po prodl. (1:2, 1:0, 1:1 - 0:1)

21.09.2019, 02:00 • Bell MTS Place, Winnipeg • Jakub Hromada (@JakubHromada29)

Tipsport: 2.28 3.62 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, dobrou noc. (04:39:40)
St.Louis vítězí ve Winnipegu 4:3 v prodloužení v zápase plném obratů. Tým z Illinois vedl v první třetině 2:0, ovšem Jets se postupnými kroky dostal tři minuty před koncem do vedení. Naději na výhru jim ale vzal David Perron, který nejprve půl minuty před závěrečnou sirénou srovnal při hře v šesti a v prodloužení sám rozhodl.
Československá stopa

Michael Špaček – 0+0, +0, 2 střely, 1 hit.
Tři hvězdy zápasu

1. David Perron (2+0)
2. Nikolaj Ehlers (1+1)
3. Andrew Copp (0+1)
Střely na branku: Winnipeg – 31; St. Louis – 19.

61:58

61:58 PERRON - 3:4

61:58

DAVID PERRON hrdinou dnešního zápasu! Po vyrovnávacím gólu přidává i ten vítězný v prodloužení! Odprostil se od obránce a střelou z mezikruží na vyrážečku Hellebuycka určuje vítěze dnešního utkání. Asistence: Kostin.

61:10

Ehlers to zkoušel ze strany, ale na Hussa nevyzrál.

60:14

Edmundsson byl v první šanci, ale adresovaný puk před bránou netrefil.

60:01

Střely ve třetí třetině: Winnipeg – 10; St. Louis – 6.

60:00

59:28

59:28 PERRON - 3:3

59:28

Je srovnáno! Puk se odrazil k DAVIDU PERRONOVI, jenž obstřelil Pionka a střelou o tyč posílá zápas do prodloužení. Asistence: Pouliot.

58:53

Sammy Blais se odprostil od obránce a stál tváří v tvář Hellebuyckovi. Jeho pokus ale zastavil brankář Jets svým ramenem.

58:40

Blues to zkoušejí v šesti bez brankáře.

56:59

56:59 BOURQUE - 3:2

56:59

Heinola z vlastního pásma poslal puk až na zadní hrazení. U puku byl nejdříve Letestu, a zamezil tak zakázanému uvolnění. Zajel za bránu a před první tyčí vrátil puk před bránu, kde stál připravený GABRIEL BOURQUE, jenž poprvé v zápase posílá Jets do vedení. Asistence: Letestu a Heinola.

3:4

Branky a nahrávky: 13. Ehlers, 27. Lowry (Ehlers, Copp), 57. Bourque (Letestu, Heinola) – 6. Kostin (Blais), 13. Edmundson (Kostin, Blais), 60. Perron (Pouliot), 62. Perron (Kostin)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Heinola, Pionk, Schilling, Nogier, Stanley, Green – Copp, Lowry, Roslovic – Vesalainen, Gustafsson, Ehlers – Perreault, Letestu, Bourque – Appleton, Špaček, Chibisov.

St. Louis Blues: Allen (41. Husso) – Bouwmeester, Reinke, Edmundson, Pouliot, Mikkola, Gunnarsson – Sanford, O'Reilly, Perron – Blais, Vecchione, Kostin – Nolan, Olsen, MacEachern – Joshua, Walker, Poganski – Jackson.

Rozhodčí: Anderson, Meier – Alphonso, Fournier

05:32 STL 0:1 Kostin (Blais)
12:11 STL 0:2 Edmundson (Kostin, Blais)
12:49 WPG 1:2 Ehlers
15:23 STL 2 Kostin, držení
26:53 WPG 2:2 Lowry (Ehlers, Copp)