29.09.2019, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.27 3.6 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (06:39:56)
1. Hampus Lindholm (ANA) 1+0
2. Jakob Silfverberg (ANA) 1+0
3. Vinnie Hinostroza (ARI)1+0.
Střely na branku: 37 – 27 (14:9, 12:11, 11:7).
Je dobojováno! Třetí dějství se mnohem více vydařilo Anaheimu, který na dlouhé minuty zamkl Kojoty před Kuemperem. Ten sice předvedl řadu zákroků, ale v šestačtyřicáté minutě už nezachránil situaci po střele Hampuse Lidnholma. Coyotes pak měli k dispozici dvě přesilovky, moc nebezpeční ale nebyli a totéž dvojnásobně platilo i ve hře v plném počtu. Anaheim jednoduše ubránil výsledek 2:1 a na konci přípravy si připisuje čtvrté vítězství.

59:45

Nick Schmaltz trefil Maxe Jonese hokejkou do obličeje. Rozhodčí pískají faul a berou Arizoně poslední naději na vyrovnání.

59:22

Max Jones nahodil puk ze středního pásma, Coyotes zakládají jednu z posledních útočných akcí.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:40

Ducks drží puk daleko od své branky a mílovými kroky se přibližují k výhře. Potvrdit ji mohl Silfverberg, ovšem Kuemper byl proti.

57:19

57:08

Od Kojotů je to jednoznačně nejlepší přesilovka. Söderberg s Dvorakem ale netrefili prostor mezi třemi tyčemi.

56:39

Phil Kessel nebezpečně tečoval letící projektil od modré čáry. On ani dorážející Nick Schmaltz však puk za Millera nepropasírovali.

55:57

Snad poprvé o sobě dal výrazněji vědět Clayton Keller, který nejprve minul z vrcholku kruhu a pak se neprosadil ani v předbrankovém prostoru.

55:19

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Cam Fowler – 2 min., sekání).

54:17

Až Phil Kessel se dostal ke střele zpoza kruhu. Ryan Miller byl ale připraven a kotouč vyrazil do bezpečí.

53:45

Teď je to dlouhá pasáž bez jediné střely na branku. Puk se stěhuje z jedné strany na druhou, ale vše se obehrává bez sebemenších šancí.

52:53

Ryan Miller si po svém nástupu zatím prakticky vůbec nezachytal. V posledních minutách bezzubé Arizoně začíná rychle docházet čas na vyrovnání.

51:34

2:1

Branky a nahrávky: 34. Silfverberg (Rakell, Lundeström), 46. Lindholm (Getzlaf, Comtois) – 8. Hinostroza (Demers)

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Guhle, Fowler, Holzer, J. Larsson, Manson (A), Lindholm – Henrique, Getzlaf (C), Deslauriers, Rowney, Silfverberg (A), Grant, S. Carrick, Lundeström, Jones, Comtois, Terry.

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Hjalmarsson (A), Chychrun, Goligoski, Demers, Söderström, Oesterle – N. Schmaltz, Keller, Hinostroza, Richardson (A), Dvorak, Stepan, Söderberg, Fischer, Grabner, Crouse, Kessel, Garland.

Rozhodčí: Schlenker, Luxmore – Tobias, Rody

Diváci: 15 105

06:13 ANA 2 Holzer, podrážení
06:49 ARI 2 Stepan, hákování
07:23 ARI 0:1 Hinostroza (Demers)
15:47 ANA 2 Larsson, nedovolené bránění