konec (1:1, 0:0, 1:3)

06.02.2019, 18:00 • 37. kolo • Matěj Poul, Marek Šváb

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji vám příjemný zbytek týdne a u dalších onlajnů na shledanou. (20:11:46)
A je konec. V poslední třetině se lepším týmem ukázal Nymburk a z Podkrkonoší si zaslouženě veze tři body.

59:59

Nymburk právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Svému týmu vítězství zajišťuje JAN STEHLÍK trefou do prázdné brány. Asistence: Karel Bičiště

59:04

Domácí několikrát pálili na branku hostí, ale skórovat se jim nepodařilo. Naopak hosté mířili na odkrytou klec. Také neúspěšně.

58:40

Domácí pokračují hrou bez brankáře a tlačí se za vyrovnáním. Střelu Tomáše Kynčla má ale Krofta ve své náruči.

57:46

Trutnov právě vstřelil branku!
Dvě minuty před koncem Trutnovští snižují. První střelu sice Krofta vyrazil, za střelou VOJTĚCHA KUBINČÁKA se už ale pouze ohlédl. Asistence: Tomáš Martinec.

57:19

Domácí to už zkoušejí bez brankáře.

56:12

Kubinčákova střela vyvolala krátký zmatek před Kroftovou brankou, hosté ale následně kotouč uklidili do bezpečí.

55:47

Domácím kotouč utíká do středního pásma.

55:26

Tomáš Tržický oslabuje svůj tým poté, co se provinil držením.

55:01

Teď už jsou Trutnovští za Kroftou, ale hráči Nymburka jim nedovolují uzmout kotouč a tlačí je u mantinelů.

54:03

Domácí se stále snaží něco se zápasem udělat, nedaří se jim však udržet se v útočném pásmu a vyvinout na Nymburk závěrečný nápor.

52:58

Špatná rozehrávka hostů končí na zakázaném uvolnění.

52:22

Oddechový čas pro domácí.

52:00

Semorád pálil na Kroftu, jeho střelu z úhlu si ale brankář hostí pohlídal.

50:23

A Nymburk odskakuje do dvoubrankového vedení. JAN STEHLÍK dostal přihrávku až na útočnou modrou, vydal se sám na Ašenbrennera a překonal ho střelou mezi betony. Asistence: Daniel Arnošt, Stanislav Eis.

49:10

Karel Bičiště drží kotouč za svou brankou a čeká na své spoluhráče, následně se však ke kotouči dostali domácí a Smékal na Kroftu vyslal nebezpečnou střelu. Nymburský brankář ale kotouč dokázal vyrazit mimo.

47:46

Nymburk drží puk v útočném pásmu, Trutnovští ale jejich útočné pokusy zatím úspěšně odráží.

46:56

Daniel Arnošt pálil z levé strany na Ašenbrennera, ten jeho střelu dokázal vyrazit.

45:32

Hráči Nymburka mají více ze hry, žádná z jejich střel ale není úspěšná.

44:59

Kuzďas si střílel z pravého kruhu, jeho střelu ale Ašenbrenner dokázal vykrýt.

44:31

Kotouč teď chvíli ležel před Ašenbrennerem, Kolouch ho ale za trutnovského brankáře dorazit nedokázal.

43:50

Střela Martince s levého kruhu minula nymburskou branku, následnou střelu Kříže Ašenbrenner vyrazil.

43:07

A domácí už drží kotouč ve středním pásmu, dostat se do útoku se jim ale nedaří.

42:10

Hosté se dále drží v útočné třetině, Trutnovští je ale o puk obrali a sami se snaží založit útočnou akci.

40:53

A Nymburk se rázem dostává do jednobrankového vedení! JAN SMEJKAL si najel až k Ašenbrennera a následně protlačil puk až za jeho betony. Asistence: Karel Bičiště.

40:13

Střela Kříže byla ztečovaná mimo ohrožení trutnovské svatyně a hosté byli následně vyhnáni až ke svému gólmanovi.

40:01

V druhé třetině jsme se branky nedočkali. Ačkoliv oba týmy si vypracovaly gólové šance, brankáři na obou stranách předváděli dobré výkony. V poslední periodě tedy bude o pořádné drama postaráno. Další třetina začne přibližně v 19:37.

40:00

39:20

Fedulov pálil od modré čáry, kotouč však zachytil jeden z hráčů Nymburka a dokázal ho vyhodit ze třetiny ven.

38:40

Ukhin se sám snažil zavést puk do útočné třetiny, u hrazení ho ale zastavil hráč hostujícího celku.

38:00

Střelu Ledera zachytil jeden z hráčů Nymburka a rozjel se do útočné akce. Tam byla ale sám o kotouč obrán.

37:19

Kolouch se prokličkoval až před gólmana domácích, jeho střela ale nebyla přesná.

36:35

Smejkal mířil po levé straně na Ašenbrennera, pálil ale alespoň metr vedle trutnovské brány.

35:40

Janoušek se teď sám snažil prokličkovat před Kroftu, byl ale zastaven jedním z obránců Nymburka. Z následné protiakce pálil Kuzďas, Ašenbrenner si ale jeho střelu pohlídal a kotouč ukryl mezi svými betony.

34:32

Střela Tomáše Kynčla neměla potřebnou prudkost a Krofta si sní proto dokázal poradit bez sebemenších problémů.

33:57

Trutnovští nyní založili akci od svého brankáře a drží se v útoku.

33:11

Kuzďas se krásnou individuální akcí dostal až do útočného pásma, tam však neměl dostatečnou podporu spoluhráčů.

31:59

31:33

Dorážku Koloucha Ašenbrenner úspěšně vyrazil betonem a kotouč se konečně dostal mimo z obranné třetiny domácích. Ti se následně pokusili o útočnou akci, která však skončila pouze vhazováním před Kroftou.

31:00

Domácí se snažili osvobodit, to se jim ale hned nadvakrát nepodařilo.

30:20

Hosté kombinují před Ašenbrennerem, zatím se ale ke střele nemají.

29:59

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Semorád – 2 min., podrážení).

29:30

Jan Semorád si na modré čáře počkal na přihrávku a následně se rozjel na Krofta. Obránci Nymburka se ale včas vrátili a jeho akci překazili.

28:31

A opět jsou to hosté, kdo se snaží o úspěšnou kombinaci. Trutnovští ale bojují o kotouč u hrazení a nenechávají hráčům Nymburku prostor.

27:51

Nymburk se usadil v útočném pásmu, ale žádnou šanci si vykombinovat nedokázal.

26:52

Hosté pouze nahodili kotouč do útočné třetiny, tam se ho ale ihned zmocnili Trutnovští.

25:45

David Jirásek se na modré čáře natahoval k prudké ráně, jeden z hráčů Trutnova mu ale puk včas vypíchl.

24:19

Delší čas strávený v útoku Trutnovští nevyužili a v držení kotouče jsou už hosté. Kačírkovo nahození kotouče do trutnovského brankoviště se ale také s úspěchem nesetkalo.

23:22

O puk teď oba celky bojovaly v obranné třetině domácích, teď ho ale mají Draci už ve své moci a kombinují před Kroftou.

22:27

Nebezpečně teď napřahoval Tomáš Tržický před trutnovskou brankou, kotouč se mu ale svezl po čepeli a Trutnovští následně vyhodili.

21:48

Špatná rozehrávka Nymburka končí na zakázaném uvolnění. Vhazuje se proto u Krofta.

20:26

Stanislav Eis teď málem překonal Ašenbrennera, jeho střela však trefila pouze spojnice tyček trutnovské branky a kotouč se odrazil mimo.

20:01

První třetinu máme za sebou. Dlouho to sice vypadalo, že nám góly nepřinese, v 17. minutě ale přece jen skóre otevřel trutnovský David Smékal. Draci se ale z vedení dlouho neradovali. Po čtyřiceti sekundách totiž Nymburk vyrovnal zásluhou Petra Josefuse. Do druhé dvacetiminutovky tak oba celky vstoupí za vyrovnaného stavu.
Další třetina začne přibližně v 18:53.

20:00

19:41

Další skvělý zákrok Michala Krofty. Tentokrát z pravého kruhu pálil Smékal do téměř odkryté brány. Brankář hostí se ale za jeho střelou včas přesunul.

19:15

Kotouč drží domácí v útočném pásmu, hráči Nymburka jim však nebezpečnější manévry nedovolují.

18:39

Ukhin se pálil na brankáře Nymburku, ten si však s jeho střelou střelou poradil a udržel ji na své hrudi.

17:40

A teď jsme tu měli obrovskou šanci domácích! Michal Krofta si vyjel pro puk až do půlky vlastního pásma, upadl však a kotouče se chopili domácí. Ti však přes bránícího hráče nedokázali dostat kotouč do úplně prázdné brány.

17:07

A už je vyrovnáno! Kapitán Nymburka PETR JOSEFUS si nenápadně sjel do mezikruží a Ašenbrennerovi nedal šanci. Bez asistence.

16:27

A domácí se dostávají do vedení. Chytráček nabil DAVIDU SMÉKALOVI na modrou čáru a on následně propálil Michala Krofta. Asistence: Petr Chytráček, Tomáš Kynčl.

16:10

Oba týmy bojují o kotouč v obrané třetině domácích, Patrik Ašenbrenner proto raději přidržel puk pod svou lapačkou.

15:35

Kolouch si vybruslil až před brankáře domácích, nedostal se ale do ideálního zakončení a stav je tak stále nerozhodný.

15:12

Janoušek slibně obdržel kotouč na útočném modré, jeho střelu však Michal Krofta srazil vysoko nad svou branku.

14:33

Teď už jsou v plném počtu i domácí.

13:55

Hosté už jsou v plném počtu, zahrají si proto ještě zkrácenou přesilovku.

13:34

Akci hostů zastavuje ofsajd, vhazuje se proto ve středním pásmu.

12:33

A už máme stav hráčů na hřišti vyrovnaný. Alexander Suvorov se provinil držením.

11:55

Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Bičiště – 2 min., hákování).

10:50

Oba týmy teď mají problémy s usazením se v útočné třetině.

09:35

Teď už před Ašenbrennerem kombinují hosté, žádnou závažnější šanci si ale vypracovat nedokázali a kotouč skončil opět u hráčů v bílém.

08:57

Lukáš Vácha si sjel po levé straně a pálil na Kroftu, jeho střela však skončila pouze v náručí hostujícího gólmana.

08:15

Útočnou akci Nymburka zastavil ofsajd a do útoku se tak hnali Trutnovští. Ani oni se však daleko nedostali.

07:59

Jiří Bucek se natahoval po teči, puk ale nakonec skončil pouze v náručí Michala Krofty.

07:02

David Smékal vyslal z levého kruhu střelu na Kroftu, ta ale letěla mimo tři tyče a hostujícího gólmana neohrozila.

06:23

Domácí sice mají kotouč na hokejkách,m ale to pouze za svým gólmanem. Hosté jsou navíc už v plném počtu.

05:24

Josefus se v oslabení sám dostal před Ašenbrennera, trutnovský brankář si s jeho střelou ale dokázal poradit.

05:01

Trutnovští už zavezli kotouč do útočného pásma, hosté se ale bleskově osvobozují.

04:23

A máme tu první vyloučení utkání. Jaroslav Rittig se provinil faulem loktem a posílá svůj tým do čtyř.

03:40

Další šance domácích. Jakub Martinec už málem puk povalující se v brankovišti Nymburka prostrčil za Kroftova záda, hostující gólman se ale blýskl dalším zákrokem a změnu stavu nepovolil.

03:27

Vácha nahazoval na branku Nymburka, puk ale letěl mimo. S následnou střelou Trutnovských od modré si ale hostující gólman opět poradil.

02:41

Střela Kříže byla ztečovaná mimo branku Trutnova a hra se opět přesunula před nymburskou svatyni. Tam má ale Krofta kotouč ve své lapačce.

01:35

Všechno už je v pořádku. Následné vhazování před Kroftou vyhrávají domácí, kotouč ale ztrácí a do útoku se tak podívají také hosté.

01:34

Hru momentálně zdržují problémy s brankovou konstrukcí hostujících. Téměř všichni hráči proto krouží na ledové ploše.

01:19

V útoku jsou stále domácí, hráči Nymburku jim ale zatím nějaké výraznější šance kazí.

00:11

Úvodní buly sice vyhráli hosté, v útoku ale nic nevymysleli a Jan Semorád si připsal na druhé straně první střelu na Kroftu.

00:01

HC BAK Trutnov: Ašenbrenner (Pivrnec)– Vácha (A), Leder, Fedulov, Suvorov, Suk, T. Kynčl, J. Kynčl – Chytráček, Bucek, Martinec, Ukhin, Kalla, Svoboda, Semorád (C), Kubinčák (A), M. Poul, Smékal, Janoušek, Chára.

NED Hockey Nymburk: Krofta (Sup) – Kříž (A), Tržický, Mašek, Rittig, Knesl, Jirásek – Stehlík, Bičiště (A), Josefus (C), Král, Kuzďas, Arnošt, Kolouch, Smejkal, Eis, Kačírek.

Rozhodčí: Smitka – Pechánek, Bohuněk.
Nymburk je na tom o něco lépe, přesněji o pět bodů. V tabulce Střed se totiž nachází pouhou příčku nad Trutnovem. V zádech má ale také dlouhou šňůru pěti vítězství. Naposledy dvakrát ovládl svou pevnost nad Děčínem a Vrchlabím, venku poté porazil Klatovy 5:2. Vzájemné duely také mluví pro Nymburk. Nad Draky doma dvakrát zvítězil – 5:3 a 5:1, v Podkrkonoší naopak uspěl domácí tým 4:3 až v samostatných nájezdech.
Domácí Draci se vezou na vítězné vlně a již pět zápasů v řadě neprohráli. V posledním domácím zápase porazili Sokolov 3:2 až v prodloužení, následně však v Kolíně přemohli domácí 6:4 a v prodloužení venku také zdolali Řisuty 4:3. Ve své tabulce se ale přesto nacházejí až na pátém místě se ziskem padesáti bodů.
Příjemný sobotní den vám přeji z Trutnova, kde se v rámci 37. kola Skupiny Sever a Střed utkají HC BAK Trutnov a NED Hockey Nymburk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:4

Branky a nahrávky: 17. Smékal (Chytráček, Kynčl), 58. Kubinčák (Martinec) – 18. Josefus, 41. Smejkal (Bičiště), 51. Stehlík (Arnošt, Eis), 60. Stehlík (Bičiště)

HC Trutnov: Ašenbrenner (Pivrnec)– Vácha (A), Leder, Fedulov, Suvorov, Suk, T. Kynčl, J. Kynčl – Chytráček, Bucek, Martinec, Ukhin, Kalla, Svoboda, Semorád (C), Kubinčák (A), M. Poul, Smékal, Janoušek, Chára.

Rozhodčí: Smitka – Pechánek, Bohuněk