážení).

07:00

07:00 Roope HINTZ - 1:1

07:00

A máme srovnáno! Perry s Bennem dobře napadali a druhý jmenovaný získal kotouč na mantinelu, předložil ho na střed na volného ROOPEA HINTZE, který se krásnou stahovačkou dostal za obránce a zakončil, Hartovi se podařilo zasáhnout, ale na následnou dorážku byl krátký.
Asistence: Jamie Benn a Corey Perry.

06:50

05:30

Dallas si vytvořil první souvislejší tlak, ale střela od modré byla nepřesná a za brankou se puku zmocnili domácí.

03:50

Bishop podržel střelu od mantinelu a následuje komerční přestávka.

03:20

Hintz vypálil a Bishop má za sebou první zákrok v tomto zápasu.

02:45

Dallas hraje v plném počtu.

02:20

Povedená střela v podání domácího obránce končí na zadním mantinelu a a Stars se osvobozují.

01:50

01:30

Domácí vyhráli vhazování a usazují se ve třetině soupeře, ale k nebezpečnější šanci to zatím nevedlo.

00:45

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., vysoká hůl).

00:43

00:43 Sean COUTURIER - 1:0

00:43

Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak to byla blesková první branka! Konecny našel křižnou nahrávkou volného SEANA COUTURIERA, který z ostrého úhlu poslal kotouč do prázdné branky!.
Asistence: Travis Konecny a Claude Giroux.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Philadelphia Flyers
Flyers taky nemají ideální formu. Z posledních 5ti zápasů vyhráli pouhé 2. Konkrétně proti Chicagu a Devils. Bod se pak Letcům podařilo urvat v zápase s Vancouverem. Naopak bez bodového zisku Flyers odešli ze zápasů s Calgary a Edmontonem. Právě Edmontonu podlehl domácí tým v minulém kolem poměrem 3:6. V tomto zápase se dokázal 2x prosadit Jakub Voráček a jednu přesnou trefu přidal Lindblom. V tabulce Východní konference najdeme Philadelphii na 14. místě s 5 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Konecny – 3 + 4
2. Lindblom – 3 + 1
3. Provorov – 1 + 3
Dallas Stars
Stars nezažívají ideální vstup do sezóny. Po 9ti odehraných zápasech svítí na bodovém kontě Stars hrozivá 3ka se zápornou bilancí vstřelených a obdržených gólů. Dallas získal poslední bod před 4 zápasy, když prohrál s Calgary v prodloužení. Pak přišly prohry proti Washingtonu, Buffalu, Columbusu a v minulém zápase proti Pittsburghu 2:4. Mezi úspěšné střelce se v tomto zápase zapsali Hintz a Klingberg.V tabulce Západní konference najdeme Stars na 14. místě.
1. Hintz – 5 + 1
2. Heiskanen – 2 + 3
3. Seguin – 2 + 2
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Philadelphia Flyers a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

1:4

Branky a nahrávky: 1. Couturier (Konecny, Giroux) – 7. Hintz (Ja. Benn, Perry), 14. Lindell (Gurjanov, Perry), 42. Perry (Hintz), 59. Heiskanen (Seguin)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, Hägg, Gostisbehere – Konecny, Couturier, Giroux – Voráček, K. Hayes, Lindblom – Pitlick, Laughton, J. van Riemsdyk – Stewart, M. Raffl, Twarynski.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Sekera, Heiskanen, Oleksiak, Fedun – Dickinson, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hintz, Perry – Janmark, Faksa, Pavelski – Cogliano, Dowling, Gurjanov.

Rozhodčí: Laurent, Mclsaac – Fournier, Galloway

Diváci: 18 003

00:43 PHI 1:0 Couturier (Konecny, Giroux)
00:45 DAL 2 Radulov, vysoká hůl
07:00 DAL 1:1 Hintz (Ja. Benn, Perry)
07:07 DAL 2 Seguin, podrážení