DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – VHK ROBE Vsetín

0:2

konec (0:1, 0:0, 0:1)

02.03.2019, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • O účast v play-off, skupina H • Jakub Mahr

V posledních dvaceti minutách to již nevypadalo na změnu stavu, v poslední minutě ale Energie zkusila hru v šest bez brankáře, která se jí nevyplatila a Vašenka trefil prázdnou klec. Z tohoto onlajnu je to ode mne vše, děkuji, že jste jej sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (18:20:44)

59:21

Vsetín právě vstřelil branku!
JAN VAŠENKA obdržel přihrávku do středního pásma odkud přesně trefil odkrytou domácí bránu. Asistence: Šimon Jenáček, Jakub Jenáček.

59:18

Bernáth střílel zleva, do střely ale vložil hokejku jeden z hostujících obránců.

58:40

Domácí to zkoušejí v šesti bez gólmana.

58:39

Oddechový čas pro domácí.

57:52

Energie se drží v útočném pásmu a snaží se o vyrovnávací střelu.

55:44

Hotěk tvrdě pálil zprava za jízdy, tvrdý puk skončil na Sachrově ramenu.

54:54

Ve hře 4 na 4 jsou na puku více hosté a daří se jim kombinovat před Kašparem.

53:51

Daniel Klímek (VSE) oslabí svůj tým na dvě minuty poté co podrazil Bernátha.

53:17

Daniel Zavřel (KVA) si odjel odpykat dvouminutový trest za hrubost.

52:19

Prošek zakončoval bekhendem z mezikruží, branku Vsetína ale minul.

50:15

Ján Petriska (VSE) byl potrestán dvouminutovým trestem za podrážení, ve stejný čas byl vyloučen i Adam Křemen (KVA), dvě minuty za nesportovní chování.

49:55

Zelenobílí se tlačí před Sachra a snaží se vyrovnat.

48:48

Karlovarští hráči i jejich fanoušci již jásali a radovali se z vyrovnávací branky, puk se ale po střele odrazil od horní tyčky zpět a domácí tak stále prohrávají.

48:14

Vsetín posílá puk na zakázané uvolnění.

47:09

Kašpar vleže zastavil tvrdou vsetínskou střelu a drží svůj tým na dosah vyrovnání.

45:55

Západočeši zkoušeli rychlé přečíslení, slibně vyvíjející se akce však skončila nepřesným zakončením.

44:39

Hosté obsadili útočnou třetinu a kombinují, ke střele se ale zatím nedostali.

0:2

Branky a nahrávky: 16. Adámek (Vašenka, Jenáček), 60. Vašenka (Jenáček Š., Jenáček J.)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Horák) – Bernáth, Přibyl, Stejskal, Kořán, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Šťastný, Novotný, Berčík, Prošek, Rozhon, Hotěk, Křehlík, Holub, Černý, Křemen

VHK ROBE Vsetín: Sachr (Málek) – Kunst, Ondračka, Zeman, Jenáček, Kožený, Houser, Jenáček – Klímek, Zetocha, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Petriska, Friml, Frydrych, Zemánek

Rozhodčí: Glanc – Tichý, Goltsch

13:56 KVA 2 Zavřel, faul kolenem
15:21 KVA 2 Novák, vysoká hůl
15:49 VSE 0:1 Adámek (Vašenka, Jenáček)
17:42 KVA 2 Kořán, podrážení
28:43 VSE 2 Jenáček, podrážení