4:5

po prodl. (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)

29.09.2019, 20:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.25 3.8 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Minnesotou a Winnipegem. Hosté nakonec zvládli prodloužení lépe a vyhráli po něm 5:4. Utkání to bylo velmi kvalitní a o dobrou zábavu se postaraly oba celky. Hrdinou utkání se stal hostující obránce Josh Morrissey, který si ke svým asistencím připsal také rozhodující branku.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (22:50:55)
Hvězdy utkání:

1. Josh Morrissey (WPG), 1+2
2. Matt Dumba (MNS), 1+1
3. Mathieu Perreault (WPG), 1+1.
Československá stopa:

V utkání nenastoupil žádný hráč z Česka a Slovenska.

Winnipeg právě vstřelil branku!
Prodloužení nabídlo rychlou hru od počátku, kterou rozhoduje JOSH MORRISSEY. Obránce Jets se dostal společně s Wheelerem do úniku dva na brankáře. Oba hráči si vyměnili puk a Morrissey jej dopravil do sítě. 4:5 po prodloužení. Asistence: Blake Wheeler.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla. Za chvíli začne prodloužení. Nutno podotknout, že remíza je v součtu toho, co jsme dnes viděli na ledě, zasloužená.

60:00

59:40

Winnipeg se ještě snažil odpovědět, ovšem za malou chvíli zřejmě uvidíme prodloužení.

58:30

58:30 Mats ZUCCARELLO - 4:4

58:30

Minnesota právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovku a vyrovnávají stav utkání! Hostům se nepovedlo vyhození, puk si stáhl v pásmu soupeře Dumba a chytrou přihrávkou vybídl MATSE ZUCCARELLA. Norský útočník přesnou trefou procedil puk mezi betony Brossoita. 4:4. Asistence: Matt Dumba.

57:48

Zuccarello z levého křídla nezamířil přesně. Brossoit si o pár sekund později přesto připsal zákrok.

57:30

Je tomu tak, Dubnyk je na střídačce!

57:30

Domácí tým si před další přesilovkou bere oddechový čas. Dubnyk zřejmě už zůstane na střídačce a bude se hrát powerplay.

57:30

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., hákování).

57:19

Minnesota i nadále pobývá v útočném pásmu.

57:01

4:5

Branky a nahrávky: 6. Koivu (Belpedio, Donato), 21. Dumba (Greenway, Eriksson), 39. Fiala (Zucker, Staal), 59. Zuccarello (Dumba) – 7. Perreault (Pionk, Morrissey), 22. Lowry (Morrissey), 25. Roslovic (Perreault, Wheeler), 42. Appleton (Heinola, Poolman), 62. Morrissey (Wheeler)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Dumba, Brodin, Delpedio, Seeler, Soucy, Hunt – Donato, M. Koivu (C), Parise (A), E. Staal (A), Eriksson Ek, Zucker, Foligno, Greenway, Kunin, Fiala, Brown, Zuccarello

Winnipeg Jets: Hellebuyck (41. Brossoit) – Bitetto, Poolman, Pionk, Heinola, Morrissey (A), Beaulieu – Copp, Lowry, Little (A), Letestu, Wheeler (C), Ehlers, Roslovic, Gustafsson, Luoto, Bourque, Appleton, Perreault

Rozhodčí: Lee, Chmielewski – Galloway, Gawryletz

Diváci: 17 017

06:00 MNS 1:0 Koivu (Belpedio, Donato)
06:50 WPG 1:1 Perreault (Pionk, Morrissey)
09:58 MNS 2 Soucy, nedovolené bránění
20:26 MNS 2:1 Dumba (Greenway, Eriksson)