konec (2:0)

20.03.2019, 20:45 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Čtvrtfinále • David Suchý

Tipsport: 1.51 3.86 5.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:11. (22:35:31)
Je konec! Dnešní utkání nám nakonec přineslo vítězství Lyonu, který svého soupeře přehrál poměrem 2:1. Ve druhém dějství měl více ze hry Wolfsburg, který většinu času narážel na pozornou obranu soupeře. Vlci se přeci jenom dostali ke kontaktní brance, která by ve druhém zápase mohla hrát velkou roli. Lyon totiž ve druhém poločasu nepodal přesvědčivý výkon, k jistotě postupu má ještě hodně daleko.

90+3

90+2

Wolfsburg rozehrával z vlastní poloviny, rychlým způsobem se dostal na polovinu soupeře.

90+1

Zpětná přihrávka směřovala až k Schultové, který okamžitě odkopávala na druhou stranu. Do konce nezbývá moc času.

90

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, do konce tak nezbývá moc času. Uvidíme, zda se bude něco nastavovat.

88

Autové vhazování z pravé strany rozehrávala domácí Bronzeová, která po krátké prodlevě přeci jenom přiťukla vedle stojící Cascarinová.

87

Lyon se nyní drží s míčem na útočné polovině, kde moc dlouho nezůstal. Včas se totuž vrátila Fischerová, jenž zasáhla na jedničku.

87

Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Amandine Henryová, přichází Delphine Cascarinová.

83

Od pravé postranní čáry opět vhazovala Hansenová, která ale nedokázala vhodit přesně na hlavu Harderové, jenž v tomto utkání není moc na očích.

82

Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Cláudia Netová, přichází Ella Masarová.

81

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, Lyon stále vede o jednu branku. Ve druhém dějství slibujeme nezáživnou podívanou.

80

Žlutou kartu dostává Babett Peterová (VfL Wolfsburg).

80

Harderová nedokázala narazit vedle stojící Poppové, naopak se jako poslední dotkal míče Henryová, od které se míč odrazil do zámezí.

79

Obrannou povinnost si před malým momentem splnila Bathyová, která za sebe nepustila přihrávku z pravé strany. Hosté ale zůstávají u míče.

78

Tak nakonec se jednalo o drobný faul, po kterém se k rozehrávce standardní situace postavila Renardová, jenž na jistotu odkopávala na druhou stranu.

77

Jenomže Hansenová neuspěla s pokusem o přenesení hry na pravou stranu, kde se měla nacházet Pajorová. Naopak soupeř bude vhazovat.