SOHO Olomoučtí Kohouti – SHK Mustangové AUTO IN

3:2

konec (1:0, 1:0, 1:2)

29.09.2019, 13:15 • Moravská Třebová • 1. kolo • Jakub Kudláč

Je konec! Domácí se dostali do vedení zkraje páté minuty a od té doby už drželi náskok vždy minimálně alespoň jedné branky. Hanáci tak dokonale v 1. kole nového ročníku zaskočili favorita dnešního utkání z Pardubic. Gratulace na Hanou! (14:50:23)

43:05

Oddechový čas pro domácí.

37:48

Pardubice právě vstřelily branku!
Závěrečné minuty ještě přinesou drama! Další branku si připisuje BERNHARD HERING. Asistence: Lukáš Kořínek a Pavel Kubeš.

35:33

Olomouc právě vstřelila branku!
Hanáci si však berou zpět dvoubrankové vedení, když také využili přesilovku! Podruhé v utkání se prosadil MILOŠ VEČEREK. Asistence: Martin Novák.

34:53

Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Bernhard Hering – 2 min, nedovolené bránění).

30:15

Hosté velmi rychle dávají kontaktní branku! Přesilovku využil BERNHARD HERING. Asistence: Pavel Kubeš.

30:01

Domácí dokázali ve druhé třetině posunout ukazatel skóre na 2:0, ovšem na startu závěrečné periody se budou muset bránit při vyloučení Jedličky. Dokáží Mustangové v posledních patnácti minutách zvrátit vývoj utkání?

30:00

30:00

Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Radek Jedlička – 2 min, držení).

22:00

Domácí uskakují do dvoubrankového vedení! Postaral se o něj MILOŠ VEČEREK, přičemž asistenci si připisuje brankář Michal Černoch.

15:01

15:00

09:51

Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Radek Jedlička – 2 min, sekání).
Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Marek Michalec – 2 min, sekání).

09:16

Vyloučení v týmu SOHO Olomoučtí Kohouti (Miloslav Stašák – 2 min, nedovolené bránění).

08:30

06:30

Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Richard Buhr – 2 min, nedovolené bránění).

04:24

Domácí jdou zkraje utkání do vedení! Za Hanáky se prosazuje posila SYLWESTER FLIS. Asistence: Martin Novák a David Palát.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Flis (Novák, Palát), 22. Večerek (Černoch), 36. Večerek (Novák) – 31. Hering (Kubeš), 38. Hering (Kořínek, Kubeš)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch – Flis, Kartosz, Jedlička, Kardoš – Stašák, Radek Mikuš, Novák, Rozkopal, Buriánek, Klíma, Večerek, Radim Mikuš, Palát

SHK Mustangové AUTO IN: Boček – Kvoch, Kubeš, Pabst, R. Buhr – Neuman, Kolek, Štěpják, Michalec, Horníček, V. Buhr, Hering, Doležal, Kořínek

04:24 OLS 1:0 Flis (Novák, Palát)
06:30 PCS 2 Buhr, nedovolené bránění
09:16 OLS 2 Stašák, nedovolené bránění
09:51 OLS 2 Jedlička, sekání