Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – Mountfield HK

4:0

konec (2:0, 2:0, 0:0)

29.09.2019, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • 6. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 2.0 4.3 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:33

Tak hosté si ještě jednou v zápase zahrají v pěti proti třem, krosčekem se provinil Guntis Galvinš. Hosté si vybírají oddechový čas.

58:40

Ještě jedna přesilovka pro Hradec, na trestnou lavici usedá Patrik Hrehorčák, který z vlastního pásma vyslal kotouč až do hlediště.

50:17

Lukáš Krajíčkovi na modré utekl kotouč a třinecký kapitán musel unikajícího Miškáře zastavil nedovoleným způsobem. Přesilovka pro hosty.

47:19

David Musil ve středním pásmu zastavil hostující rozehrávku a z pozice beka se vydal do úniku. Musilovi však cestu zakřížil Mislav Rosandič, hostující bek to však udělal nedovoleným způsobem. Přesilovka pro domácí.

42:45

Petr Vrána za hostující brankou napadal rozehrávajícího Tomáše Vincoura, hostující útočník nakonec vyhodil kotouč až mezi diváky. Přesilovka pro domácí.

38:28

David Musil byl v rohu vlastního pásma tvrdě atakován Matějem Chalupou, což se nelíbilo Patriku Hrehorčíkovi, který šel svého beka mstít. Sudí celou šarvátku rychle rozpustili, Oceláři si v následujících minutách zahrají přesilovku. Chalupa byl potrestán dvouminutovým trestem a osobním trestem na deset minut za naražení zezadu. Menší trest odpyká Petr Koukal.

32:18

Přesilovka Ocelářů je u konce, ve vlastním pásmu se proti pravidlům provinil Vladimír Roth. Minuta a třináct vteřin hry ve čtyřech na obou stranách.

31:31

Matěj Stránský si drzým průnikem středem kluziště řekl o faul, Stránského nedovoleně zastavil Petr Koukal, Oceláře tak po komerční přestávce čeká druhá přesilovka.

26:33

Přesilovka Hradce bude dvojnásobná, podrážením se totiž provinil Matěj Stránský. Mountfield má k dispozici pětačtyřicet vteřin hry v pěti proti třem.

25:18

Hosté budou mít šanci reagovat na nepříznivý vývoj zápasu v početní výhodě, vysokou holí se totiž provinil Aron Chmielewski.

23:11

První přesilovka pro Oceláře. Oskars Cibulskis ve vlastním pásmu nedovoleně zastavil Polanského a odsedí si dvě minuty.

03:13

Uvidíme první početní výhodu utkání, k dispozici ji budou mít hosté. Tomáš Marcinko se ve středním pásmu provinil podrážením.

4:0

Branky a nahrávky: 1. Stránský (Roth, Gernát), 10. Adamský (Chmielewski, Polanský), 26. Nestrašil (Roth), 30. Gernát (M. Kovařčík)

HC Oceláři Třinec: Bartošák (21. Kváča) – Gernát, Roth, Galvinš, D. Musil, Krajíček (C), M. Doudera – Stránský, P. Vrána, Nestrašil – Dravecký, Marcinko (A), Hrňa – Hrehorčák, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Adamský (A), Polanský, Chmielewski – Kofroň.

Mountfield HK: Š. Lukeš (26. Mazanec) – Nedomlel, Zámorský, Gaspar, Cibulskis, Rosandić, F. Pavlík, T. Voráček – Perret, Bičevskis, Miškář – Červený (A), Rákos, Smoleňák (C) – R. Pavlík (A), Cingel, Vincour – M. Chalupa, Koukal, Paulovič.

Rozhodčí: Hradil, Staňo – Gebauer, Lederer

Diváci: 4 249

00:20 TRI 1:0 Stránský (Roth, Gernát)
03:13 TRI 2 Marcinko, podrážení
09:41 TRI 2:0 Adamský (Chmielewski, Polanský)
20:01 TRI -Kváča +Bartošák (Střídání)