Poruba 2011 – Prostějov 2:6
17:30, konec
Branky a nahrávky: 46. Toman (Ollender, Ďurač), 54. Dufek (T. Jáchym) – 25. V. Meidl (Pšenička, P. Krejčí), 31. Žálčík (Račuk, Starý), 33. Dvořáček (V. Meidl, Pšenička), 36. Dvořáček (Pšenička), 44. V. Meidl (Prokeš, Mikliš), 47. P. Krejčí (Venkrbec, Prokeš)
Florida – St. Louis 2:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Borgström (Vatrano, Ekblad), 41. Barkov (Hoffman, Yandle) – 44. Parayko (Sundqvist), 52. R. O'Reilly (B. Schenn, Tarasenko), 57. Dunn
Washington – Vancouver 3:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Oshie (Bäckström, Ovečkin), 46. Connolly (Kuzněcov, J. Vrána), 53. J. Vrána (Kuzněcov, T. Wilson) – 49. M. Granlund (Roussel, B. Hutton), 60. Pettersson
New Jersey – Los Angeles 1:5
01:05, konec
Branky a nahrávky: 24. Zacha (Bratt, Stafford) – 7. Kempe (Hagelin), 41. Toffoli (Kopitar, Doughty), 42. Toffoli (Amadio, Leipsic), 42. Phaneuf (Kopitar), 58. Kovalčuk (Kopitar)
Buffalo – Minnesota 5:4
01:08, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 5. Rodrigues (Ristolainen, Eichel), 28. C.J. Smith (S. Reinhart), 32. Dahlin (Eichel, Mittelstadt), 47. S. Reinhart (McCabe), rozh. náj. S. Reinhart – 27. Spurgeon (Mikael Granlund, Zucker), 34. Spurgeon (Kunin, Suter), 38. Coyle (Kunin, Pateryn), 59. Parise (Coyle, Suter)
Pittsburgh – Carolina 0:4
01:10, konec
Branky a nahrávky: 20. Martinook (B. McGinn, Slavin), 33. Pesce (Williams, Niederreiter), 59. Ferland (Wallmark), 60. Svečnikov (T. van Riemsdyk)
Boston – NY Islanders 3:1
01:15, konec
Branky a nahrávky: 23. Bergeron (Pastrňák, Marchand), 47. Cehlárik (K. Miller), 60. Bergeron (Pastrňák, Marchand) – 37. Eberle (Barzal, B. Nelson)
Tampa – Vegas 2:3
01:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 7. B. Point (Kučerov, Stamkos), 35. Joseph (Stamkos, Coburn) – 37. Eakin (Merrill), 46. Zykov (W. Karlsson, Marchessault), rozh. náj. Tuch
Montreal – Anaheim 4:1
01:35, konec
Branky a nahrávky: 8. Gallagher (Drouin), 10. Kotkaniemi (Armia, Reilly), 17. Gallagher (Drouin, S. Weber), 43. Danault (Drouin, Gallagher) – 32. Getzlaf (Perry, D. Shore)
Nashville – Arizona 5:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 23. C. Smith (Ekholm, Ellis), 28. F. Forsberg (Josi), 34. Ellis (F. Gaudreau, Hartman), 54. Järnkrok (Järnkrok, Josi), 58. Josi – 17. Hinostroza (Goligoski, Pánik), 45. Stepan (Oesterle)
Winnipeg – San Jose 2:3
02:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Wheeler (Morrissey, Trouba), 21. Perreault (T. Myers, B. Tanev) – 11. Couture (Pavelski, Labanc), 43. Sörensen (Labanc, Vlasic), 63. Pavelski (Burns)
Colorado – Columbus 3:6
03:00, konec
Branky a nahrávky: 12. E. Johnson, 19. Zadorov (MacKinnon, E. Johnson), 35. Girard (G. Bourque, Dries) – 1. Bjorkstrand (Wennberg, D. Savard), 14. Dubois (Harrington, Kukan), 40. Atkinson (Panarin), 51. J. Anderson (Jenner, Kukan), 53. Wennberg (S. Jones, Duclair), 59. Dubois (Werenski, Jenner)
Edmonton – Chicago 2:6
03:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Draisaitl (McDavid, Chiasson), 19. Draisaitl (McDavid, Nugent-Hopkins) – 2. E. Gustafsson (J. Toews), 44. Hayden (Krüger), 46. D. Strome (Kahun, DeBrincat), 46. P. Kane (Saad, Anisimov), 47. Caggiula (J. Toews, P. Kane), 53. Kahun (Saad, Seabrook)
Přerov – Žďár n/S 3:1
18:00, po n.s.n. (1:0) (13-24)
Branky a nahrávky: 9. Navrátil (Dobša), 34. Indrák (Navrátil, Dobša), 52. Indrák (Dobša, Krátký), rozh. náj. Pěcha – 16. Kadleček (Nikolič, Marek)
Vladivostok – Kunlun 3:2
10:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Ugolnikov (Konnov, V. Strelcov), 47. J. Petrov (Černikov, Ugolnikov), 59. Konnov (V. Strelcov) – 34. Savinainen (Lockhart), 39. Fontaine (Mertl, Vitásek)
Finsko – Česko 4:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Kivenmäki, 30. Laitamäki (Haatanen, Mäntykivi), 40. Honka, 62. Erholtz (Laitamäki, Haarala) – 7. Střondala (Sedlák), 25. Jelínek (Střondala), 57. Sedlák (Střondala, Šik)
Rusko – Česko 5:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Spiridonov (Činachov), 22. Podkolzin (Čisťjakov), 35. Podkolzin (Burenov, Čisťjakov), 46. Činachov (Byčkov), 54. Spiridonov – 36. Beránek (Peterek, Pšenička)
Klatovy – Kobra 2:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Princl (Kolda), 57. D. Roubal (Rubner) – 6. Ryzák (Šmerha, Kasík), 11. Šťastný (Šteiner, Kysela), 45. Šťastný (Šmerha, R. Verbík), 49. Antončík (Šergl), 58. Šmerha (Šťastný, Kasík)
Mostečtí Lvi – Sokolov 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Kýhos (Smolka, Mical), 43. Žítek (Vašíček), 43. Smolka (Mical), 56. Vašíček (Přeučil) – 60. Vracovský (Přindiš)
Bílina – Řisuty 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Šimeček (Procházka, Komínek), 15. Procházka (Šimeček), 30. Sýkora – 1. Krpata (Vyskočil, Kolařík), 5. Kolařík (Chládek, Krpata), 29. Fortelka (Kolařík, Řepka), 41. Kos (Vyskočil, Kučera J.)
Dvůr Králové n. L. – Kolín 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Fořt (Franc), 47. Dušek (Půhoný, Hoskovec) – 2. Malý
Trutnov – Nymburk 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Smékal (Chytráček, Kynčl), 58. Kubinčák (Martinec) – 18. Josefus, 41. Smejkal (Bičiště), 51. Stehlík (Arnošt, Eis), 60. Stehlík (Bičiště)
Vrchlabí – Jablonec n/N 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Bendík (Vágner, Bednář), 45. Hlinka (Bláha), 46. Půlpán T. (Mrňa, Kastner) – 46. Mulač (Havelka, Bříška)
Havlíčkův Brod – Žďár n/S 7:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Kuchta (Semrád, Chlubna), 6. Voříšek (Matušík, Milfait), 7. Voříšek (Matušík, Kulhánek), 22. Matušík (Kulhánek, Voříšek), 33. Semrád (Matušík, Vala), 51. Třetina (Šmíd), 55. Matušík (Voříšek, Třetina) – 10. Kunstmüller (Panna, Kadlec)
Písek – Tábor 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Volf (Houdek, Strnad), 21. Hučko (Suda), 43. Strnad (Turek), 46. Sýbek (Parýzek) – 10. Sladkovský (Šulek, Prášek), 26. Blažek (Hajič, Dančišin)
Pelhřimov – David Servis 2:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Port (Votápek, Kopic), 44. Kasalý F. (Kopic) – 4. Bárta Jiří (Schmidmayer, Ferebauer), 29. Sumerauer, 30. Schmidmayer (Tejko), 37. Šulčík (Kříž, Škopek), 50. Dudáček (Kronus, Bárta Jiří), 56. Bárta Jan (Škopek, Kříž), 59. Rolínek (Bárta Jiří, Dudáček)
SHK Hodonín – Opava 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Finsterle (Jurča), 29. Charvát (Dresler), 36. Franek (Matějka), 37. Ševčík (Matějka, Matula), 50. Franek (Jurča) – 4. Peterka (Malina), 51. Hendrych, 52. Malina (Jaroš)
Šumperk – Nový Jičín 5:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Gago (Kuťák, Vachutka), 18. Sedlák, 22. Kuťák (Vachutka), 23. Sedlák (Čuřík, Plášek), 58. Sedlák (Vorobjev, Drtil) – 24. Sonnek (Kuba), 27. Lehečka (Hruška), 46. Tomeček, 52. Kafka (Lehečka)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 1:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Mach J. (Suchý) – 7. Andris (Jenáček, Vávra), 8. Hořanský, 15. Hořanský (Žák, Fojtík), 44. Sediler (Vaněk, Žák), 52. Vávra (Pořický, Andris)
Humenné – Dubnica 3:1
17:30, konec (ČF, série 2:2)
Branky a nahrávky: 8. Solomončak (Ondrej), 42. Fedorko (Patlevič), 59. Krajňák (Solomončak, Babinets) (TS) – 45. Rehák (Kútny, Macek)
Nový Bydžov – Nová Paka 2:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kozák (Jebavý), 18. Hlaváček (Jebavý) – 3. Moník (Kadeřábek, Šuvara), 22. Šuvara (Kadeřábek), 52. Hnik (Hidveghy)
Jaroměř – Náchod 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Krause (Souček), 36. Hamáček (Čtvrtečka), 52. Hlavnička (Bujňák), 52. Mišinec (Záliš, Teuber), 60. Hlavnička – 5. Pánek (Kodym, Verner), 13. Maršík (Matouš), 16. Matouš (Vondřejc)
Hronov – Trutnov 7:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Petr (Ježík), 14. Šejnoha (Dudadík, Fišer), 16. Perutek (Exner, Ježík), 26. Petr (Rudy), 27. Perutek (Exner), 47. Havelec (Exner), 58. Havelec (Exner, Petr) – 38. Javůrek (Špetla), 48. Rutrle (Baudyš, Javůrek), 60. Junek
Třebechovice p. O. – Semechnice 8:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Drašnar (Šeda, Filip), 8. Drašnar (Šeda, Libřický), 34. Hubáček (Bartoň), 35. Drašnar (Filip, Šeda), 39. Vik (Hornyš, Filip), 40. Bartoň, 55. Kostka (Filip), 60. Filip (Šeda) – 25. Rejchrt (Čapek), 53. Bury (Čapek)
N. Město n. M. – Opočno 6:5
18:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 6. Řezníček (Lelka), 15. Řezníček (Prouza), 18. Řezníček (Vencl, Prouza), 27. Řezníček (Vlček), 32. Řezníček (Hanousek), rozh. náj. Řezníček – 31. Hejduk (Slezák), 33. Rail, 35. Franc (Černík, Jakl), 35. Brožek (Slezák, Franc), 49. Sajdl (Černík)
Choceň – Chrudim 1:7
18:30, konec (ČF, série 0:2)
Branky a nahrávky: 18. Mäki (Vápeník, Zobač) – 2. Koreček (Dobiáš, Klement), 9. Kišš (Dobiáš, Novák), 12. Karásek (Polák, Haltuch), 30. Cvrček (Kišš, Seidler), 39. Polák, 48. Koreček (Novák, Haltuch), 53. Kišš (Klement)
Chotěboř – Světlá nS 2:1
18:30, po s.n. (1:0) (ČF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 59. Vlček (Pecen), rozh. náj. Hospodka – 55. Šíma (Včela, Blažek)
Hlinsko – Moravská Třebová 4:6
18:30, konec (ČF, série 0:2)
Branky a nahrávky: 14. Havel (Dítě), 16. Vlček (Dítě, Gregar), 46. Beneš (Gregar, Hron), 49. Pazourek (Homola) – 5. Čikl (Muselík), 7. Langr (Muselík), 11. Langr (Čikl), 37. Pavlovský, 46. Langr (Faltus, Kobza), 57. Augustin (Čikl)
Česká Třebová – Litomyšl 12:3
18:30, konec (ČF, série 2:0)
Branky a nahrávky: 8. Křečan (Filip), 9. Štefka (Škvor, Hemský), 13. Fúzik (Křečan, Filip), 13. Štefka (Škvor, Hemský), 16. Křečan (Filip), 16. Veverka (Škvor, Hemský), 20. Křečan (Filip), 20. Hemský (Štefka), 31. Krejza (Prachař), 34. Prachař (Krejza, Daněk), 38. Velinský (Schejbal, Prachař), 47. Hemský – 43. Vomočil (Jakubec), 45. Jakubec, 49. Křesťan (Starý, Mečiar)