4:2

konec (1:0, 2:1, 1:1)

18.09.2019, 18:00 • 4. kolo • Lukáš Ureš

Tipsport: 2.35 4.2 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Baník Sokolov ve čtvrtém kole ligy a druhém domácím utkání bere první body, když přehrál Frýdek-Místek poměrem 4:2.

Brankový účet otevřel na konci první třetiny Matěj Zadražil, když ho přihrávkou na levou tyč našel Pavel Kuběna. Vedení o dvě branky poté zařídil přestnou trefou Martin Osmík. Frýdečtí zásluhou Rostislava Martynka snížili, ale ještě před druhou přestávkou vrátil dvoubrankové vedení Sokolovu svou druhou trefou v utkání Martin Osmík. Domácí koncovku potvrdil ve třetí třetině Jan Bečvář skvěle skrytou střelou. Plamínek naděje ještě vykřesal po teči Lukáš Motloch, ale to bylo z Frýdecké strany vše. (20:52:44)

59:41

Michálek už střílel do prázdné branky, ale trefil pouze dva protihráče.

59:03

Soubojem ve střední třetině Sokolovští prodloužili puk za branku soupeře, která zůstává odkrytá.
Oddechový čas pro HC Frýdek-Místek.

58:00

Hosté odvolali brankáře a zkouší to se šesti hráči.

57:36

57:36 Lukáš MOTLOCH - 4:2

57:36

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Využitá přesilovka a Frýdek snižuje ztrátu na rozdíl dvou branek. Po přihrávce na vrch levého kruhu si Mikulík připravil kotouč ke střele z nápřahu, kterou před brankou tečoval LUKÁŠ MOTLOCH. Asistence: Milan Mikulík a Lukáš Kovář.

56:54

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Vodička – 2 min., krosček).

55:17

Z levého kruhu se měl ke střeleckému pokusu Kvasnica, ale Bednář svou pravou tyč dostatečně zabetonoval.

54:13

Po chybě Vodičky se málem dostal šance Stuchlík, ale tomu Vodička těsně před střelou dokázal vypíchnout puk.

53:41

Vodičkovi se otevřel prostor na modré čáře, odkud z jejího středu prověřil Malíka rychlou střelou k levé tyči.

52:44

Hostům se podařilo vyhodit, načež reagoval rychlou rozehrávkou Bednář. Po zakázaném uvolnění se vrátí hra právě před brankáře domácích.

52:29

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Květoň – 2 min., napadení).

50:20

Frýdek se dokázal usadit v obranné třetině Sokolova, ale domácí hráči nepouští svého soupeře k mnoha střelám.

48:47

Rychlou a prudkou rozehrávku dostal Květoň až na útočnou modrou. Po přejetí na střed levého kruhu přišla tvrdá rána, kterou Bednář vyrazil za svou branku.

47:14

47:14 Jan BEČVÁŘ - 4:1

47:14

Baník právě vstřelil branku!
Stav pro Frýdek začíná být velmi nepříznivý. JAN BEČVÁŘ se zmocnil kotouče v obranné třetině a přes pravé křídlo s ním vyrazil do útoku, odkud vyslal taženou střelu po ledě přes bránícího hráče přímo na vzdálenější tyč. Asistence: Marek Švec.

47:05

Před brankou si najížděl Kaukič, ale ten dostal přihrávku příliš za sebe.

4:2

Branky a nahrávky: 19. M. Zadražil (Kuběna, Osmík), 22. Osmík (Kuběna, Kadeřávek), 38. Osmík (M. Zadražil, Vodička), 48. Bečvář (Švec) – 31. Martynek (D. Květoň, Stuchlík), 58. Motloch (Mikulík, L. Kovář)

HC Baník Sokolov: Bednář (Fečo) – Přindiš, Vodička, J. Tomeček, Kadeřávek, A. Rulík, Michálek – Stříbrný, Kverka, Švec – Osmík, M. Zadražil, Kuběna – Kovařík, T. Rohan, Vracovský – Bečvář, Vrána, Čurda.

HC Frýdek-Místek: Malík (L. Daneček) – Kudla, L. Kovář, Zahradníček, J. Michálek, J. Adámek, D. Stránský – Motloch, Mikulík, Kaukič – Martynek, Klimša, D. Květoň – Flok, Stuchlík, Kvasnica – Geidl, Przybyla, Havránek.

10:14 FRM 2 Mikulík, hákování
15:03 SOK 2 Stříbrný, podrážení
18:11 SOK 1:0 M. Zadražil (Kuběna, Osmík)
21:21 SOK 2:0 Osmík (Kuběna, Kadeřávek)
26:57 FRM 2 Motloch, krosček
30:16 FRM 2:1 Martynek (D. Květoň, Stuchlík)
33:17 FRM 2 Motloch, vysoká hůl
33:44 SOK 2 Kuběna, hákování