Play-off Chance ligy

VHK ROBE Vsetín – LHK Jestřábi Prostějov

4:3

po prodl. (0:0, 1:0, 2:3 - 1:0) Stav série: 2:0

02.03.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Čtvrtfinále • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 1.41 5.7 5.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý díl čtvrtfinálové série mezi Vsetínem a Prostějovem skončil opět vítězstvím domácího týmu. Dnes si však fanoušci přišli na své, především řádný testem si prošly nervy těch Vsetínských. Jestřábi se dokázali v posledních minutách utkání vrátit do ztraceného zápasu, ovšem v úvodu prodloužení vrátil pohodu na stranu Valachů Radim Kucharczyk. Vsetín tak odcestuje na Hanou s vedením 2:0. (20:07:59)

61:08

61:08 Radim KUCHARCZYK - 4:3

61:08

Vsetín právě vstřelil branku!
Je rozhodnut! Vsetín vyhrává i druhé utkání na Lapači a na Hanou pojede s vedením 2:0 v sérii! Valaši se nahrnuli před prostějovskou branku, kde se nejlépe orientoval zkušený RADIM KUCHARCZYK a rozpoutal na tribunách vsetínského stadionu další vlnu euforie. Asistence: David Březina.

60:20

Račuk se nyní po individuálním průniku dostal až před Šelepněva a trefil tyč vsetínské branky!

60:04

Na úvodním buly úspěšnější Prostějov, Žovince se stahuje do obranného pásma, odkud bude Prostějov rozehrávat.

60:01

Základní hrací doba je minulostí a její poslední okamžiky přinesly doslova zvraty. Vsetín trpělivě držel dvoubrankový náskok, ovšem kouzlo Šelepněva se podařilo zlomit prostějovskému Kolářovi. Jestřábi v závěru sáhli brzy ke hře bez brankáře a Pechanec okamžitě vsítil třetí branku. Jenže Jestřábi během třiašedesáti vteřin skóre senzačně srovnali. O vítězi druhé bitvy čtvrtfinálové série bude muset rozhodnout desetiminutové prodloužení. Pokud se nerozhodne ani v nastaveném čase, přijdou na řadu samostatné nájezdy.

60:00

59:38

Další útočnou akci Prostějova tentokrát zastavuje postavení mimo hru.

59:20

Oddechový čas pro domácí.

59:20

59:20 Lukáš VOLF - 3:3

59:20

Jestřábi právě vstřelili branku!
Prostějov srovnává skóre a velkolepé drama na Lapači pokračuje! Husa znovu nahodil kotouč na vsetínskou branku, kde se puk podařilo tečovat LUKÁŠI VOLFOVI a Jestřábi jsou v naprosté euforii. Asistence: Jakub Husa.

58:46

Prostějov jde do hry opět bez brankáře!

58:16

58:16 Jakub HUSA - 3:2

58:16

Utkání se dramatizuje! Jestřábi stříli kontaktní branku, když nahození z hole JAKUBA HUSY doputovalo až za záda brankáře Šelepněva. Asistence: Lukáš Volf.

57:47

Jako vrchol prostějovské frustrace fasuje desetiminutový trest obránce Havlík, po jehož hrubé chybě Vsetín skóroval, prostějovský borec zlomil hokejku a utkání pro něj končí trestem za nesportovní chování.

57:47

57:47 Antonín PECHANEC - 3:1

57:47

Vsetín se přibližuje k druhému vítězství v sérii! Prostějovskou kombinaci vystihl ANTONÍN PECHANEC a bekhendovým nahozením poslal kotouč do odkryté klece Jestřábů. Bez asistence.

4:3

Branky a nahrávky: 27. Karafiát (Slováček, Vítek), 52. Teper (Rob, Jonák), 58. Pechanec, 62. Kucharczyk (Březina) – 54. D. Kolář (Starý), 59. Husa (L. Volf), 60. L. Volf (Husa)

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Mikuš, J. Drtina, Slováček (A), Teper, Frolo, Jeřábek, Hryciow – Březina, Kucharczyk (A), Rác – Jonák (C), Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Theoret – Karafiát, Šilhavý, Vítek.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – Žovinec, D. Kolář, Husa, Čáp, Havlík, Mikliš, P. Krejčí – Žálčík, Račuk, Starý – Dvořáček, Hanták, Pšenička – Nouza (A), Divíšek (A), L. Volf – Prokeš, V. Meidl, Venkrbec (C).

07:56 PRO 2 Venkrbec, podrážení
11:35 PRO 2 Pšenička, krosček
12:52 PRO 2 Hanták, vysoká hůl
19:09 VSE 2 Karafiát, držení
26:08 VSE 1:0 Karafiát (Slováček, Vítek)
28:09 PRO 2 Pšenička, vysoká hůl