Play-off KHL

Avangard Omsk – Ak Bars Kazaň

6:3

konec (2:0, 2:2, 2:1) Stav série: 2:0

27.02.2019, 17:30 • Balašicha Arena • Osmifinále • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 2.2 4.0 2.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (20:20:35)
Československá stopa v utkání

Jiří Sekáč (Kazaň): 1 branka, čas na ledě: 18:06.

Diváci: 5396.
Omsk využil svého domácího azylu a zvítězil nad Kazaní i ve druhém utkání! Za Kazaň zaznamenal jednu branku český útočník Jiří Sekáč. Omsk si tak veze do Tatarstánu vedení v sérii 2:0!

59:40

59:40 Sergej ŠIROKOV - 6:3

59:40

Avangard právě vstřelil branku!
Hotovo! Prázdnou branku Kazaně trefil SERGEJ ŠIROKOV – 6:3! Asistence: Ilja Michejev.

59:02

Kazaň už kombinuje v útočné třetině, ale jen chvíli, Omsk poslal puk opět do středního pásma.

58:34

Důležitou buly vyhrál Omsk a posunul puk do střední třetiny.

58:32

A time out Ak Barsu.

58:32

Icing Omsku a Alexandr Šaryčenkov (Kazaň) samozřejmě na střídačce. Druhá powerplay Kazaně!

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny, vhazovat se bude ve středním pásmu po ofsajdu Ak Barsu.

57:30

Omsk nahazuje kotouč do třetiny Ak Barsu a nikam se nežene.

57:15

Omsk drží kotouč na svých hokejkách a rozehrává velmi pomalu.

56:37

56:37 Paul POSTMA - 5:3

56:37

Kazaň vstřelila branku!
Risk bez brankáře se Kazani vyplatil a ještě hosté snižují! Danis Zaripov našel bekendem mezi kruhy PAULA POSTMU a ten svým druhým zásahem v utkání dává Kazani naději – 5:3! Asistence: Justin Azevedo a Danis Zaripov.

56:16

Danis Zaripov (Kazaň) zastavil vyhození Omsku, ale kombinace se Kazani nedaří.

55:55

Kazaň to v přesilovce zkouší bez brankáře!

55:38

Kazaň rozehrála přesilovku velmi rychle a Jiří Sekáč trefil z dobré pozice pouze připraveného Bobkova!

6:3

Branky a nahrávky: 9. Košelev (Šumakov, Pokka), 12. I. Michejev (Franson, Beck), 27. Širokov (Beck, Desharnais), 35. Beck (Franson, Širokov), 49. Stålberg (Beck, Desharnais), 60. Širokov (I. Michejev) – 31. Postma (Zaripov, Azevedo), 32. Sekáč (Azevedo, Lander), 57. Postma (Azevedo, Zaripov)

Avangard Omsk: Bobkov (Nalimov) – Franson, J. Medveděv, Pokka, Jemelin, Bondarev, Čudinov, Pivcakin, Jaremčuk – Košelev, Šumakov, K. Semjonov – Zernov, Širokov, I. Michejev – Manukjan, Fisenko, Stas – Desharnais, Stålberg, Beck.

Ak Bars Kazaň: Šaryčenkov (Podjapolskij) – Jarullin, Markov, Pedan, Postma, Ljamkin, Abrosimov – Tkačov, M. Gluchov, A. Potapov – Lander, Azevedo, Sekáč – Zaripov, Osnovin, Lukojanov – Svitov, Voronkov, Klinkhammer – Galijev.

Rozhodčí: Kulakov, Bělov – Sivov, Sadovnikov