konec (0:0, 0:1, 1:1)

01.03.2019, 18:00 • ČPP Aréna • 49. kolo • Lukáš Foff

Tipsport: 2.23 4.1 2.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě definitivně úplně všechno, přeji příjemný víkend a u dalších přenosů z hokeje na počtenou. (20:25:47)
Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni právě střelci dvou posledních branek, tedy Oskars Cibulskis na domácí straně a Jan Eberle na straně Plzně.
Je dobojováno. Plzni stačily dvě střely na bránu ve třetí třetině k tomu, aby vyhrála i čtvrtý vzájemný zápas s Mountfieldem HK v této sezóně. Prosadil se jubilant Jan Eberle, a to pouze chvilku potom, co Oskars Cibulskis srovnal na 1:1.
Střely ve třetí třetině (celkem):

Mountfield HK – 10 (24)
HC Škoda Plzeň – 2 (16)

59:56

Jakub Pour netrefil bekhendem prázdnou bránu, to jej ale asi moc mrzet nebude.

59:50

Ofsajd Hradce. Ten si bere oddechový čas.

59:39

Hradec je v šesti, ale ve středním pásmu.

59:10

Zásah hradecké lavičky, hra je přerušena.

58:30

Hradci se velmi rychle krátí čas, Plzeň pouze vyhazuje do bezpečí.

57:53

Hradec má dobrý tlak, ale defenziva hostů drží výborně.

57:00

Paulovič vyhrál buly sám pro sebe, ale bekhendovou kličku nedotáhl do konce.

56:48

Hradec má buly v útočné třetině. Jedna z mála šancí, jak se podíval do útočného pásma.

56:05

Vincour středem hřiště neprošel, opět výborně zafungovala obrana Západočechů.

55:30

Zámorský střílel v pádu, takže jeho ráně chyběla razance i směr.

55:00

Vopelka čekal se svojí přihrávkou příliš dlouho, nakonec trefil pouze plzeňskou brusli.

54:15

Plzeň hraje účelově velmi dobře. Kontroluje střední pásmo a nepouští Hradec do své obranné třetiny.

53:23

Maxwell si pohlídal střelu od modré čáry a vyrazil puk.

1:2

Branky a nahrávky: 42. Cibulskis (Zámorský) – 34. Allen (Kracík, Moravčík), 44. Eberle (Kodýtek)

Mountfield HK: Maxwell (J. Pavelka) – Zámorský, Linhart (A), Nedomlel, Cibulskis, F. Pavlík, Graňák (C), Štindl – Smoleňák (A), Rákos, M. Chalupa – Vincour, Cingel, R. Pavlík – Vopelka, Kukumberg, Miškář – Paulovič, Nedvídek, J. Dvořák.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Vráblík, Pulpán, Jones, Allen, L. Kaňák, Moravčík – Gulaš (C), Jan Kovář (A), Pour – Eberle, Kodýtek, Preisinger – D. Kindl, Kracík, Stach – Indrák (A), Nedorost, Kantner.

Rozhodčí: Jeřábek, Mrkva – Gebauer, Lederer