konec (3:1, 2:0, 2:0)

06.02.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 37. kolo • Dominik Adam

Tipsport: 2.0 4.6 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (21:05:50)
Je konec dnešního posázavského derby, které opanovali hráči Havlíčkova Brodu, když vyhráli 7:1. Dvěma brankami se blýskli Jakub Matušík a Luboš Voříšek. Po jednom zásahu přidali Petr Kuchta, Tomáš Semráda, Miroslav Třetina. Za Plameny se trefil Luboš Kunstmüller.
Je konec třetí třetiny, kterou opět vyhráli Bruslaři o dvě branky, které dali Miroslav Třetina a Jakub Matušík.

Střely ve třetí třetině:

Havlíčkův Brod – 10 (33)
Žďár nad Sázavou – 10 (31)

Vyhraná vhazování:

Havlíčkův Brod – 13 (34)
Žďár nad Sázavou – 11 (35)
Na ledové ploše právě proběhlo předání peněz pro rodinu malé Terezky. Bylo vybráno přes 123 tisíc korun a 10 tisíc přispěl Žďár nad Sázavou. (V tomto nejsou započteny dary od sponzorů a dražení dresů)

59:41

Bruslaři zaváží kotouč do útočného pásma.

59:25

Velká strkanice se konala před brankou Marka, nakonec bylo odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

59:00

Posunuta havlíčkobrodská branka.

58:48

Chlubna jel sám na branku, položil si Slámu, ale na dvakrát ho nepřekonal.

58:40

Panna zavezl kotouč do pásma, ale hned o něj přichází.

58:31

Ofsajd zastavil Plameny k přechodu do útočného pásma.

58:24

Žďár zakládá útočnou akci.

58:10

Havlíčkobrodští jsou v útočném pásmu.

57:51

Matušík bojoval o kotouč za brankou hostí, nakonec ze souboje vyšel vítězně.

57:14

Žďár se po chybné rozehrávce soupeře osvobozuje.

56:27

Plameny jsou v útočném pásmu, ale havlíčkobrodská obrana jim pomalu ale jistě odebírá kotouč z hole.

55:51

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Váňa – 2 min., podrážení).

54:56

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři jdou do šestibrankového vedení, o které jen tak lehce nepřijdou! Miroslav Třetina přihrál na rozjetého Luboše Voříška, který si sjel k pravé tyči a přihrál na JAKUBA MATUŠÍKA, jenž bez problémů překonal brankáře! Asistence: Luboš Voříšek, Miroslav Třetina

54:43

Wasserbauer se dostal přes obránce, zkusil střelu mezi betony, ale Marek si mezírku pohlídal.

7:1

Branky a nahrávky: 5. Kuchta (Semrád, Chlubna), 6. Voříšek (Matušík, Milfait), 7. Voříšek (Matušík, Kulhánek), 22. Matušík (Kulhánek, Voříšek), 33. Semrád (Matušík, Vala), 51. Třetina (Šmíd), 55. Matušík (Voříšek, Třetina) – 10. Kunstmüller (Panna, Kadlec)

BK Havlíčkův Brod: Marek (Nedvěd) – Semrád, Nepokoj, Kulhánek, Vala, Kopic, Šmíd – Michálek, Třetina (C), Přidal – Milfait (A), Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Kozlík, Chlubna – Ludvík, Beran, Beneš

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Půža, Koželuh, Váňa, Lojek, Pleva (C), Hort – Kovářů, Prokš, Kuntsmüller (A), Bureš, Kadlec, Krupka, Jícha, Kuřítko, Hasoň, Stehlík (A), Panna, Wasserbauer

Rozhodčí: Jan Jaroš – Robin Horký, Michal Tasch