Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HK DOXXbet Detva

2:3

po prodl. (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)

29.09.2019, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • 7. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.4 5.3 5.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Gašpar teda rozhodol o definitívnom výsledku stretnutia a takisto aj o zisku ďalšieho bodu pre Detvu. Hostia teda odchádzajú spod Tatier s dvojbodovým ziskom, domáci získavajú jeden bod. (19:19:35)

60:29

Detva dala gól!
Hostia rozhodujú o osude tohto stretnutia pomerne rýchlo! Kozákova strela od modrej bola zrazená do chráničov RASTISLAVA GAŠPARA, ktorý vyrazil do úniku a blafákom na forhend prekonal Vošvrdu.
Bez asistencie.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Posledná dvadsaťminútovka v tomto zápase nepriniesla gól, a tak sa stav 2:2 nemenil. Zápas teda bude pokračovať formou päťminútového predĺženia.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:26

Fabian dával puk po mantineli smerom na Leclerca, ktorý oň ešte musel zabojovať. Detva ho získala.

58:33

Do dobrej streleckej pozície na ľavom kruhu sa vysunul Matúš Paločko, ktorý štipľavou strelou trafil rameno Romana Petríka.

58:22

Detva je momentálne s pukom v útočnom pásme. Posúva si ho však iba po mantineloch.

57:39

Tak napokon je to jednoznačné, gól neplatí, puk teda nebol v bránke. Pokračujeme vhadzovaním v obrannom pásme Detvy.

57:39

Hlavný rozhodca odchádza ku časomeračom, aby si na podnet hostí overil Podešvovu strelu, či náhodou sa puk neodrazil od vnútornej žrde a tým pádom by hostia viedli.

57:38

Po pravom krídle sa dopredu statočne pretláčal Samuel Takáč. Namieril si to priamo pred bránku, no nedokázal prekvapiť Petríka.

56:45

Tak toto bolo naozaj divoké! Po ľavom krídle prenikol dopredu Martin Podešva a vypálil z kruhu. Delovka zasiahla spojnicu a hlavný rozhodca ruky rozpažil!

56:21

Spoza ľavého kruhu od mantinelu nahadzoval puk Maroš Surový. Jeho pokus mieril tesne vedľa Vošvrdovej bránky.

55:48

Takáč s Leclercom sa za detvianskou bránkou nešťastne zrazili a Poprad tak prišiel o puk v útočnom pásme.

55:00

Žeby sa schyľovalo k predĺženiu? Pred nami je posledných päť minút tretej tretiny.

54:32

Táto početná prevaha kamzíkom vôbec nevychádza. Dostali sa raz s pukom do pásma, posúvali si ho však len po mantineli a potom oň prišli.

53:37

Frederik Fekiač to vyriešil veľmi rázne. Zachytil puk za svojou bránkou a tvrdo ho poslal preč cez celé klzisko.

2:3

Branky a nahrávky: 27. Zagrapan (Matúš Paločko, Takáč), 31. Leclerc (Takáč, Zagrapan) – 32. Sýkora (Chovan, Gašpar), 37. Žilka (F. Fekiač), 61. Gašpar

HK Poprad: Vošvrda (Halo) – Kozák, Ťavoda, Erving, Fabian (C), D. Brejčák (A), Magovac, Česánek – Karterud, Paukovček, P. Svitana (A) – Takáč, Zagrapan, Leclerc – Štrauch, Mlynarovič, Matis – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko

HK DOXXbet Detva: Petrík (Šimko) – Andersons, Chovan, Golian, Kuklev, F. Fekiač, Jendroľ, Gachulinec, Král – Sýkora, Zuzin, Šišovský – M. Surový, Valent, Gašpar – Čacho, Podešva, Žilka – Čenka, V. Fekiač, Török

Rozhodčí: Korba, Kókai – Bogdaň, Smrek

Diváci: 1 188

24:45 DTV 2 Gašpar, hákování
25:40 DTV 2 V. Fekiač, hákování
26:49 POP 1:0 Zagrapan (Matúš Paločko, Takáč)