1. liga (SR)

HK Levice – HK Skalica

2:3

po s.n. (0:1) (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)

18.09.2019, 18:00 • Zimný štadión Levice • 3. kolo • Info o změnách stavu (Ivan Harčár) sk

Tipsport: 1.45 5.0 4.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skalica sa nakoniec dočkala výhry za dva body. Nájazdovú lotériu rozlúskol David Jaša. Dovidenia pri ďalších prenosoch. (20:37:48)

1. série 0:1

Jaša premieňa.

Samostatné nájazdy začínajú.
Levice nedokázali potrestať vylúčenie Trnku na konci predĺženia. Nasledovať tak budú nájazdy.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:27

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Trnka – 2 min., podrazenie).

64:00

Prebieha posledná minúta predĺženia.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Predĺženie sa začne o 20:15.
Domácich môže mrzieť strata vedenia 2:0. Hostia sa osmelili a už teraz je jasné, že sa dočkali prvého minimálne bodu v ročníku.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:00

S najväčšou pravdepodobnosťou o víťazovi rozhodne buď predĺženie, alebo samostatné nájazdy.

50:44

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Trnka – 2 min., filmovanie pádu).

48:09

Skalica dala gól!
Skaličania to nevzdávajú. Doposiaľ ešte nebodovali a dnes sa im rysuje táto šanca. Dokázali stiahnuť náskok súpera z 2:0 na 2:2. TOMÁŠ TRNKA prekonal brankára Levíc. Asistencie: Ronald Dvonč a František Pulščák.
Dnešné stretnutie sleduje 678 divákov.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Tretia tretina sa začne o 19:43.
V druhej tretine už padli góly. Leviciam pomohli dva z početných výhod, ktoré zaznamenal skúsený 37-ročný obranca Michal Novák. Skalica taktiež jednu využila pred druhou sirénou. Úspešným autorom bol Sebastián Šmída.

2:3

Branky a nahrávky: 25. Novák (Vorobyev), 27. Novák – 39. Šmída (Horváth, Štumpf), 49. Trnka (Dvonč, Pulščák)