07.04.2019, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Milan Šplíchal

Tipsport: 1.66 4.33 4.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi tímto loučím, děkuji za pozornost a přeji krásnou neděli! (04:46:27)

Do zápasu nenastoupil žádný Čech nebo Slovák.
Tři hvězdy

1. Viktor Arvidsson (NSH, 1+0)
2. Filip Forsberg (NSH, 1+1)
3. Dante Fabbro (NSH, 1+0)
Je konec. Domácí hokejisté i fanoušci slaví, neboť Predátoři jsou vítězem Centrální divize! Pojďme si zrekapitulovat, jak k tomu dnes došlo.

Skóre otevřeli hosté, když se ve třetí minutě dokázal prosadit Perlini. Na něj navázal v polovině první třetiny Caggiula. Domácí tak dostali lekci z produktivity. V polovině zápasu snížil Fabbro, o srovnání se postaral ve 39. minutě Forsberg. Vítěznou trefu si připsal ve 44. minutě z přesilové hry Arvidsson. V samotném závěru ještě skórovali Sissons a Bonino.

Střely: 50 – 33 (14:8, 22:12, 14:13)

59:36

Je tedy jasné, že domácí hokejisté vyhrajou svojí divizi, Chicago se za půl minuty rozloučí s tímto ročníkem NHL.

59:03

59:03 Nick BONINO - 5:2

59:03

Nashville právě vstřelil branku!
NICK BONINO dostal krásnou přihrávku na hranici útočného pásma, udělal dva rychlé kroky a tísněn obráncem soupeře překonal Warda – 5:2! Asistence: Austin Watson.

58:23

Kotouč se dostal mimo hřiště, takže se vhazuje ve středním pásmu.

57:51

57:51 Colton SISSONS - 4:2

57:51

Je zřejmě rozhodnuto, COLTON SISSONS vybruslil do středního pásma a z poloviny hřiště trefil prázdnou branku soupeře – 4:2! Asistence: Nick Bonino, Ryan Ellis.

57:39

Hosté hrají v šesti mužích v poli, Ward je na střídačce!

57:26

K puku se dostali domácí, jenže na krátkou chvilku. Je jím odpísán ofsajd, takže se bude vhazovat ve středním pásmu.

57:12

Perlini se snažil prokličkovat do útočného pásma, ale proti přesile neměl moc šancí.

57:03

Puk mají obránci Chicaga, kteří si přihrávají mezi sebou.

56:15

Rinne si připisuje další zákrok po střele Gustafssona.

56:09

Hokejistům domácího týmu je odpískáno zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravé ruce Rinneho.

55:07

DeBrincat spálil obrovskou šanci! Před prázdnou branku mu nahrával Kane, jenže jeho spoluhráč nedokázal proměnit!

54:32

Z pravého kruhu střílel Saad, ale na Rinneho si nepřišel. Pro Chicago možná posledních 328 vteřin v letošním ročníku NHL.

5:2

Branky a nahrávky: 30. Fabbro (F. Forsberg, Hamhuis), 39. F. Forsberg (Mikael Granlund, Simmonds), 44. Arvidsson (C. Smith, P. K. Subban), 58. Sissons (Bonino, Ellis), 60. Bonino (Watson) – 3. Perlini (D. Strome, DeBrincat), 11. Caggiula (P. Kane)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, P. K. Subban, Ekholm, Fabbro, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Turris, Mikael Granlund – Watson, Bonino, Sissons – Simmonds, Järnkrok, B. Boyle.

Chicago Blackhawks: C. Ward (Lankinen) – E. Gustafsson, Keith, Seabrook, Forsling, C. Murphy, Koekkoek – P. Kane, J. Toews, Caggiula – Perlini, D. Strome, DeBrincat – Kahun, Anisimov, Saad – Hayden, Kunitz, Krüger.

02:58 CHI 0:1 Perlini (D. Strome, DeBrincat)
10:07 CHI 0:2 Caggiula (P. Kane)
17:33 NSH 2 Turris, sekání
29:07 NSH 1:2 Fabbro (F. Forsberg, Hamhuis)
33:41 CHI 2 J. Toews, hákování
36:43 CHI 2 D. Strome, příliš mnoho hráčů
38:50 NSH 2:2 F. Forsberg (Mikael Granlund, Simmonds)