06.02.2019, 01:05 • Prudential Center, Newark • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.04 3.88 3.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Jack Campbell (LAK) – odchytal 60:00 minut, 29 zákroků, úspěšnost 96,7 %
3. Anže Kopitar (LAK) – 0+3
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Pavel Zacha (NJD) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 16:23
Je hotovo! Utkání mezi New Jersey a Los Angeles bylo dlouho vyrovnané a třetí třetina začínala za stavu 1:1. Pak se ale vše zlomilo a Kings vstřelili tři góly v rozmezí minuty a půl, čímž si vytvořili nedostižný náskok. V samotném závěru utkání navíc přisypal sůl do ran fanoušků Devils jimi proklínaný Ilja Kovalčuk, který zvýšil na konečných 5:1 pro Los Angeles.

59:55

Ještě jeden zákrok si připsal Jack Campbell, proti Rooneyho nahození z úhlu ale neměl sebemenší problém.

59:19

V poslední minutě zápasu už se na ledě nic zajímavého neděje, puk se pohybuje především ve středním pásmu.

58:28

Většina sedaček v hale už je prázdná, diváci houfně opouštějí svá místa. Je rozhodnuto.

57:36

57:36 Ilja KOVALČUK - 1:5

57:36

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tak tohle je asi to poslední, co chtěli diváci v Prudential Center vidět. Anže Kopitar vystihl chybu v rozehrávce Devils a poté přenechal puk ILJOVI KOVALČUKOVI, který se přesnou střelou prosazuje při svém návratu do Jersey. Asistence: Anže Kopitar.

56:33

Phaneufova rozehrávka nakonec skončila až mezi diváky, po komerční přestávce se bude vhazovat v útočném pásmu Devils.

55:55

Butcherova rána od modré zaduněla jen o zadní mantinel, načež svěřenci Willieho Desjardinse vyhodili puk do středního pásma.

55:02

Brendan Leipsic se vydal do rychlé protiakce, jeho únik ale čistě zastavil vracející se Jegor Jakovlev.

54:07

Jesper Bratt si nedokázal zpracovat prudký pas od Zachy, Dion Phaneuf se mezitím vrátil zpět na ledovou plochu.

53:22

Marcus Johansson se pokusil oslovit nabídkou na teč Boylea, tomu se ale nepodařilo letící puk trefit a Kings se poté opět osvobodili.

52:39

Kopitar obral domácí o puk a Forbort ho poté vyhodil přes všechny čáry. Ani pátá přesilovka v zápase domácím zatím nevychází...

52:05

Dion Phaneuf (LAK) si vykoledoval dvě minuty za krosček, Devils si tak zahrají další přesilovku.

51:38

Kings se usadili v útočném pásmu, Alecovi Martinezovi ale o chvilku později puk sjel z hokejky až za modrou čáru – ofsajd.

50:35

Staňte se fanoušky NHL.cz!

1:5

Branky a nahrávky: 24. Zacha (Bratt, Stafford) – 7. Kempe (Hagelin), 41. Toffoli (Kopitar, Doughty), 42. Toffoli (Amadio, Leipsic), 42. Phaneuf (Kopitar), 58. Kovalčuk (Kopitar)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – A. Greene, Severson, Butcher, Müller, J. Jakovlev, Santini – Ma. Johansson, Hischier, Palmieri – Wood, Zajac, Coleman – Bratt, Zacha, Stafford – Boyle, Rooney, Gabriel.

Los Angeles Kings: J. Campbell (Quick) – Forbort, Doughty, Martinez, Fantenberg, Phaneuf, LaDue – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Leipsic, N. Thompson, Toffoli – Hagelin, Kempe, Kovalčuk – Clifford, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: Rehman, Kozari – Murchison, Barton

06:21 LAK 0:1 Kempe (Hagelin)
14:59 LAK 2 Clifford, hrubost
20:13 LAK 2 Forbort, držení
23:31 NJD 1:1 Zacha (Bratt, Stafford)
34:02 NJD 2 Coleman, vysoká hůl