po prodl. (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)

18.09.2019, 01:00 • Barclays Center, New York • Ondřej Černý

Tipsport: 2.0 3.73 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště. (03:41:11)
Domácí tedy nakonec vítězí v prodloužení. Tým, který nevedl, tak nakonec vítězí. V první třetině se prosadil Raffl. Na další trefu se čekalo až do poslední třetiny, kde se trefil Brassard, Suško a Eberle. V prodloužení rozhodla akce Jobsta, který ji založil a i ukončil, takže dobrá práce amerického mladíčka.
Islanders příště hrají 21.9. na ledě Detroitu. Philadelphia se příště představí 20.9. doma s Bostonem.

64:07

64:07 JOBST - 3:2

64:07

Islanders právě vstřelili branku!
MASON JOBST zatáhl puk do pásma, dal ho Andersu Lee. Ten vystřelil a Harta jeho střelu neudržel, takže lehká práce pro dorážejícího Jobsta.

63:27

Brassard dostal puk v útočném pásmu, ale nikam nespěchá.

62:42

Eberle a Barzal zakombinovali v pásmu a druhý jmenovaný se dostal ke střele. Jeho pokus skončil pouze v náručí Harta.

62:05

Lee hledal před brankou Jobsta, který ovšem puk netrefil.

61:26

Hostující Laughton se hnal dopředu, ale v poslední chvíli mu puk ujel.

60:49

V první minutě drží puk hosté, ale v útočném pásmu to moc není.

60:01

Třetí třetina nám nabídla hned tři branky. Nejprve v čase 46:52 vyrovnal domácí Brassard, který využil nahrávky Barzala. V čase 48:23 dostal hosty do vedení Suško, který tečoval nahození Bigrase a v čase 58:26 vyrovnal Eberle, čeká nás tedy prodloužení.

60:00

59:01

Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:26

58:26 EBERLE - 2:2

58:26

Mathew Barzal udělal kličku rozdíl na pravé straně a puk předložil před branku pro JORDANA EBERLEHO, který se do odkryté klece nemýlil.

57:55

Domácí jdou do šesti. Greiss je na lavičce.

57:20

Hosté hrají ve středním pásmu, což jim vyhovuje.

56:53

Brassard bekhendem dával puk před branku. Další zákrok si připsal Hart.

56:39

Od modré čáry střílel Barzal, ale jeho pokus nikdo netečoval, takže jednoduché pro Harta.

56:05

U puku byl na pravé straně Barzal, ale na kličku si nevěřil, tak ujel do středního pásma.

55:49

Zakázané uvolnění domácího týmu.

55:20

Následuje komerční přestávka.

54:49

Hostující Hagg dostal puk před branku, ale byl už moc blízko, takže se k zakončení nedostal.

54:13

Další akce hostí začne za jejich brankou, kde nyní kombinují.

53:33

Domácí Maclean dostal puk na pravou stranu pásma a zkoušel se dostat k zakončení. To se mu povedlo, ale Harta nenachytal.

52:46

Domácí Leddy obkroužil celé pásmo a puk předložil Dobsonovi, který vystřelil. Jeho pokus se do branky nevešel.

51:45

Pulock nahazoval puk zprava před branku. Jeho pokus si pozorný Hart pohlídal a vyrazil.

51:20

50:57

Domácí se dostali do tlaku, ale hosté vyhazují tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

49:47

Domácí Dobson se proháčkoval až do útočného pásma, kde mu byl puk sebrán.

48:23

48:23 SUŠKO - 1:2

48:23

Philadelphia právě vstřelila branku!
Chris Bigras nahazoval puk od modré čáry. Jeho pokus před brankou chytře tečoval MAXIM SUŠKO, který tam vrací hostům vedení.

47:49

Na pravou stranu pásma dostal puk Eberle a vystřelil. Jeho pokus Hart pouze vyrazil.

46:52

46:52 BRASSARD - 1:1

46:52

Domácí Mathew Barzal si najel na střed pásma a viděl dobře postaveného DERICKA BRASSARDA, který prázdnou branku v pohodě trefil – 1:1.

46:27

45:41

Hostující kombinaci ukončila střela Hagga. Jeho pokus skončil vedle branky.

45:06

Domácí tým vyhazuje.

44:27

Vyloučení v týmu New York Islanders (Brassard – 2 min., hákování).

44:02

Od modré to zkusil Pulock, jenomže jeho pokus nebyl pro Harta nebezpečný.

43:49

Domácí opět nahazovali puk před Harta a následně doráželi. Hart si ovšem situaci pohlídal.

43:23

Barzal dostal puk do rohu, jenže ztratil rovnováhu a nepříjemně upadl.

42:04

Vyloučení v týmu New York Islanders (Lee – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brennan – 5 min., bitka).

42:04

Do bitky se pustili Lee a Brennan, ale moc pěkná podívaná to nebyla. Rozhodčí jejich zápolení po chvilce ukončili.

41:28

Kaše nahrál v útočné pásmu Rubstovi, který okamžitě vystřelil. Jeho pokus skončil na zadním mantinelu.

40:01

Další třetina začne přibližně v 2:51.
Drhá třetina branku nenabídla. Asi nejzajímavěší tedy byla potyčka mezi Johnstonem a Gabrielem, kterou však přerušili rozhodčí. Hosté hned v úvodu měli k dispozici 4 minuty přesilovky po faulu Barzala vysokou holí, ale využít ji nedokázali. Následně fauloval Stewart, a tak měli první početní výhodu domácí, ale ani oni se střelecky neprosadili.

39:22

Hostující Friedman dostal puk na pravý kruh a poslal dělovku na Greisse. Jeho pokus však trefil brankáře pouze do hrudi.

39:01

Začíná poslední minuta druhé třetiny.

38:09

Hosté jsou v útočném pásmu, ovšem Greisse zaměstnat nedokázali.

35:20

Vyloučení v týmu New York Islanders (Johnston – 5 min., bitka + 10 min. osobní trest, bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Gabriel – 5 min., bitka).

35:20

35:20 Potyčka

35:20

Domácí Johnston se pustil do hostujícího Gabriela. Roztrhával je museli rozhodčí, oba si posedí na trestné lavici.

35:09

34:29

Lee potáhl puk po levé straně a dal ho před branku Macleanovi. Jeho pokus Hart lapil.

32:39

Domácí bek kvalitně nahodil puk před branku, kde se o něj svrhla mela. Nakonec zvítězil brankář Hart.

32:12

Po rychlém brejku se ke střele dostal Rubstov, ale jeho pokus na přední tyč si Greiss pohlídal.

31:54

Laughton se obtočil kolem branky, ale jeho následný pokus skončil vedle branky Greisse.

30:26

Hosté se snažili dostat dopředu, ale zastavilo je ofsajdové postavení jednoho z nich.

29:59

Domácí Wotherspoon si šikovně nechal odjet protihráče a od modré poslal dělovku na branku. Hart si jeho pokus pohlídal do lapačky.

28:52

Od modré čáry to zkusil domácí Sanheim. Greiss odolal jemu i dalším dorážkám.

28:36

27:58

Barzal našel před brankou Leeho, ten však byl až moc blízko Harta.

27:25

Špatná nahrávka Dobsona, hosté se osvobozují.

26:36

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Stewart – 2 min., podrážení).

26:17

25:57

Na střed pásma si vybruslil Rubtsov, ale jeho následná střela skončila pouze na prvním bránícím hráči soupeře.

24:53

Další střelu od modré ukázal Aube-Kubel. Tentokrát jeho pokus skončil na horní tyčce. Následně si se situací poradil Pelech a Greiss.

24:44

Aube-Kubel si vybruslil s pukem na střed pásma a vystřelil. Jeho pokus si Greiss pohlídal.

23:55

Na střed pásma dostal puk Aube-Kubel, jenomže mu dlouho trvalo zpracování a o puk přišel.

23:28

Další střela Rubtsovovi nevyšla, a tak Johnston může vyhodit.

22:43

Na levé straně dostal puk hostující Rubtsov a mířil na zadní tyč. Pozorný Greiss jeho pokus chytá.

22:17

Vyloučení v týmu New York Islanders (Barzal – 2+2 min, vysoká hůl).

21:52

V pernamenci byl nyní Hart,ale všech dorážky domácích vychytal.

21:26

Domácí Dobson už se hnal sám na branku, ale zastavil ho až signalizovaný ofsajd.

20:45

Po buly v útočném pásmu střílel domácí Bernier. Jeho střela z nadějné pozice skončila vedle branky.

20:30

Od modré vystřelil Pelech. Jeho tečovaný pokus skončil vedle branky.

20:01

Další třetina začne přibližně v 1:59.
První třetina je minulostí. Jedinou branku první části zápasu vstřelil hostující Michael Raffl, který tečoval nahození Bigrase od modré čáry. Hra byla vyrovnaná. Jedinou přesilovku měli k dispozici hosté z Philadelphie, ale ta se jim vůbec nepovedla. Oba brankáři měli přibližně stejně práce, ale Greiss tedy už jednou inkasoval.

19:15

Barzal nebyl dostatečně rychlý, takže zakázané uvolnění domácích.

19:01

Začíná poslední minuta první třetiny.

18:03

Zakázané uvolnění Leddyho.

17:12

Hosté dlouze kombinovali v pásmu. Pak si střeleckou pozici našel Aube-Kubel, ale trefil pouze výstroj Greisse.

15:57

Na druhé straně se k zakončení dostal David Kaše, ale jeho zakončení nebylo pro Greisse problémem.

15:33

Za kruhy se otočil Maclean a vystřelil. Jeho pokus nebezpečný nebyl.

15:08

Následuje komerční pauza.

14:49

Eberle se točil v útočném rohu a pukem, ale následně o něj přišel.

14:03

Hostující Aube-Kubel si nahodil puk dopředu a upaloval za ním, jenomže domácí bek tam byl dříve a píská se zakázané uvolnění.

13:48

13:34

Na pravé stran nabral rychlost hostující Raffl a vystřelil. Jeho pokus skončil na vyrážečce Greisse.

12:29

Domácí Barzal dostal puk na kruh, ale zradilo ho zpracováním takže o kotouč přišel ve výhodné pozici.

11:22

11:02

Ke střele se dostal Friedman, ale po jeho nepovedeném pokusu od modré čáry následuje jen další vyhození.

10:28

Další vyhození domácích, jejich oslabení je v polovině.

10:08

Domácí tým se osvobozuje vyhozením.

09:22

Vyloučení v týmu New York Islanders (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Dobson.

09:22

09:10

Domácí vyvíjeli slušný tlak na domácí defenzivu, ale Hagg vše vyřešil vyhozením.

08:18

Domácí šli do nadějného brejku, ale Barzal špatně nahrál.

07:18

Z mezikruží střílel hostující Bigras. Tentokrát jeho pokus skončil v lapačce Greisse.

05:40

Od modré čáry střílel hostující Sanheim, ale jeho pokus skončil pouze na zadním mantinelu.

03:30

03:30 RAFFL - 0:1

03:30

Hostující Chris Bigras nahazoval puk na branku. Do jeho pokus vložil puk MICHAEL RAFFL a puk poslal ideálně do sítě – 0:1.

03:22

Greiss má další zákrok, vhazovat se bude po jeho levici.

02:56

Hostující Aube-Kubel se otočil na pravém kruhu a vyzkoušel pozornost Greisse. Německý brankář jeho pokus v pohodě pokryl.

02:14

Z pravé strany pásma vystřelil Pulcok, ale jeho pokus byl pro Harta jednoduchý zákrok.

01:32

Stewart nahazoval puk před branku pro Rubstova, ten však před Greissem puk tečovat nedokázal.

01:05

Zakázané uvolnění domácích.

00:01

Philadelphia Flyers: Hart (Berube) – Andereoff, Aube-Kubel, Bigras, Brennan, Friedman, Gabriel, Hagg, Kaše, Laughton, Prosser, Raffl, Rubtsov, Sanheim, Stewart, Strome, Suško, Vorobyov, T. Wotherspoon.

Philadelphia Flyers

Tým Jakuba Voráčka vloni zažil neúspěšnou sezonu, když se nedostal do Play Off. V základní části získal 82 bodů za stejný počet zápasů se skóre 244:281. Nejproduktivnější hráč týmu byl Claude Giroux, který posbíral 85 bodů za 22 branek a 63 asistencí. Jakub Voráček získal 66 bodů za 20 branek a 46 asistencí. Do týmu v létě přišli Hayes, Niskanen, Braun, Prosser, Pitlick a další. Naopak odešli Lehtera, Radko Gudas, Hartman, Bailey, Neuvirth a mnozí další.

Poslední tři zápasy
Philadelphia VS. Islanders 1:3
Philadelphia VS. Carolina 3:4
St. Louis VS. Philadelphia 7:3

New York Islanders

Tým Barryho Trotze se vloni po odchodu Johna Tavarese dostal překvapivě do Play Off. Získal 103 bodů za 82 zápasů se skóre 228:196, nejproduktivnější hráč týmu byl Mathew Barzal, který nasbíral 62 bodů. V prvním kole Play Fff vyřadil favorita z Pittsburghu 4:0 na zápasy, ale ve druhém kole nestačil na Carolinu (0:4). V létě do týmu přišel Varlamov, Bardeau, Coreau, Holmstrom a Durandeau. Naopak odešli Rathgeb, Filppula, Lehner, Sislo, Bernier, Stevens a Gionta.

2018 Philadelphia VS. Islanders 1:6
Zdravím všechny fanoušky hokeje. Je tu září, takže začíná příprava na NHL. V dnešním přenosu Vám přiblížím duel mezi New York Islanders a Phiadelphií Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

3:2

Branky a nahrávky: 47. Brassard (Barzal), 59. Eberle (Barzal), 65. Jobst (Lee) – 4. Raffl (Bigras), 49. Suško (Bigras)

New York Islanders: Greiss (Coreau) – Barzaů, Bernier, Bolduc, Bourque, Brassard, Dal Colle, Dobson, Eberle, Fritz, Jobst,, Johnston, Leddy, Lee, Maclean, Pelech, Pulock, Wahlstrom, P. Wotherspoon.

Rozhodčí: McCauley, Rooney – Suchánek, Nagy

03:30 PHI 0:1 Raffl (Bigras)
09:22 NYI 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Dobson
22:17 NYI 2+2 Barzal, vysoká hůl
26:36 PHI 2 Stewart, podrážení
35:20 NYI 5+10 Johnston, bitka+bitka