4:1

konec (1:0, 0:0, 3:1)

06.02.2019, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 37. kolo • Petr Pracný

Tipsport: 6.25 5.5 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání dopadlo překvapivě lépe pro Lvy, kteří přehráli na branky vedoucí tým tabulky HC Baník Sokolov 4:1. Lvi se mohli opřít o bezchybný výkon brankaře Olivera Štěpánka, který za dva zápasy inkasoval branku!!!
První třetina přinesla opatrný hokej, kdy jedinou branku domácích vstřelil Vladimír Kýhos. Hra byla opatrná na obou stranách, Lvi drží při životě výborný Oliver Štěpánek, který pochytal vše, co na něj šlo. V závěru třetiny přišel ošklivý faul Adama Rulíka na Vladimíra Kýhose, za který dostal od rozhodčího trest 5 minut + do konce utkání.Druhá třetina přinesla svižnější hokej. Sokolovští měli více šancí, byli lepším týmem, ale jedno jméno zde vyčnívalo. Oliver Štěpánek!!! Mostecký brankař nepustil za pět třetin jedinou branku a domácí fanouškové věří, že tuto sérii protáhne i v dalších minutách. Do třetí třetiny Lvi vlétli jak uragán. Nejprve zvýšil na 2:0 junior Zítek, který svým prvním gólem určitě zaplnil i kasu v kabině. Vzápětí zvýšil na 3:0 Pavel Smolka, který ihned z buly vlétl do útočného pásma s Martinem Micalem a nemýlil se. Na 4:0 ještě v závěru zápasu zvýšil Jaroslav Vašíček po asistenci Tomáše Přeučila. V závěru utkání korigoval hostující Tomáš Vracovský na 4:1. (20:02:59)

59:31

Baník právě vstřelil branku!
Hosté se přeci jen dočkali. TOMÁŠ VRACOVSKÝ vystřelil a a překonal tak po 59 minutách mostěckého Olivera Štěpánka. Asistence Petr Přidiš

59:05

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Hoffmann – 2 min., sekání).

58:24

Domácí se nikam neženou snaží se hlídat kotouč na svých holích

57:48

Úmyslné postavení mimo hru domácích

56:52

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Rohan – 2 min., držení).

55:54

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto. V přečíslení dva na jednoho nabídnutou přihrávku usměrňuje JAROSLAV VAŠÍČEK. Asistence: Tomáš Přeučil

53:22

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Přeučil – 2 min., krosček).

53:11

Kotouč byl po střele Pepy Stříbrného za Oliverem Štěpánkem, obránci dokázali kotouč odpálit

52:15

Lvi bojují jako o život

51:36

Mladíček Oldřich Žítek se hnal za kotoučem , není z toho další zakázané uvolnění

45:38

Lvi si krásně přihrávali při přesilovce v útočném pásmu. Další branku však nezaznamenávají

44:39

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Stříbrný – 2 min., příliš mnoho hráčů).

42:49

A Lvi opět skórují. Hned po buly se vrhla do útoku dvojice Mical – Smolka. Autorem branky je PAVEL SMOLKA. Asistence: Martin Mical

42:22

Junior OLDŘICH ŽÍTEK má premiéru jako hrom. První zápas první branka. Junior neohroženě stál před brankou a dostal kotouč přesně na hůl. Asistence: Jaroslav Vašíček

41:48

Štěpánovi Urbánkovi přeskočil kotouč na modré čáře, svoji chybu napravil

40:31

Martin Mical lehkým nahozením prověřil pozornost hostujícího brankaře

40:01

Druhá třetina přinesla svižnější hokej. Sokolovští měli více šancí, byli lepším týmem, ale jedno jméno zde vyčnívalo. Oliver Štěpánek!!! Mostecký brankař nepustil za pět třetin jedinou branku a domácí fanouškové věří, že tuto sérii protáhne i v dalších minutách

40:00

39:45

Obrovský závar před mosteckou brankou, na kterou letěla jedna střela za druhou. Obětaví obránci a výtečný Oliver Štěpánek puk za brankovou čárz nedostali

39:00

Poslední minuta druhé třetiny

37:25

Kníže Rohan napřáhl k ruskému blafáku, mladíček v mostecké brance se vycajchoval

36:25

Junior s košíkem Oldřich Žítek se toho nebál. Zkusil to bekhendemale branku netrefil

35:20

Zvonkohra za zády Olivera Štěpánka. Martin Čurda trefuje tyč mostecké branky.

34:55

Trma vrma u hostující branky, Štěpán Urbánek se dostal do slibné šance i dorážky

30:16

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Vracovský – 2 min., krosček).

27:41

Tomáš Vracovský napřáhl od modré, Oliver Štěpánek vymrštil svůj beton. Kotouč je u hostujícího brankaře

26:50

Tomáš Přeučil se vrátil v obranném pásmu, krásně nahrál Alešovi Havlůjovi a David Fečo měl co dělat s jeho střelou

26:08

Lvi vyhazují přes všechny čáry

25:56

Nyní se opět zaskvěl Oliver Štěpánek, zatím je jako skála

25:25

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Fučík – 2+2 min, vysoká hůl).

24:15

Lvi opět vyhazují přes všechny čáry

23:45

Tomáš Rohan vystřelil, Lvi jeho střelu tečovali do sítě

23:15

22:48

Vojtěch Šik si nyní najel dvakrát do mezikruží, Oliver Štěpánek svůj tým opět drží

22:21

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Žítek – 2 min., sekání).

20:01

První třetina přinesla opatrný hokej, kdy jedinou branku domácích vstřelil Martin Mical. Hra byla opatrná na obou stranách, Lvi drží při životě výborný Oliver Štěpánek, který pochytal vše, co na něj šlo. V závěru třetiny přišel ošklivý faul Adama Rulíka na Vladimíra Kýhose, za který dostal od rozhodčího trest 5 minut + do konce utkání

20:00

19:39

Štěpán Urbánek to zkusil od modré, branku však netrefil

19:00

Lvi se zatím k ničemu nedostali, hosté jsou pozorní a puky vyhazují z obranného pásma

17:57

Hosté se osvobozují vyhozením přes všechny čáry

17:01

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Rulík – 5 min. + osobní trest do konce utkání, pozdní dohrání). Trest odpyká Pajk.

15:27

Mostečtí jeli dva na jednoho, Jaroslav Vašíček golfem hostujícího brankaře nepřekonal

13:48

Nyní Lvi podržel opět Oliver Štěpánek

11:02

Útoky se přelévají z jedná strany na druhou

09:26

Pozornost Olivera Štěpánka prověřil Lubomír Kovařík, přední tyč si domácí brankař pohlídal

02:45

Lvi se ujímají vedení, z první pořádné akce se trefuje VLADIMÍR KÝHOS. Asistence: Pavel Smolka a Martin Mical

Lubomír Kovařík 29 bodů (14+15)
Mostečtí LVI po sérii osmi proher dokázali konečně naplno bojovat v posledním domácím zápasem, když doma dokázali přehrát tým HC Letci Letňany a naložili jim pověstného bůra. Výborným výkonem se prezentovala nová posila Oliver Štěpánek, který musel poslat do šatny minimálně svačinku za vychytanou nulu a asistenci na branku. Ovšem Lvi musí dnes přepnout na vyšší level, jestli nechtějí odejít z ledu se svěšenými hlavami. Nečeká je nikdo jiný, než suverén druhé hokejové ligy tým HC Baník Sokolov, který je nejvíce bodujícím týmem ze všech čtyř skupin a má na kontě 79 bodů se skóre 158:58. Oba týmy se v letošní sezóně střetli třikrát a vždy vyhráli hráči Sokolova. Při posledním domácím utkání, kdy to ještě vypadalo, že si to oba týmy rozdají o čelo tabulky, jsme Sokolovu podlehli 1:4, když se třemi brankami zaskvěl hostující bývalý extraligový hráč David Hruška. Na ledě Sokolova jsme prohráli 6:5 a hrozivých 13:1. Naši hosté prohráli v posledním zápase v sobotu doma 0:1 nad celkem z Vrchlabí, když v 59. Minutě rozhodl zápas jediným gólem Vrchlabský Bláha. Jak dopadne dnešní zápas? Podají Lvi zlepšeným výkonem pod novým trenérem dobrý výkon a favorita potrápí. Přijďte se podívat
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:1

Branky a nahrávky: 3. Kýhos (Smolka, Mical), 43. Žítek (Vašíček), 43. Smolka (Mical), 56. Vašíček (Přeučil) – 60. Vracovský (Přindiš)

Mostečtí Lvi: Štěpánek – Polák, Urbánek, Havlůj, Kuncl, Fučík, Novák, Hoffmann – Přeučil, Hrdlička, Žítek, Vašíček, Böhm, Kýhos, Mical, Mála, Smolka.

HC Baník Sokolov: Fečo – Vodička, Pajk, Tomeček, Rulík, Kadeřávek, Michálek, Přindiš, Šik – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, Hruška, Bečvář, Vrána, Zdražil, Rohan.

Rozhodčí: Místecký – Toman, Kurtin

02:45 MOL 1:0 Kýhos (Smolka, Mical)
17:01 SOK 5+OK Rulík, pozdní dohrání, odpyká Pajk
22:21 MOL 2 Žítek, sekání
25:25 MOL 2+2 Fučík, vysoká hůl
30:16 SOK 2 Vracovský, krosček
42:22 MOL 2:0 Žítek (Vašíček)
42:49 MOL 3:0 Smolka (Mical)