1:4

konec (1:3, 0:0, 0:1)

16.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 32. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.5 5.0 4.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (20:04:57)
Utkání skončilo, Opava překvapivě vyhrála v Kopřivnici 4:1 a získává tak důležité tři body v boji o play-off. Domácí hokejisté sice byli většinu zápasu lepším týmem, ale doplatili na to, že jim nevyšel začátek, první třetinu prohráli 1:3. Ve druhé třetině svůj tlak nezužitkovali a ve třetí pak ještě jednou inkasovali.

59:47

Opava vyhodila, zápas už se dohrává.

59:30

Postavení mimo hru hostů.

58:41

Jakub Mach nabil do šance Adamu Kofroňovi, ale Michal Wanecki se stihl skvěle přesunout a jeho střelu vyrazil.

58:16

Někteří fanoušci Kopřivnice dokonce už předčasně mizí ze stadionu.

58:16

Hromada předvedl úspěšný zákrok lapačkou a Opava zatím dobře zvládá závěr tohoto duelu.

57:33

Červenkova tvrdá rána z pravého kruhu minula svůj cíl v podobě opavské branky.

57:28

Zakázané uvolnění Opavy.

57:04

Kopřivnice o mantinel vyhodila puk do středního pásma.

56:53

Před brankou Kopřivnice došlo k potyčce, kterou museli uklidňovat rozhodčí. Ale nevylučuje se.

56:46

Střela Miroslava Marka od modré čáry byla zablokovaná a Tatra se musí zase rychle vracet.

56:09

Opava už definitivně ustála tlak Kopřivnice a vyvezla kotouč z obranného pásma.

55:42

Gebauer ani Tomášek nedokázali přes veškerou snahu dotlačit puk do branky.

55:10

Hromada udržel Kopřivnici v naději, když zlikvidoval šanci Jakubu Hendrychovi.

54:41

Michal Wanecki nebyl jistý při kontrolování kopřivnického nahození, nakonec raději puk přikryl pod lapačku.

54:24

Byl to Tadeáš Jaroš, ale už je na nohou a odjíždí na střídačku.

54:24

Jeden z opavských hráčů byl zasažen nepříjemně do obličeje, ale bylo to hokejkou vlastního spoluhráče.

1:4

Branky a nahrávky: 7. Tomášek (J. Mach, Stříž) – 2. Malina (Jaroš, Krejčí), 7. Chujac (Hendrych), 15. Jánošík (Hendrych, Spratek), 53. Chujac (Hermann, Černý)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Ficek, Krutil, Zuzaník, Puškár, Bail, Marek (A), Fojtík – Hrubý, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Tomášek, Kofroň, Gola, Sluštík (A)

HK Opava: Wanecki (Daňa) – Koián, Zouhar, Krejčí, Šindelář (A), Chujac, Vilinskij, Jaroš, Jerman, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Bjurkland, Spratek, Wolf (A), Hartmann, Peterka, Černý, Malina, Hendrych

01:10 OPA 0:1 Malina (Jaroš, Krejčí)
01:43 OPA 2 Hendrych, podrážení
06:15 OPA 0:2 Chujac (Hendrych)
06:49 OPA 2 Zelenkov, sekání
06:58 KOP 1:2 Tomášek (J. Mach, Stříž)
14:37 OPA 1:3 Jánošík (Hendrych, Spratek)