Memoriál Jana Marka

HC Davos – SC Rapperswil-Jona Lakers

2:1

konec (0:0, 1:0, 1:1)

07.04.2019, 13:00 • Malá sportovní hala, Praha 7 (Bubeneč) • O 5. - 6. místo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

52:18

Rapperswil právě vstřelil branku!
Papíroví hosté snižují, pod kontaktní gól se podepisuje ROBIN RAMSAUER. Náskok Davosu tak činí už jen jednu jedinou branku, tohle může být ještě zajímavé. Bez asistence.

51:10

Davos právě vstřelil branku!
Vzhledem k dosavadnímu průběhu utkání si dovolím říct, že o vítězi duelu už je definitivně rozhodnuto! Devět minut před koncem vedení Davosu na dvě branky zvyšuje IVAN ALTUCHOV. Asistence: Alain Heim, Dmitri Wey.

37:08

Tak přeci jen jsme se dočkali, Davos přetavuje mírný nápor v první branku a tři minuty před koncem druhé periody otevírá skóre! Z bezprostřední blízkosti klece udeřil ALAIN HEIM. Asistence: Sergio Giubbini, Ivan Altuchov.

2:1

Branky a nahrávky: 38. Heim (Giubbini, Altuchov), 52. Altuchov (Heim, Altuchov) – 53. Ramsauer

HC Davos: Haller (30. Croce) – Altuchov, Bome, Waidacher, Giubbini, Varano, Hammerer, Rieder, Parreé, Trösch, Beutler, Frehner, Mazolani, Balzer, Coray, Rösch, Egger, Wey, Hungerbühler, Erni, Janggen, Mair, Heim.

SC Rapperswil-Jona Lakers: Harder (Braun) – Stäheli, Senn, Helbling, Frischknecht C., Thüring, Taibel, Hauberger, Bidoli, Ramsauer, Kaufamann, Imboden, Vetter, Schwitter, Siren, Buff, Hämmerle, Freitag, Frischknecht L., Hornecker.

11:59 DAV 2+10 Altuchov, naražení zezadu, odpyká Rösch
15:44 RAP 2 Senn, nedovolené bránění
18:26 RAP 2+10 Schwitter, úder hlavou, odpyká Hornecker
23:04 DAV 2 Lorenz, hákování
24:19 RAP 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Taibel
29:09 DAV -Croce +Haller (Střídání)