01.03.2019, 17:00 • TatNeft Arena • Osmifinále • Jan Prošek

Tipsport: 2.3 4.0 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zblokované střely 26:12
Hity 26:12 (19:35:35)
Československá stopa v zápase
Jiří Sekáč (KZN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:25
Podle předpokladů vyhrává tento zápas hostující celek, díky čemuž se Omsk dostává v této sérii do vedení 3:0. Domácí se sice prosadili jako první, ale pak už přesně pálili jen hosté.

59:45

Zakázané uvolnění se nepíská, domácí musí hrát od své branky.

59:23

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Puk mají pod kontrolou hostující hokejisté.

58:30

Andrej Markov rozehrává od své branky, puk přenechává spoluhráči.

58:04

Utkání se už v poklidném tempu dohrává, mnoho šancí k vidění není. Domácí fanoušci jsou smutní, Kazaň míří za třetí porážkou v sérii.

57:39

Přes šest minut nebyla přerušená hra, nyní už se tak stalo. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka,

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:40

Cody Franson vybojoval kotouč v útočném pásmu.

56:27

Mnoho šancí k vidění momentálně není.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:25

Sledujeme pasáž hry, kdy jsou domácí hokejisté nastěhovaní před brankou, zatím ale mají problémy s přesností střelby.

54:07

Andrej Markov se chtěl dostat do útočného pásma a rozehrávat od modré čáry, ale o puk rychle přišel.

53:16

Omsk hraje aktivně drží hru sice ve svém pásmu, ale má jej pod kontrolou.

53:02

Mnoho šancí momentálně k vidění není.

1:4

Branky a nahrávky: 16. Klinkhammer (M. Gluchov) – 20. Zernov (Jemelin, Stålberg), 36. Zernov (Beck), 42. K. Semjonov (I. Michejev), 47. Košelev (K. Semjonov)

Ak Bars Kazaň: Podjapolskij (Šaryčenkov) – Pedan, Postma, Jarullin, Markov, Judin, Abrosimov – Sekáč, Azevedo, Lander – Lukojanov, Osnovin, Zaripov – A. Potapov, Galijev, Tkačov – M. Gluchov, Voronkov, An. Popov – Klinkhammer.

Avangard Omsk: Bobkov (Nalimov) – J. Medveděv, Franson, Jemelin, Pokka, Čudinov, Bondarev, Pivcakin, Jaremčuk – Šumakov, Košelev, K. Semjonov – Širokov, Zernov, I. Michejev – Fisenko, Manukjan, Stas – Stålberg, Desharnais, Beck.

Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Šalagin, Šišlo