Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let

Anglie – Česko

4:1

konec (1:1)

20.03.2019, 15:00 • St George's Park, pitch 4, Burton-on-Trent • Vít Schück (@VitSchuck)

85

Anglie právě vstřelila branku!
Angličané pět minut před koncem druhého poločasu navyšují své vedení na 4:1! Tariq Lamptey se uvolnil, poté našel DANNYHO LOADERA a útočník domácí reprezentace prostřelil Matěje Kováře.

56

S českým týmem to nevypadá dobře. Angličané jsou u balonu vždy o něco dřív a toho nyní využil BUKAYO SAKA. Po rozehrávce volného přímého kopu využil nahrávky Angela Gomese.

49

Druhý rohový kop v krátkém čase poslal Angel Gomes do pokutového území. Následně ještě Saka našel CONORA GALLAGHERA, který už překonal vynikajícího Matěje Kováře.

11

Vedení českého týmu ale netrvalo ani dvě minuty. Po rozehrávce ze středového kruhu se dostali Angličané do útoku a po přihrávce Angela Gomese se prosadil z pokutového území BUKAYO SAKA.

10

Česko právě vstřelilo branku!
Češi byli od úvodní rozehrávky pod tlakem, ale po deseti minutách se z první šance dostávají do vedení! JAKUB SELNAR vypálil z pětadvaceti metrů a parádní ránou zaskočil domácího brankáře Bursika.