2. liga skupina Východ

BK Havlíčkův Brod – DRACI PARS ŠUMPERK

4:5

po prodl. (0:1, 2:2, 2:1 - 0:1)

21.09.2019, 17:00 • ZS Kotlina (kapacita: 4 000). • 4. kolo • Richard Wagner (@Groundhoppik)

Tipsport: 1.9 4.6 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek z Kotliny vše. Sobotní večer skoro vybízí k dlouhým zápasovým rozborům v útrobách restauračních zařízení a věřte mi, že dnes bude o čem hovořit. Hezký večer přeje Richard Wagner. (19:27:29)
Neskutečné drama přinesl souboj dvou celků ze špice tabulky. Draci vedli už 3:0, ale domácí zabojovali a srovnali. Ve třetí části Šumperk znovu odskočil, ale za osmnáct vteřin bylo srovnáno. Závěrečná loterie v nastaveném čase vyšla lépe hostům, kteří v početní převaze rozhodli o svém setrvání na čele tabulky východní skupiny.

61:43

Draci právě vstřelili branku!
Máme hotovo! Jen čtrnáct vteřin stačilo Drakům na rozhodnutí. Tomáš Sedlák vyslal dělovku od modré čáry a puk odražený od zadního mantinelu uklidil za záda Martina Holíka TADEÁŠ JAROŠ. Velká radost na straně hostů, kteří ztratili v průběhu zápasu tříbrankový náskok. Díky výhře v nastaveném čase tak zůstanou i po tomto kole na čele tabulky. Asistence: Tomáš Sedlák.

61:29

Kryštof Kulhánek (HBR) dostává za faul na modré dvě minuty. Provinil se nedovoleným bráněním. Šumperk si bere time-out.

61:20

Jakub Matušík mohl být hrdinou večera. Dostal se totiž do samostatného úniku, kde si rozhýbal Waneckého. Ten klouzal k levé tyči a domácí útočník mu vyslal ránu do volné části branky. Tu ale přestřelil.

60:58

Neúspěšný únik Draků kontroval na levém křídle Miroslav Třetina, jehož střela z kruhu skončila v klíně pozorného brankáře hostů.

60:09

Prodloužení začalo výpadem Marcela Juráně po pravé straně. Jeho střelu ale zneškodnil vyrážečkou Michal Wanecki.

60:01

Neuvěřitelnou story píše tento mač. Domácí dokázali díky Přidalově trefě srovnat na 3:3, poté nevyužili dlouhou dvojnásobnou přesilovku a po Drtilově trefě to vypadalo všelijak. Hned za dvacet vteřin ale srovnal Matušík a máme tu tak dramatickou koncovku v podání nastaveného času!

60:00

59:35

Ostré pokusy o výpady ze středního pásma si obě obrany hlídají. Zápas spěje do prodloužení.

58:23

Tentokrát byl Jan Milfait tím, kdo způsobil ofsajd. Na modré čáře totiž přejel unikajícímu Tadeáši Jarošovi.

57:46

Jan Milfait našlapoval po levém křídle a když už si chystal puk na střelu, ozvala se píšťalka sudího, který signalizoval ofsajd.

56:54

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Tak to je reklama na hokej! Za pouhých dvacet vteřin je v Kotlině opět vyrovnáno! Jakub Kadlec povodil mezi kruhy bránícího hráče a podal přihrávku JAKUBOVI MATUŠÍKOVI, který si položil Michala Waneckého a uklidil kotouč do sítě! To je řežba, panečku! Asistence: Jakub Kadlec a David Vala.

56:36

Říká se, že ten, který nevyužije přesilovku pět na tři, nemůže vyhrát. Bruslaři doslova pohrdli obrovskou šancí na zvrat v zápase, a tak přichází tvrdý direkt. Vladimir Antonov našel TOMÁŠE DRTILA, který se ocitl mezi kruhy a tvrdou střelou na bližší tyč překonal bezmocného Martina Holíka! Asistence: Vladimir Antonov.

56:08

Moravští hosté ožili a snaží se tlačit do útočného pásma, domácí se omezili jen na několik výhozů.

55:39

Fantastický Martin Holík! Daniel Vachutka vystřelil od modré, domácí muž s maskou dokázal puk vyrazit. O dorážku se přihlásil Tadeáš Jaroš, ale havlíčkobrodský čaroděj se převalil na záda a po haškovském způsobu jeho dorážku zlikvidoval. Neskutečné!

4:5

Branky a nahrávky: 34. Cachnín (Plachý, Semrád), 36. Třetina (Semrád, Přidal), 46. Přidal (Třetina, Semrád), 57. Matušík (Kadlec, Vala) – 15. Milfait (M. Haloda), 30. Spratek (Pokorný, Krejčiřík), 31. Vachutka (Jaroš, Sedlák), 57. Drtil (Antonov), 62. Jaroš (Sedlák)

BK Havlíčkův Brod: Holík (Nedvěd) – Kliment, Semrád, Kulhánek, Vala, Krejčí – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Kadlec, Matušík, Voříšek – Juráň, Cachnín ml., Plachý – Holenda.
Trenér: Richard Cachnín st.

DRACI PARS ŠUMPERK: Wanecki (O. Haloda) – Drtil, Sedlák (A), Gewiese (C), Kabelka, M. Haloda, Řezáč – Jaroš, Milfait (A), Vachutka – Krejčiřík, Spratek, Pokorný – Scheuter, Antonov, Hroch – Urban, Šíp, Haluza.
Trenér: Martin Janeček.

Rozhodčí: Vojtěch Král – Robin Horký, Jiří Roupec