18.09.2019, 17:30 • KHNP Aréna • 4. kolo • Josef Prášek, Pavel Mandát

Tipsport: 3.1 4.3 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky po konci zápasu:

Střely na branku – 37:33
Trestné minuty – 6:10
Vhazování – 34:32 (19:51:21)
Poruba je nadále stoprocentní! Dnes si připsala tři body za výhru o dvě branky. Rozhodla první třetina, kterou hosté vyhráli 0:2. Zlomový moment nastal i ve třetí části, kdy hosté vstřelili dvě branky rychle za sebou a Třebíč se již nezmohla na dramatický závěr.

59:54

Král sice prokličkoval až do třetiny soupeře, jaksi neměl možnosti na nahrávku a jeho průnik skončil neúspěšně.

59:10

Poruba díky aktivnímu přístupu pozdržela opět mnoho sekund. Svoboda ani nemá čas na to, aby opustil svoji klec.

58:45

Ďurač v situaci dva na jednoho volil střelu, trefil boční síť. Poté se bude vhazovat před brankou Poruby. Domácí jsou zatím stále v pěti.

58:00

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30

Pokus Šťovíčka Foltán vyrazil a jeho spoluhráči nyní kombinují na druhé straně.

56:45

Nedbal napálil hráče před sebou, poté Havránek mezi kruhy Michálka, tomu puk sjel a skončil vedle tyče.

56:01

Po komerční přestávce se bude pokračovat v pásmu Poruby. Buly vyhráli domácí, Furchova rána byla sražena hráčem před ním. Chvíli na to vidíme zakázané uvolnění celku, který vede o dvě branky.

55:43

Od Havránka se kotouč odrazil na střídačku a následné buly vyhráli Třebíčští, nahozený puk pokryl Foltán.

55:05

Domácím zbývá ještě pět minut na zdramatizování zápasu, hraje se převážněji na straně právě Třebíče.

54:15

Odražený kotouč se dostal k Tomanovi, jeho projektil lapl opět Svoboda. Na druhé straně měl problémy Foltán se skákajícím pukem, hráč domácích puk ze vzduchu netrefil, takže poté zasahovat brankář nemusel.

53:35

Jenáčkovo nahození Foltán jen vyrazil, před ním stál Král, jeho dorážka nebyla úspěšná, kotouč mu od hokejky odskočil.

53:05

Tvrdá střela Husáka končí jen těsně vedle. Třebíč je kompletní!

52:18

Od modré pálil Urbanec, trefil lapačku připraveného Svobody, před kterým se bude zase vyhazovat.

51:45

Vhazování vyhráli hosté a již kombinují. Nedbal ale po zisku kotouče ihned vyhodil.

51:04

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tomáš Havránek – 2 min., vysoká hůl).

2:4

Branky a nahrávky: 35. Šťovíček (Nedbal, Havlát), 48. Psota (V. Čejka) – 4. Svačina, 18. Hudeček (Gřeš), 43. Zdeněk (Svačina, Husák), 43. T. Jáchym (Obdržálek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Do. Svoboda (Jekel) – Jenáček, Nedbal, Forman, Furch, V. Čejka, D. Mikyska, Padrnos – Vodný, Šťovíček, Psota – T. Havránek, Michálek, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Havlát, Podlaha.

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Slavík, Husák, Urbanec, Dluhoš, Pastor, Dundáček, Rudl – Svačina, Zdeněk, Sikora – Obdržálek, T. Jáchym, Kanko – Toman, Hudeček, Gřeš – J. Káňa, Ďurač, Špaček.

03:55 POR 0:1 Svačina
10:44 TRE 2 Psota, hákování
13:16 POR 2 Pastor, krosček
17:11 POR 0:2 Hudeček (Gřeš)
18:36 POR 2 Husák, podrážení
29:17 POR 2 Hudeček, vysoká hůl