3:2

po s.n. (2:0) (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

06.04.2019, 22:00 • Enterprise Center, St. Louis • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.59 4.44 4.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního utkání je to z mé strany vše. Děkuji Vám za pozornost. Na počtenou! (01:00:40)

Buly: 34-29
Utkání skončilo. Hokejisté St. Louis zvládli poslední bitvu před play off a porazili Vancouver 3:2 po samostatných nájezdech.
První gól vsítil po rychlé kombinaci Brayden Schenn. Na další trefu si museli diváci počkat až do 44. minuty, kdy využil přesilovku Tanner Pearson. Domácí odpověděli v 51 . minutě zásluhou Vladimira Tarasenka, jenže vyrovnání přišlo dvě minuty před koncem z hole Eliase Petterssona. V nájezdech uspěl Ryan O'Reilly a také David Perron.

Ryan O'REILLY - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
Autorem vítězné branky je RYAN O'REILLY.

2. série 2:0

Boeser vystřelil z mezikruží, ale trefil pouze vyrážečku brankáře. Je konec.

Perron našel skulinu mezi betony brankáře a dokázal svůj nájezd proměnit.

1. série 1:0

Pettersson neproměňuje. Nevymyslel nic zvláštního a Binnington v pohodě zasáhl.

Ryan O'REILLY bekhendem dokázal usměrnit puk pod horní tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:39

O'Reilly těsně minul bránu. St. Louis pokračuje v obrovském tlaku.

64:26

Schenn dostal na hůl přihrávku do tandemu. Jeho pokus zápěstím zapadl do hrudi Demka.

64:00

Tarasenko si najel do podobné pozice jako u své branky. Tentokrát však trefil rameno brankáře Canucks.
Oddechový čas pro domácí.

63:31

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bo Horvat – 2 min., hákování).

63:05

Největší šance prodloužení! Schenn ujel obraně hostů a bekhendem zamířil pouze do přesunujícího se Demka. Vancouver tuto situaci přežil.

3:2

Branky a nahrávky: 12. B. Schenn (Tarasenko, R. O'Reilly), 51. Tarasenko (Pietrangelo, B. Schenn), rozh. náj. R. O'Reilly – 44. Pearson (B. Hutton, Demko), 58. Pettersson (Edler, Boeser)