konec (3:0)

20.03.2019, 19:00 • Mini Estadi, Barcelona • Čtvrtfinále • Michal Raška

Tipsport: 1.22 5.48 12.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:52:38)
Je konec. Barcelona dnes vyhrála na své půdě 3:0. Už ve 3. minutě se prosadila Dugganová. Domácí pokračovali v tlaku a ve 24. minutě přidala druhou branku opět Dugganová. Ve 36. minutě navíc Barcelona získala pokutový kop, který proměnila Caldenteyová. Druhý poločas nám toho moc nenabídl a domácí mužstvo si uhlídalo velký náskok do odvety.
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 5:0. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:9.

90+3

90+2

Stále je u míče domácí mužstvo ve středu hrací plochy.

90

Opět se domácí hráčky dostaly dopředu a získaly autové vhazování na polovině soupeře.

89

Střídání v týmu Lillestrøm SK: ze hřiště odchází Thorsnesová, přichází Ellingsenová.

88

Barcelona už opět postupuje dopředu především po pravé straně a posléze získala autové vhazování.

86

Následná střela sice letěla na bránu, ale skončila bezpečně v rukou Fiskerstrandové.

84

Domácí tým má k dispozici přímý kop z dobré pozice a uvidíme jestli se dočkáme čtvrté branky.

82

Obrana hostujícího celku se dobře brání ve druhém poločase, ale tlak Barcelony je čím dál větší.

80

Obraz hry je stále stejný a nevidíme tak momentálně na Mini Estadi v Barceloně nic atraktivního.

78

Domácí se momentálně nemohou dostat do šestnáctky soupeře, ale stále je u míče Barcelona.

77

Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Martensová, přichází Andonová.
Střídání v týmu Lillestrøm SK: ze hřiště odchází Hansenová, přichází Aslandová.

76

Momentálně se toho na hrací ploše příliš neděje. Barcelona se i nadále snaží něco vymyslet, ale Lillestrøm se dobře brání.

74

Pokus barcelonské hráčky Caldenteyové letěl z dvaceti metrů jen vedle brány soupeře.

72

Opět si domácí vytvořili příležitost ke střele, ale ta skončila jen v moci brankářky Fiskerstrandové.