Příprava NHL

Vancouver Canucks – Calgary Flames

3:4

konec (0:2, 0:1, 3:1)

17.09.2019, 04:00 • Save-On-Foods Memorial Centre in Victoria • Martin Augustin (@ogy_16)

Československá stopa

Lukáš Jašek (VAN) 0+0

Adam Růžička (CGY) 0+0 (06:48:29)
Dlouho jsme sledovali zápas, který se jasně vyvíjel pro hostující Plameny. Ty vedly po šťastném zásahu Rasmuse Anderssona ve 43. minutě už 4:0, ale nakonec se musely o výhru ještě bát. Krátce po trefě švédského beka se prosadil na druhé straně jeho krajan Loui Eriksson a drtivý závěr pak Canucks málem přinesl vyrovnání. V čase 57:44 vykřesal domácím naději po pěkné individuální akci Josh Teves a 55 sekund před koncem snižoval Bo Horvat už na 3:4. V závěrečných desítkách sekund si pak hokejisté Vancouveru ještě vytvořili zajímavé příležitosti a hosté mohou děkovat především brankáři Parsonsovi, že výhru uhájili.

Střely na branku – 22:28

59:50

Ještě ale šance! Teves nahazoval puk na branku z ostrého úhlu. U brankoviště pak operovali Brisebois a Horvat, ovšem Parsons odolal!

59:36

Domácím teď unikl puk do středního pásma. Už není moc času.

59:28

Oddechový čas pro domácí.

59:28

Pokračuje domácí power-play. J.T Miller vypustil nepříjemnou střelu zápěstím, kterou našel Parsons v lapačce!

59:05

59:05 Bo HORVAT - 3:4

59:05

Vancouver právě vstřelil branku!
55 sekund před koncem dávají domácí kontaktní branku! J.T. Miller našel mezi kruhy najetého BO HORVATA a ten střelou na vyrážečku snižuje na 3:4. Asistence: J.T. Miller.

58:50

Nyní už je klec Kosatek zase prázdná.

58:24

Byla jim ale odpískána přihrávka rukou. McIntyre tak musí zpět do svého brankoviště.

58:00

Zane McIntyre odjel na střídačku, domácí to zkoušejí bez brankáře!

57:44

57:44 Josh TEVES - 2:4

57:44

Domácí ještě vykřesávají naději! Obránce JOSH TEVES se dostal k puku u levého mantinelu, zajel s ním za branku, kterou obkroužil a krásnou střelou pod víko snižuje na rozdíl dvou branek – 2:4.

56:59

Domácí zastavilo postavení mimo hru. Do konce třetí třetiny scházejí tři minuty.

56:42

Tobias Rieder po levém křídle vyvezl puk a dostal se až ke střele. Ta domácí branku minula.

56:30

Zakázané uvolnění hostí.

55:58

Tečovaný puk se dotkl ochranné sítě za brankou Flames. Nařízeno je buly v domácím útočném pásmu.

54:57

Domácím bylo odpískáno postavení mimo hru.

3:4

Branky a nahrávky: 43. Eriksson (Brisebois, Leivo), 58. Teves, 60. Horvat (Miller) – 6. Dube (Phillips, Davidson), 14. Czarnik, 33. Czarnik (Rieder), 43. Andersson

Vancouver Canucks: DiPietro (41. McIntyre) – Chatfield, Benn, Tanev, Brisebois, Rafferty, Teves – Leivo, Gaudette, Eriksson – Bailey, Focht, Gadjovich – Miller, Horvat, Goldobin – Lind, Jašek, Boucher.

Calgary Flames: Zagidulin (33. Parsons) – Andersson, Kylington, Stone, Davidson, Jelesin, Nielsen – Czarnik, Jankowski, Rieder – Phillips, Quine, Dube – Robinson, Froese, Lomberg – Zavgorodnij, Růžička, Kirkland.

01:05 CGY 2 Stone, sekání
05:09 CGY 0:1 Dube (Phillips, Davidson)
07:34 CGY 2 Kirkland, hákování
12:42 VAN 2 Benn, držení
13:31 CGY 0:2 Czarnik
16:20 CGY 2 Davidson, vražení na hrazení
32:16 CGY -Parsons +Zagidulin (Střídání)