Play-off Chance ligy

VHK ROBE Vsetín – LHK Jestřábi Prostějov

2:4

konec (0:1, 1:2, 1:1) Stav série: 3:2

08.03.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Čtvrtfinále • Jan Tajzler (@HonzaTajzler), Helena Hegeďová

Tipsport: 1.42 5.5 5.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Série nekončí. Prostějov dnes dokázal na Lapači udělit mimořádnou lekci z produktivity a odvážejí cenný druhý bod, čtvrtfinálové boje tak budou v neděli pokračovat na Hané. Děkuji vám za pozornost při sledování dnešního přenosu a ze Vsetína vám přeji příjemný zbytek dnešního večera.

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Marek Račuk (PRO)

Jakub Teper (VSE) (20:06:37)

59:59

Rozhodčí ještě vyloučí hostujícího Venkrbce, ale to už bude vše.

59:48

Je nejspíš rozhodnuto, další zakončení Plekance skončilo v nastavené lapačce hostujícího brankáře.

59:28

Teperova rána byla Neužilem vyražena na hůl Plekance ten ve slibné pozici nedokázal prostřelit skrumáž těl před Neužilem.

59:16

Oddechový čas pro domácí.

59:16

Prostějov se bude nyní bránit ve čtyrech, dvě minuty za podrážení fasuje Havlík.

59:03

Zakázané uvolnění Prostějova.

58:57

Po přihrávce Drtiny pálil z levého kruhu Kucharczyk, Neužil vyrazil a na dorážku ještě přispěchal Šilhlavý, prostějovský brankář je ovšem nadále hrdinou svého týmu i celého Prostějova.

58:28

Valaši svírají Jestřáby, Drtinův pokus zastaven ve skrumáži těl před prostějovskou svatyní.

58:06

Zakázané uvolnění, Vsetín jde do hry v šesti.

58:00

Rácova rána z levého kruhu končí opět v náručí prostějovského brankáře.

57:46

Vsetín pokračuje v drtivém náporu! Vávra předložil do tutové pozice Jonákovi, ovšem skákavý kotouč dokázal znovu úžasně zkrotit brankář Neužil, o hvězdě prostějovského týmu dnes není pochyb, tedy zatím.

57:12

Březina nabil na střelu Teperovi, jeho pokus z první končí mimo.

56:53

Prostějov v plném počtu.

56:48

Venkrbec nyní dokázal odpálit kotouč do bezpečí.

56:28

Robova střela byla vyražena Neužilem a následně Dvořáček odpálil kotouč mimo ledovou plochu, dvě minuty však nefasuje, což samozřejmě nevoní domácímu kapitánovi Jonákovi.

55:44

Po vhazování míří puk okamžitě do středního pásma, Valaši musí začít z vlastní obranné třetiny.

55:43

Vsetínský nápor přerušuje posunutá branka Jestřábů, domácí se marně dožadují vyloučení za úmyslné posunutí.

2:4

Branky a nahrávky: 38. Teper (Pechanec), 52. Kucharczyk (Mikuš) – 18. Račuk (Dvořáček), 35. Prokeš (Venkrbec, Havlík), 40. Starý (Račuk), 42. Račuk (Čáp)

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Mikuš, J. Drtina, Slováček, Teper, Frolo, Jeřábek, Hryciow – Karafiát, Kucharczyk, Rác – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Šilhavý, Hořanský – Březina, Pitule, Vávra.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – D. Kolář, Čáp, Havlík, Žovinec, Husa, P. Krejčí, Bažant – Žálčík, Račuk, L. Volf – Dvořáček, Pšenička, Hanták – Nouza, Divíšek, Starý – Prokeš, V. Meidl, Venkrbec.

Rozhodčí: Doležal, Dědek – Lukš, Novák