2:4

konec (1:2, 0:1, 1:1)

01.03.2019, 18:00 • ČSOB Pojišťovna ARENA • 49. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 4.72 5.5 1.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Třinec splnil roli favorita a vyhrál v Pardubicích poměrem 4:2. Domácí sice vstřelili úvodní branku hned deset sekund po prvním buly, ale jinak byli Oceláři lepší. Kontrolovali hru a chvílemi působili dojmem, že ani nehrají na sto procent. Závěr si sice trošku zbytečně zkomplikovali, ale nakonec z tohoto dueu berou tři body. (22:08:28)
Nejlepší hráči zápasu
PCE – Petr Sýkora
TRI – Ondřej Kovařčík

59:55

Pardubice ještě vyhrály buly ve středním pásmu.

59:50

Ještě ofsajd Třince.

59:45

Třinec šetří čas ve vlastním obranném pásmu.

59:27

Růžička naskočil na led a hosté se vydávají do útoku.

59:03

Dynamo se trápí, fanoušci pískají a Pardubice zatím ani neodvolaly brankáře.

48:45

Stejně tak o pár sekund později.

58:25

Mandát dostal kotouč po levé straně do útočného pásma, ale hosté se ihned osvobodili.

58:06

Ofsajd domácích.

57:56

Gernát vysunul Wereka na levé straně, jeho tvrdou střelu vyrazil Klouček.

58:11

Hosté vyhodili po levé straně, Klouček je zatím v brance.

57:25

Třinec si zbytečně komplikuje zápas dalším vyloučením ve třetí třetině. Růžička podrazil soupeře z levé strany.

56:33

Eklundova střela z levé strany doskákala k povyjetému Kantorovi.

56:19

Vhazuje se před brankou hostů.

56:11

Třinec měl i nadále vést 4:1. Jasný faul Sýkory před snížením na 2:4. Dá se tak čekat trest pro rozhodčí. Sýkora měl dost minimálně dvě minuty za vysokou hůl a pokud byla nějaká krev v obličeji Matyáše, tak dokonce 2+2. Zápas by byl rozhodnutý. Takhle je ještě oč hrát.

56:11

Timeout pro Třinec.

56:11

Hosté přivedli Matyáše k rozhodčím, ale branka bude platit.

2:4

Branky a nahrávky: 1. P. Sýkora (M. Kratochvíl, Ihnačák), 57. J. Kloz (Schaus) – 7. O. Kovařčík (M. Kovařčík, Chmielewski), 10. Roth (Hrňa, Werek), 23. M. Kovařčík (O. Kovařčík, Matyáš), 52. Martin Růžička (Galvinš)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Holland, Eklund, Porseland, J. Zdráhal, Schaus, Budík – L. Horký, Mandát, Machala – P. Sýkora (A), Ihnačák, M. Kratochvíl – Poulíček (A), Bubela, Rolinek (C) – Machač, Pochobradský, Dušek – J. Kloz.

HC Oceláři Třinec: Kantor (Hrubec) – Gernát, Roth, Galvinš, D. Musil, M. Doudera, Matyáš – Svačina, Cienciala, Martin Růžička (A) – Dravecký (A), Marcinko (C), Hrňa – Werek, Polanský, Novotný – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Raška II.

Rozhodčí: Bejček, Obadal – Kis, Rampír

Diváci: 6 110

00:10 PCE 1:0 P. Sýkora (M. Kratochvíl, Ihnačák)
06:22 TRI 1:1 O. Kovařčík (M. Kovařčík, Chmielewski)
07:35 PCE 2 Machač, hákování
09:00 PCE 2 Porseland, vysoká hůl
09:11 TRI 1:2 Roth (Hrňa, Werek)
16:01 TRI 2 M. Kovařčík, vysoká hůl
22:11 TRI 1:3 M. Kovařčík (O. Kovařčík, Matyáš)
22:27 PCE 2 Machala, vysoká hůl
24:47 TRI 2 Novotný, podrážení
34:40 PCE 5 Ihnačák, faul kolenem, odpyká J. Kloz
43:55 PCE 10 Holland, zásah do hlavy nebo krku
47:04 TRI 2 Kantor, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Hrňa
48:14 TRI 2 D. Musil, hákování
51:08 TRI 1:4 Martin Růžička (Galvinš)
51:55 TRI 2 M. Kovařčík, držení
53:04 TRI 2 Gernát, vysoká hůl
56:11 PCE 2:4 J. Kloz (Schaus)
57:25 TRI 2 Martin Růžička, podrážení