1. liga (SR)

TSS GROUP Dubnica – HC Osmos Bratislava

6:3

konec (2:2, 2:1, 2:0)

16.01.2019, 18:00 • ZŠ Dubnica n/Váhom • 39. kolo • Info o důležitých událostech (Viktor Kalinács) sk

Tipsport: 1.65 4.9 3.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pravdepodobne o všetkom rozhodol gól osem sekúnd pred koncom druhej tretiny v podaní Kanaeta. Dubnica víťazí po výsledku 6:3, zápas to však rozhodne taký jednoznačný nebol. Bratislavčania cestujú do hlavného mesta bez bodu. (20:26:17)

58:05

Dubnica dáva gól! A ešte jeden zásah, ten si pripisuje MAXIM VESHUTKIN.

Asistencia: Vladimír Lantoš.

55:57

Dubnica dáva gól! Je pravdepodobne rozhodnuté, DENIS TRENČAN pridáva piaty klinec do ravky Lakosila.

Asistencia: Dominik Kanaet.

45:25

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Enrik Švec – 2 min., nedovolené bránenie).

43:40

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Michal Kokavec – 2 min., podrazenie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
MHK osem sekúnd pred koncom uplynulej časti získalo potrebnú psychickú pohodu. Dubnica je bližšie triumfu, no záverečných dvadsať minút bude ešte veľmi bojovných.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:52

Dubnica dáva gól! Osem sekúnd pred koncom druhej tretiny a MHK prvýkrát vedie! Autorom gólu je DOMINIK KANAET.

Asistencia: Ronald Dvonč.

37:01

Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Daniel Rzavský – 2 min., podrazenie).

35:37

Dubnica dáva gól! Sekundu pred koncom vylúčenia Bednariča skóruje VLADIMÍR KÚTNY. Naťahovačka pokračuje.

Asistencia: Vladimír Lantoš, Matej Macek.

33:38

Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Andrej Bednarič – 2 min., podrazenie).

30:32

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Dominik Kanaet – 2 min., hákovanie).

24:42

Osmos Bratislava práve strelil gól!
Domáci nie a nie sa dostať do vedenia, JURAJ PROKOP posiela na koňa hosťujúci Osmos.

Asistencie: Patrik Danišovský, Kroni Musliu.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po nabitých prvých piatich minútach prišiel ešte jeden gól domácich, ktorý pre túto chvíľu znamená remízu 2:2. Kto bude na tom lepšie po ďalšej tretine?