07.04.2019, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • Tomáš Reiner

Tipsport: 1.77 4.18 3.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pavel Zacha (NJD) 1+1, 3 střely, čas na ledě 21:31 (04:12:03)

1. Aleksander Barkov (FLA) 1+1
2. Travis Zajac (NJD) 1+0
3. Nathan Bastian (NJD) 2+0
Statistiky: Střely na bránu: 40-27; Zablokované střely: 6-15; Vhazování: 57%-43%; Hity: 35-37; Přesilové hry: 0/3-1/5; Trestné minuty: 27-43.
Aleksander Barkov skóroval v prostřední části a zaznamenal svůj 95. bod v letošní sezóně NHL, čímž překonal rekord organizace, který do dneška držel od sezóny 1999/2000 Pavel Bure. Domácí Panthers ale v posledním utkání letošního ročníku nestačili na Devils, přestože v závěru utkání vstřelili v rozmezí dvou minut dva góly a vynutili si prodloužení. Pavel Zacha vstřelil parádní gól a v prodloužení se podepsal asistencí pod vítězný. Skóre. Florida Panthers 3 New Jersey Devils 4.

60:56

60:56 Travis ZAJAC - 3:4

60:56

Devils právě vstřelili branku!
TRAVIS ZAJAC na vnitřním oblouku levého kruhu pro vhazování zamíchal s pukem a po přihrávce Damona Seversona nádhernou střelou zápěstím vymetl bližší levý horní roh brány – 4:3! Asistence: Damon Severson a Pavel Zacha.

60:01

Prodloužení v Miami právě začalo a Devils do něj vstupují v početní převaze, dokáží ji hosté využít?

60:01

Florida dokázala dokonat fantastický comeback, když během posledních čtyř minut utkání skórovala dvakrát v rozpětí dvou minut a vynutila si prodloužení. Skóre po třetí části. Florida Panthers 3 New Jersey Devils 3.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59

Jonathan Huberdeau vyhodil puk přes ochranné sklo a v poslední sekundě dostal dvě minuty za zdržování.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:35

58:35 Mike HOFFMAN - 3:3

58:35

Florida právě vstřelila branku!
Útočník MIKE HOFFMAN se dostal v mezikruží k odraženému puku a střelou bez přípravy ho napálil do levého horního rohu brány! Asistence: Aleksander Barkov a Vincent Trocheck. (3:3)

58:23

Mike Hoffman napřáhl od modré čáry k táhlé střele, kterou Mackenzie Blackwood bez problému zastavil.

3:4

Branky a nahrávky: 32. Barkov (Huberdeau), 57. Huberdeau (Dadonov, Yandle), 59. Hoffman (Barkov, Trocheck) – 2. Bastian (Hischier, Butcher), 28. Bastian (J. Jakovlev, Coleman), 35. Zacha (J. Anderson, Rooney), 61. Zajac (Severson, Zacha)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Matheson, Ekblad, Yandle (A), Weegar, Pysyk, Brown – Huberdeau, Barkov (C), Dadonov – Hoffman, Trocheck (A), Malgin – Vatrano, Sheahan, Brouwer – J. McGinn, Borgström, Sceviour. Hlavní trenér: Bob Boughner.

New Jersey Devils: Blackwood (Schneider) – A. Greene (C), Severson, J. Jakovlev, C. Carrick, Butcher, Santini – Coleman, Hischier (A), Bastian – Wood, Zajac (A), J. Anderson – Agostino, Zacha, Stafford – Seney, Rooney, M. McLeod. Hlavní trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Conor O'Donnell, Dean Morton. Čároví: Ryan Daisy, Derek Nansen

Diváci: 15259

01:27 NJD 0:1 Bastian (Hischier, Butcher)
27:41 NJD 0:2 Bastian (J. Jakovlev, Coleman)
27:57 FLA 2 Ekblad, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
31:58 FLA 1:2 Barkov (Huberdeau)