21.09.2019, 17:00 • 3. kolo • Info o změnách stavu (Igor Mainka (@igor_mainka))

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Za dohledu 284 diváků Příbram doma prohrála s vedoucím Kolínem 5:7. (19:35:25)

59:39

Kozlové právě vstřelili branku!
ROBIN NETUŠIL využil prázdné příbramské branky a rozhoduje o vítězství Kolína za tři body – 5:7!

59:31

Domácí trenér Tlačil si vzal oddechový čas. Brankář Čech už je na střídačce. Příbramští v závěru zkusí hrát v šesti bez brankáře.

57:14

Ve snaze vyrovnat se v jednu chvíli objevilo na ledě šest příbramských hráčů a brankář. Nemohlo následovat nic jiného než trest pro hráčskou lavici. Trest odsedí Luboš Brzák.

54:42

Příbram právě vstřelila branku!
Rodí se nám tady drama! Příbramští využili přesilovou hru a znovu snížili na rozdíl jediného gólu! Autorem branky je JAN JINDRA! Asistence: Jan Grubner – 5:6!

54:01

Robin Martínek vyhodil puk přes mantinel a nabízí soupeři přesilovou hru.

53:09

Hattrick je na světě! Třetí gól v dnešním utkání vstřelil DAVID ŠAFRÁNEK a vrátil Kolínu dvoubrankový náskok! Asistence: Dominik Zumr – 4:6!

53:00

Kolínští jsou v plném počtu a snaží se útočit.

50:58

Pouze čtyři sekundy hrály oba týmy v plném počtu. Nyní putuje na trestnou lavici kolínský Marek Němec za hákování.

48:54

Za šarvátku rozhodčí vyloučil po jednom hráči na každé straně. Dvě minuty za hrubost obdrželi domácí Petr Šinágl a kolínský Robin Martínek. Hraje se ve čtyřech.

48:03

Středočeši jsou na dostřel. DANIEL KOLOUCH snížil na rozdíl jediného gólu! Asistence: Jan Grubner, Jaroslav Chlouba – 4:5!

46:36

I domácí využili přesilovou hru. Předchozí vyloučení odčinil gólem kapitán LADISLAV GENGEL! Asistence: Tomáš Rittig, Petr Šinágl – 3:5!

45:26

Nyní si zahrají v početní převaze domácí. Patrik Mašín byl vyloučen na dvě minuty za držení.

42:07

Elitní formace Kolína využila přesilovou hru! Svůj druhý gól v utkání vstřelil DAVID ŠAFRÁNEK! Asistence: Dominik Zumr, Marek Březina – 2:5!

40:48

Na začátku třetí třetiny si Kolín zahraje přesilovku. Dvouminutový trest za hákování obdržel domácí kapitán Ladislav Gengel.

40:01

40:00

38:42

Kolínští nevyužili přesilovou hru ke zvýšení náskoku a na světelné tabuli stále svítí výsledek 2:4.

5:7

Branky a nahrávky: 28. Gengel (Šinágl, J. Rittig), 30. Mašek (Chlouba), 47. Gengel (T. Rittig, Šinágl), 49. Kolouch (Grubner, Chlouba), 55. Jindra (Grubner) – 7. Němec, 12. Mašín (Kozák, Němec), 25. Šafránek (Malý, Zumr), 26. Procházka (Stehlík), 43. Šafránek (Zumr, Březina), 54. Šafránek (Zumr), 60. Netušil

HC Baník Příbram: Mičán (26. Čech) – Saňa, Straka, Hlaváček, Holý, Mašek, Grubner, T. Rittig, J. Rittig – Svoboda, Rohlík, Šinágl, Josefus (A), Jindra, Chlouba, Gengel (C), Kuluris, Brzák, Kolouch, Panna, Pejsar (A).

SC Marimex Kolín: Sejpal (Martínek) – Březina, Jelínek, Barták, Pýcha, Hanzl, Pilný, Havelka – Martínek, Kysela, Netušil, Semirád, Procházka, Mašín, Kozák, Malý (C), Zumr (A), Stehlík, Němec, Šafránek (A).

Rozhodčí: Šperl – Hradil, Štěpánek.