po prodl. (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 2:1

01.03.2019, 17:30 • Megasport Arena • Osmifinále • Adam Dořák

Tipsport: 2.2 4.0 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání
Michal Čajkovský: 0+1 = 1 bod, 3 střely na branku, jedno vyloučení, čas na ledě 12:23! (20:19:22)
Jokerit zvládá, pro něj, důležité utkání a snižuje stav série na 1:2! Jedno je po dnešním utkání jisté. Ať už další zápas na ledě Dynama dopadne jakkoliv, tato série se bude vracet zpět do Helsinek. Jestli to bude za stavu 2:2 nebo bude mít Dynamo blíže k postupu, to uvidíme, jak dopadne jejich další střetnutí, které je na programu v neděli.

64:48

64:48 Sakari MANNINEN - 2:3

64:48

Jokerit právě vstřelil branku!
SAKARI MANNINEN je dnes platným tečujícím hráčem. I při této důležité brance dokázal před brankou sklepnout puk tak šikovně, že zapadl za záda Bočarova! Asistence: Sami Lepistö a Nicklas Jensen.

64:18

Útočení onou týmů opadlo a již oba celky hrají více na jistotu. Nyní mají puk v držení hosté, kteří s ním operují v pásmu soupeře.

63:10

Kalninš kryje nahození. Nebezpečně před ním kroužil Daniil Tarasov, který se však k dorážce nedostal.

62:52

Dmitrij Kagarlickij si najížděl do střelecké pozice, jeho pokus byl sražen a Kalninš byl ušetřen zásahu.

62:18

Začátek prodloužení započal hodně útočně, zejména ze strany Jokeritu.

61:37

První zásah Kalninše v prodloužení a to proti zakončení Tarasova.

61:00

Jokerit vlétl do prodloužení aktivně a opět poslal puk na branku Dynama. V následném souboji za brankou ztrácí nad pukem kontrolu.

60:30

V první vážnější situaci se ocitl Sami Lepistö, ale nepřekonal Bočarova v jeho brance.

60:16

Započalo nám prodloužení, které se hraje ve čtyřech hráčích.

60:01

Střely ve třetí třetině: 5:12!
Uf! Jokerit měl v těsném závěru závar před brankou soupeře, ale Nicklas Jensen nedokázal puk propasírovat za záda Bočarova. Výsledek 2:2 po třech odehraných třetinách znamená to, že se bude pokračovat dokud někdo z týmů nedá branku. Jokerit mířil ve třetí třetině za vyrovnáním, dokonce měl možnost přesilové hry, kterou nevyužil. Nicméně po jejím skončení se přece jen dostal ke své druhé brance a i nadále živí naději na snížení stavu v sérii.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35

Dynamo má puk v držení a vše pomalu a jistě směřuje k prodloužení.

2:3

Branky a nahrávky: 30. Brjukvin (Čajkovský, Tarasov), 36. Igumnov (I. Makarov) – 33. Jormakka (O'Neill), 56. Manninen (Lepistö, Anttila), 65. Manninen (Lepistö, Nicklas Jensen)

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Volkov, I. Nikulin, Čajkovský, Hietanen, Mironov, J. Zajcev, Koivisto, Menšikov – Kagarlickij, Indrašis, Šipačov – Brjukvin, Tarasov, Zackrisson – Rajsov, I. Makarov, Mozer – Igumnov, Jefremov, Muranov.

Jokerit Helsinky: Kalninš (Zapolski) – Kivistö, Lepistö, Jensen Aabo, O. Lauridsen, Lööv, A. Grant, E. Räsänen – Vesalainen, Joensuu, Regin – O'Neill, Jormakka, Norman – Moses, Manninen, Nicklas Jensen – Anttila, Platt, Pihlström – H. Ikonen.

Rozhodčí: D. Naumov, A. Ravodin – A. Sadovnikov, D. Sivov

11:21 DMS 2 příliš mnoho hráčů
20:35 JOK 2 Vesalainen, příliš mnoho hráčů
25:37 JOK 2 Anttila, pozdní dohrání
29:19 DMS 1:0 Brjukvin (Čajkovský, Tarasov)
32:11 JOK 1:1 Jormakka (O'Neill)