6:0

konec (1:0, 1:0, 4:0)

17.09.2019, 18:00 • 3. kolo • Onlajny.eu sk

Tipsport: 1.35 5.4 6.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nitra v tretej tretine prekonala hosťujúcich gólmanov až štyrikrát a pred domácimi fanúšikmi zaknihovala hladké víťazstvo 6:0. S týmto konštatovaním sa s vami lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok večera. (20:20:09)

59:28

Nitra dala gól!
Domáce mužstvo skóruje vo vlastnom oslabení. Postaral sa o to ANDREJ KOLLÁR, ktorý strieľal z otočky presne do vinkla. Bez asistencií.

59:20

Smutný sa vracia na ľadovú plochu. Keďže domáci kapitán Mezei dostal trest 2+2 minúty, hostia majú v samom závere zápasu k dispozícii skrátenú presilovku.

58:00

Zdá sa, že duel sa už iba dohráva. Domáci fanúšikovia už oslavujú víťazstvo a zisk troch bodov.

57:40

Pomer síl na ľadovej ploche sa v závere duelu vyrovnáva, oba celky hrajú so štyrmi hráčmi. Uvidíme, či viac priestoru prinesie ešte nejaké presné zásahy.

57:20

Vylúčenie v tíme HK 32 Liptovský Mikuláš (Michal Smutný – 2 min., hákovanie).

56:30

Nitra síce buly vyhrala, ale puk sa jej nepodarilo vyhodiť von z pásma a musí sa brániť. Liptáci majú k dispozcii početnú výhodu o jedného muža.

56:26

Vylúčenie v tíme HK Nitra (Branislav Mezei – 2 min., hákovanie + 2 min., krosček).

55:37

Hrušík bojoval o puk pri mantinel v útočnom pásme. Síce ho tam udržal, ale nedokázal vystreliť a ani prihrávať, takže gólman Bátory teraz nezasahuje.

55:00

Pri päťgólovom náskoku domácich môžeme hovoriť o tom, že o osude zápasu je rozhodnuté. Otázkou záverečných minút bude, či sa Liptákom podarí aspoň raz prekonať Hanuljaka.

53:53

Domáci hráči upravujú skóre už na 5.0. Postaral sa o to MATÚŠ RAIS veľmi prudkou strelou od modrej čiary, na ktorú Bátory nestihol zareagovať. Asistencia: Daniil Fominych.

53:19

Hostia sa pretlačili k bránke súpera. Ozolins to skúsil k pravej žrdi, le tú si Hanuljak pokryl.

53:10

Nitra sa udržala v útočnom pásme a bola z toho dobrá šanca. Čaládi bol na ľavej strane pred odkrytou časťou bránky, avšak Minárik sa z pravého kruhu rozhodol strieľať. Bátory to prečítal a úspešne zasiahol.

52:20

Nitrianski hráči získali puk. Do útočnej tretiny ho popri ľavom mantineli dostal Gabrielle a zadovkou chcel ponúknuť strelu spoluhráčom, ale nikoho nenašiel.

51:55

Zakončeni hosťujúcich Liptákov bolo zrazené na ochrannú sieť. Nasleovať bude vhadzovanie po pravej ruke gólmana Hanuljaka.

51:20

Žiaden tlak ale na ľadovej ploche nevidíme, a to ani na jednej strane. Zdá sa, že duel sa bude už iba dohrávať v ľahšom tempe.

50:55

Liptáci majú puk na svojich hokejkách, ale iba pri mantineli za Bátoryho bránkou. Nitra súpera nikam nechce pustiť.

6:0

Branky a nahrávky: 16. Kollár (Šimun, Mezei), 24. Kerbashian (Scheidl), 47. Šimun (Fominych, Nemec), 48. Lušňák (Kollár, Rais), 54. Rais (Fominych), 60. Kollár

HK Nitra: Hanuljak (Šimboch) – M. Rais, Mezei, Olsen, Š. Nemec, Versteeg, Sloboda, Pätoprstý, Korím – Rác, Kollár, Lušňák – Gabrielle, Kerbashian, Scheidl – Fominych, Fetkovič, Šimun – Hrušík, Minárik, Čaládi

HK 32 Liptovský Mikuláš: Zalivin (Bátory) – Petran, Burzík, Smutný, Cebák, Stehlík, J. Nemec, Mezovský, Droppa – Ri. Huna, Ró. Huna, Kriška – J. Sukeľ, Piatka, Ru. Huna – Vybiral, Ozolins, Nechaj, Lištiak, Uhrík, Michalík

Rozhodčí: Snášel, Nagy – Šoltés, Soltész

00:13 NIT 2 Gebrielle, napadení
01:12 LMI 2 Sukeľ, podrážení
08:41 NIT 2 Mezei, podrážení
11:34 LMI 2 Huna, podrážení