5:4

po prodl. (2:1, 2:0, 0:3 - 1:0)

17.09.2019, 01:00 • Penn State University's Pegula Ice Arena • Tomáš Němčík

Tipsport: 3.62 3.72 1.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo přípravné utkání mezi týmy Buffalo Sabers a Pittsburgh Penguins. Naprostou většinu utkání dominovali hráči Buffala, které také dosáhlo ve druhé třetině na vedení 4:1. Hráči Pens se ale nevzdali a ve třetí třetině byli maximálně efektivní. Skóre na světelné tabuli tak po šedesáti minutách ukazovalo skóre 4:4 a na řadu muselo přijít prodloužení, ve kterém rozhodl kapitán Buffala, Jack Eichel.

Střely na branku 47:18

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji všem dobrou noc! (03:49:09)
Československá stopa v utkání
Dominik Simon 0+0, -2, 0 střel

64:52

64:52 EICHEL - 5:4

64:52

Sabres právě vstřelili branku!
A je rozhodnuto! Obrana Pens si nechala pláchnout JACKA EICHELA, který puk bezpečně uklidil nad levé rameno Jarryho a rozhoduje tak o osudu utkání. Asistence: Connor Sheary.

64:08

Juuso Riikola ohrozil Johassona, ten si však nakonec s nastálou situací poradil.

63:52

Jarry přikryl puk v lapačce. Oba týmy střídají a bude se vhazovat po levé ruce gólmana Pens.

63:07

Výpad Bryana Rusta úspěšný nebyl.

62:55

Connor Sheary to nyní zkusil po levém křídle, ale s jeho zakončením si Jarry poradil.

62:20

Hráči Buffala roztočili ve svém útočném pásmu kolotoč.

61:07

Obrovská šance na straně Pens! Aston-Reese byl úplně sám před Johanssone, ale trefil pouze betony tohoto gólmana!

60:25

Už mohlo být rozhodnuto! Jack Eichel nastřelil ale pouze pravou tyč brány Jarryho!

60:10

Začalo nám prodloužení. První útok budou mít na svědomí hráči Pens.

60:01

Skončila nám třetí třetina, která byla v režii Pens. Tým z Pensylvánie dohnal ve třetí periodě třígólovou ztrátu a následovat tak bude nášup v podobě prodloužení!

60:00

59:40

Girgensons nebezpečně vypálil, ale Jarry jeho střelu vyrazil.

59:29

Eichelovi se individuální akce nepovedla, je pískán ofsajd.

58:29

Zakázané uvolnění v podání hráčů Buffala přesune hru opět před Johanssona.

5:4

Branky a nahrávky: 6. Gilmour (Vesey, Eichel), 19. Sheary (Dahlin), 32. Jokiharju (Sheary, Gilmour), 36. Thompson (Dahlin, Skinner), 65. Eichel (Sheary) – 5. Agozzino (Legare), 41. Lafferty (Marino), 47. Johnson, 49. Haggerty (Johnson)

Buffalo Sabres: Johansson (Hutton) – Scandella, Nelson, Jokiharju, Dahlin, Miller, Hickey, Gilmour – Eichel, Vesey, Larsson, Lazar, Girgensons, Cozens, Sheary, Oglevie, Skinner, Rodrigues, Thompson, Elie.

Pittsburgh Penguins: DeSmith (Jarry) – Addison, Czuczman, J. Johnson, Joseph, Marino, Riikola, Ruhwedel – Agozzino, Aston-Reese, Blueger, Haggerty, A. Johnson, Lafferty, Legare, Miletic, Palve, Poulin, Rust, Simon.

Rozhodčí: South, Amell – Pochmara, Tobias

04:32 PIT 0:1 Agozzino (Legare)
05:45 BUF 1:1 Gilmour (Vesey, Eichel)
11:46 PIT 2 J.Johnson, držení
18:47 BUF 2:1 Sheary (Dahlin)
21:58 BUF 2 Oglevie, nedovolené bránění