3:2

konec (2:1, 1:0, 0:1)

17.09.2019, 17:30 • Steel Aréna, Košice • 3. kolo • Lukáš Pancurák sk

Tipsport: 1.5 4.8 4.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo sa stretnutie 3. kola Tipsport ligy, v ktorom si sily merali dve tradičné hokejové bašty HC Košice a Dukla Trenčín. Po výsledku 3:2 si tri body zo zápasu odnášajú domáci.

Pomer striel v dnešnom zápase: 34:28

S týmto konštatovaním a prianím pekného zvyšku večera sa už s vami pre dnešok lúčim. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (19:58:52)

59:58

Zakázané uvoľnenie Dukly, Valent sa musí vrátiť. Je definitívne rozhodnuté.

59:15

Hostia to skúšajú bez brankára.

59:01

Záverečná minúta. Valent sa pýta von z brány.

58:30

Radjenovič prihral Sádeckému, ten s pukom vykorčuľovať nemohol. Hostia tak prichádzajú o mimoriadne dôležité sekundy.

58:03

Čas sa kráti, prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny. Hrá sa v pásme Trenčína.

56:30

Bokroš vyváža puk do útočného pásma Trenčína. Práve tam teraz potrebuje Dukla hrať.

55:10

Mohlo byť rozhodnuté! Martin Belluš dostával puk pred odkrytú časť bránky, preto zakončoval rýchlo. Trafil však len žrď.

54:37

Znova Haščákova rana, prakticky z identickej pozície. Tentokrát jeho puk Valent vyrážal rukou.

54:03

Zakončoval Haščák, Bartovič puk takmer nešťastne skopol do trenčianskej bránky. Našťastie pre hostí tam Valent nechal svoju ľavú nohu.

53:50

Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Marek Valach – 2 min., napadnutie).

53:00

Trenčín dal gól!
Dôležitý moment, Dukla sa dostáva po druhýkrát počas tohto večera do zápasu! Sedem minút pred koncom skóruje ADAM LAPŠANSKÝ. Asistencia: Josef Mikyska.

52:47

Kochovi sa na ľavej strane otvoril priestor, preto to mladý košický obrana skúsil výpadom. Zakončil ho ale len nepresným pokusom, Valent zasahovať nemusel.