8:3

konec (7:2, 1:0, 0:1)

21.09.2019, 12:30 • 6. kolo • Lukáš Chuchválek

To je ode mě vše, přeji pěkný zbytek dne. (14:43:44)
Je konec zápasu, který rozhodla už první třetina, kdy Boleslav svého soupeře přejela. Zbytek zápasu se odehrál v tréninkovém tempu a v závěrečné třetině přidal poslední branku na 8:3 hostující Hrazdíra.

58:30

Dobiášova rána do horní části branky, pečlivě připravena, trefuje Kmece do masky.

57:33

56:27

Vladislav Houška byl na levém kruhu úplně sám a netrefil prázdnou branku!

55:33

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Dobiáš – 2 min., hákování).

55:09

Štěpán Dudycha bez přípravy napálil kotouč těsně mimo levou tyč hostující branky. Kořenek poté zastavil hru zachycením puku.

54:26

Ofsajd Boleslavi.

53:50

Rozjetý Tomáš Dlask si sjel s pukem k pravé tyči a napálil puk do Kořénkovy výstroje.

52:57

52:24

Zlín ve čtyřech.

51:44

Kořenek nakonec zastavuje hru zachycením kotouče.

51:30

Sýkorova rána od modré byla odražena mimo.

51:03

Bruslaři vyhodili puk mimo kluziště. Hra je vykázána do středního pásma.

50:57

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Bednařík – 2 min., hákování).

50:43

Ke střele od vzdálenějšího kraje kruhu se napřahoval Sýkora, jenže mu rána nesedla.

50:24

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Weintritt – 2 min., vysoká hůl).

8:3

Branky a nahrávky: 5. Houška V., 7. Vasilev (Závora), 9. Dotter (Sýkora, Vasilev), 10. Mežnar (Šíma, Houška V.), 14. Moucha (Puczek, Houška M.), 16. Dotter (Vasilev, Moravčík), 20. Šíma, 40. Klikorka (Moravčík, Vasilev) – 8. Luža (Kozubík, Talafa), 10. Apolenář (Janošek), 47. Hrazdíra (Dobiáš)

BK Mladá Boleslav: Kmec (Zeithaml) – Klikorka, Sýkora, Dotter, Houška M., Dudycha, Rudolph – Závora, Puczek, Dlask, Hašlar, Mežnar, Moucha, Houška V., Petriska, Vasilev, Moravčík, Šíma, Simon

Berani Zlín: Šarman (9. Kořének) – Janošek, Hamrlík, Holík, Talafa, Jaroněk, Bednařík, Mikulík – Sebera, Weintritt, Lekeš, Podešva, Kozubík, Luža, Hrazdíra, Dobiáš, Fajkus, Baďura, Apolenář

Rozhodčí: Pavlovič – Klouček, Šimánek

04:40 MBL 1:0 Houška V.
06:45 MBL 2:0 Vasilev (Závora)
07:48 ZLN 2:1 Luža (Kozubík, Talafa)
07:57 ZLN 2 Hrazdíra, vysoká hůl
08:10 MBL 3:1 Dotter (Sýkora, Vasilev)