07.04.2019, 04:15 • Gila River Arena, Glendale • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.13 3.79 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:50:19)
Tři hvězdy utkání
1. Mark Scheifele (WPG) 1+1
2. Kyle Connor (WPG) 1+1
3. Brad Richardson (ARI) 1+0
Sezona pro Arizonu je u konce. Ve svém posledním utkání v sezoně prohráli Coyotes na domácím ledě s Winnipegem 2:4. Do zápasu sice vstoupili lépe a ujali se vedení 1:0 po přesilovkové trefě Galchenyuka, ale Winnipegu se podařilo ještě v první třetině vyrovnat a ve druhé třetině zasypat soupeře třemi góly, které nakonec rozhodly. Arizona se v poslední třetině herně zvedla, ale podařilo se jí vsítit jen gól na 2:4. Kontaktní gól, jehož dosáhla pět minut před koncem, nebyl uznán.

59:40

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Vinnie Hinostroza – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

59:40

Hra je přerušena. Byfuglien ostře atakoval Hinostrozu u mantinelu. Ten se z toho dost těžce zvedal a v pokleku byl Byfuglienem ještě přistrčen. Na oplátku prudce sekl svého soupeře hokejkou, což se Byfuglienovi nelíbilo, hráče Arizony srazil k zemi, a na ledě ho začal nepříjemně "masírovat".

59:30

Richardson znovu střílel mimo tři tyče.

59:01

Richardson si udělal oblouček do pravého kruhu, svůj bekhend poslal vedle.

58:53

Nakonec se povedlo a po krátkém zápolení podél mantinelu se domácím podařilo přinutit Hellebuycka přerušit hru.

58:10

Domácí mají puk ve vlastním pásmu. Dostat se do útočného pásma, respektive se tam vrátit, se jim nedaří.

57:20

Coyotes zkouší hru bez brankáře.

57:00

Čas se Arizoně krátí. S případným kontaktním gólem by měla určitě ještě šanci, se ztrátou dvou branek jsou naděje hodně nízké.

56:03

Winnipeg vyhrál v útočném pásmu buly. Ke střele se od levého mantinelu dostal Ehlers, Pickard chytá a přerušuje hru.

55:52

Arizona zahrála na zakázané uvolnění.

55:30

Wheeler střílel zpoza kruhů, Pickarda se mu překonat nepodařilo.

54:58

Hra je přerušena. Komerční přestávka.

54:50

54:50 Neuznaný gól Arizony

54:50

Rozhodčí gól neuznává, došlo k nedovolenému bránění Archibalda, který krátce před tečováním sekl hokejkou Hellebuycka do vyrážečky.

2:4

Branky a nahrávky: 3. Galchenyuk, 44. Richardson (Hinostroza, Grabner) – 16. Scheifele (Connor), 23. Trouba (P. Lindholm, Lowry), 31. Connor (Scheifele, Wheeler), 36. Ehlers (T. Myers)

Arizona Coyotes: Pickard (Kuemper) – Demers, Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Goligoski, Connauton, Oesterle – Keller, Stepan (A), Fischer – J. Archibald, Dvorak, Crouse – Hinostroza, Richardson, Grabner – Garland, Cousins, Galchenyuk.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Trouba, Beaulieu, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Perreault, K. Hayes, Ehlers – Laine, Little, Copp – Roslovic, Lowry, P. Lindholm.

Rozhodčí: McCauley, Lee – Gibbons, Gawryletz

Diváci: 17125

01:57 WPG 2 Perreault, podrážení
02:21 ARI 1:0 Galchenyuk
15:18 WPG 1:1 Scheifele (Connor)
22:35 WPG 1:2 Trouba (P. Lindholm, Lowry)