HC Olomouc – HC ZUBR Přerov

5:2

po nadst. prodl. (2:1, 1:1, 2:0 - N 0:1)

02.03.2019, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • Nadstavba E • Martin Vavruša

Ode mě je to k tomuto zápasu vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vím za pozornost. Budu se však těšit už 15:30 u utkání juniorů HC Olomouc, kteří přivítají zde v plecharéně Kladno. Do té doby Vám tedy přeji pěkné odpoledne. Na viděnou. (14:09:10)
Dnešní utkání mezi dorostenci HC Olomouc a HC ZUBR Přerov je u konce a oba týmy se mohou těšit z bodového zisku. Domácí vůbec poprvé v letošní sezóně dokázali porazit Přerov, zatímco Zubři mají na čele tabulky pohodlný náskok a zisk pouze jednoho bodu ze čtyř jejich situaci nijak neovlivní.

62:33

Přerov právě vstřelil branku!
JONÁŠ JOBÁNEK se prokličkoval mezi kruhy a střelou do protipohybu brankáře přisoudil bod z prodloužení Přerovu! Asistence: Adam Holík.

62:18

Fasner zdržel rozehrávku Přerova. Na puku jsou však nadále hosté.

61:54

Stratil vyhnal Hlávku i s pukem do středního pásma.

61:30

Zembol opět čelil sám Špunarovi a dokázal ho prostřelit mezi betony! Puk ale zůstal ležet kousek před brankovou čárou, odkud už ho Holcman přisunul pod tělo svého brankáře.

61:15

Zembol se prokličkoval až před branku, ale přestřelil.

60:58

Holcman nastřelil jen bránícího hráče.

60:42

Holíkovi střela od modré čáry nesedla.

60:08

Ruda se prokličkoval na osu, ale hosté jeho pokus zblokovali.

60:01

Začalo nadstavbové prodloužení.
Za okamžik začne prodloužení, ve kterém se oba týmy poperou ještě o zbylý čtvrtý bod!
Ve třetí části měl Jobánek příležitost vyrovnat ze samostatného úniku, ale nastřelil tyč a tak přišel trest v podobě dorážky Adama Spurného, který vrátil Olomouci dvoubrankové vedení. To už si Kohouti udrželi až do konce, v samotném závěru navíc stvrdil vítězství gólem do prázdné branky Přerova Adam Masare. Olomouc tak poprvé v letošní sezóně bere proti Přerovu tři body.

60:00

Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

59:48

Holcman vyhazuje puk do útočné třetiny.

59:40

Olomouc vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

59:35

Tomiga zavezl puk do útočného pásma, tam ale narazil na obránce domácích.

5:2

Branky a nahrávky: 11. Ruda, 17. Havel (Ruda, Ševčík), 35. Havel (Ruda), 48. Spurný (Stratil), 60. Masare (Stratil) – 18. Hradil, 28. Holík (Ryšavý), 63. Jobánek (Holík)

HC Olomouc: Špunar (Hořejší) – Nesvadba, Drábek, Spurný, Lambert, Přecechtěl (C), Stratil, Holcman – Havel, Schneider, Macháč, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.

HC ZUBR Přerov: Suchánek (Žurek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Tomiga, Holík, Šilhavý – Štíbr (C), Ryšavý, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Buršík, Jobánek.

Rozhodčí: Dufka – Loun, Lounová