18.09.2019, 14:30 • Ledovyj dvorec sporta, Sibir • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.25 3.8 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (17:02:35)
Československá stopa v utkání

Tomáš Hyka (CLJ) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:10
Lukáš Sedlák (CLJ) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 21:29
Střely na branku: 26 – 31
Je konec! Traktor Čeljabinsk nakonec zvládl otočit vývoj dnešního utkání a na ledě Sibiru Novosibirsk vítězí 2:1 v prodloužení. Úvod prodloužení přitom patřil domácím, kteří ale zbytek přesilovky nevyužili. Poté fauloval Kazakov a Andrew Calof po krásné akce rozhodl o výhře Traktoru.

64:03

64:03 Andrew CALOF - 1:2

64:03

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Traktor vítězí díky přesilovkové brance! Po krásné akci dostal přihrávku na levou stranu ANDREW CALOF a přesnou střelou rozvlnil síť! Asistence: Jesse Virtanen.

63:33

Lukáš Sedlák dostal nabito na modrou čáru, ale jeho dělovka minula branku a kotouč pouze zaduněl o zadní mantinel.

63:18

Traktor si zahraje přesilovou hru a bude moci rozhodnout! Dvě minuty za podrážení dostává Maxim Kazakov.

62:33

Po delší době se pokračuje ve třech na obou stranách. Do útoku se hnali hosté, ale ani tady z toho nebylo zakončení.

62:08

Harri Säteri si dal pozor na slabou střelu od mantinelu a bez problémů kotouč vykopl pravým betonem do bezpečí.

61:35

Sibir se už znovu tlačí do útoku, ale hráči v bílých dresech hýří aktivním pohybem a nedávají domácím střelcům prostor.

61:13

Hyka se tlačil před domácí branku, jenže neustál souboj s obráncem a upadl. Faul se nepíská.

60:39

60:10

Domácí uspěli na vhazování a ihned se vydali do útoku. Sibir ještě dohrává přesilovou hru.