Tipsport Liga (SR) play-off

DVTK Jegesmedvék Miškovec – MAC Budapešť

2:3

po prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:2

02.03.2019, 18:00 • Miskolc Ice Hall, Miskolc • Předkolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.55 4.8 4.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. Na počtenou! (20:51:26)
Dnešní odvetě nechybělo nic, sledovali jsme naprosto strhující podívanou! Domácí byli v první třetině jednoznačně lepší a do přestávky odcházeli s dvoubrankovým náskokem, Újbuda se ale nevzdala a po přesné ráně Jareda Browna z šesté minuty prodloužení se nakonec série přesune do maďarského hlavního města za stavu 2:0 pro MAC!

65:39

Budapešť vstřelila branku!
Je konec, Budapešť dokonává úžasný obrat a vyhrává i druhý zápas na půdě Miskolce! Chris Langkow nahrál do mezikruží volnému JAREDU BROWNOVI, který přesnou střelou pod horní tyč rozhoduje dnešní zápas – 2:3! Asistence: Chris Langkow, Jesse Dudás.

65:12

Velká šance pro MAC! Nicholas Crawford (MIS) za brankou naprosto zbytečně fauloval Klempu, a dostává tak dvouminutový trest za vysokou hůl.

64:57

Dudás nahrál Langkowovi, hosté kombinují v útočném pásmu. Ádám Vay se musí mít na pozoru, střela může přijít prakticky kdykoliv odkudkoliv.

63:59

Budapešť začíná dělat zbytečné chyby, skoro jako kdyby jí už docházely síly. Stále si nad domácími udržuje převahu, která je ale už jen mírná.

62:52

Dudás nabil na pravý kruh Orbanovi, jehož prudkou dělovku Vay zneškodnil včas! Tohle byla hodně jednovatá rána.

62:15

Jameson Milam pronesl kotouč do útočného pásma, svěřenci bývalého kouče slovenské reprezentace Glena Hanlona se snaží usadit před Bálizsem.

61:06

Hosté jsou zatím aktivnější, Miskolc se až teď pořádně dostává ke kotouči. Domácí startují z vlastního pásma dopředu, uvidíme, co předvedou.

60:19

Negrin v té nejhorší možné pozici namazal Vasovi, který z bezprostřední blízkosti brankoviště zakončil do Bálizsovy výstroje!

60:01

Základní hrací doba o vítězi odvety mezi Budapeští a Miskolcem nerozhodla, za chvilku uvidíme prodloužení. To bude trvat maximálně deset minut.

60:00

59:28

Brance Orban málem přetavil domácí chybu v gól, gólman Ledních medvědů ale vyčaroval další zákrok a poslal nás do prodloužení.

58:40

Hra tedy v Miskolci pokračuje za stavu 2:2, Jared Brown nyní pronikl dopředu po křídle a vypálil. Ádám Vay se nenechal nachytat ani tentokrát.

57:52

Loiseau protlačil kotouč do sítě, po konzultaci s videorozhodčím ovšem tato branka není uznána z důvodu postavení hráče v brankovišti!

57:13

Magosi – Bálizs 0:2, hostující gólman se po lapení kotouče rozhodl na moment přerušit průběh závěru třetí třetiny. Prodloužení se kvapem blíží.

56:53

Harrison odstavil Browna, který na poslední chvíli zvládl kotouč předat jednomu ze spoluhráčů, a MAC se tak stále drží před klecí Ádáma Vaye.

2:3

Branky a nahrávky: 9. Galanisz (Magosi), 15. Pance (Kiss) – 34. Langkow (Bodó, Orban), 44. Dudás (Brown, Dansereau), 66. Brown (Langkow, Dudás)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Vay – Crawford, Kiss, Szirányi (A), Vojtkó, Láda, Milam – Pance, Vas (A), Kulmala – Harrison, Loiseau, Magosi (C) – Miskolczi, Galanisz, Somogyi – Albert, Hajós, Ritó.

MAC Budapešť: Bálizs – Pozsgai (C), Macaulay (A), Negrin, Dudás (A), Burt, Garát, Bugár, Vokla – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Pápa, Majoross, Terbócs – Odnoga, Kreisz, Szigeti.

Rozhodčí: Kalina, Korba – Šoltés, Kollár.

Diváci: 1 095

06:05 MAC 2 Pozsgai, sekání
08:12 MIS 1:0 Galanisz (Magosi)
08:39 MAC 2 Pápa, podrážení
14:09 MIS 2:0 Pance (Kiss)