NHL

New York Rangers – Carolina Hurricanes

6:2

konec (3:1, 1:0, 2:1)

16.01.2019, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)

Tipsport: 3.12 3.83 2.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (03:46:32)

Československá stopa v utkání

Filip Chytil (NYR) – 0+0, čas na ledě: 15:13, 2 střely na branku.

Petr Mrázek (Carolina) – pouze jako druhý brankář.

1. Mika Zibanejad – 4 body (2+2).
2. Mats Zuccarello – 3 body (0+3).
3. Pavel Bučněvič – 2 body (2+0).
Rangers dali základ dnešnímu vítězství v první třetině, kterou vyhráli 3:1. Poté domácí navyšovali své vítězství poctivě o jednu branku každou třetinu a došli k vítězství 6:2! Na této výhře se podílel nejvíce Mika Zibanejad, jenž si zapsal čtyři kanadské body (2+2).

59:50

Carolina mohla ještě jednou korigovat, ale to by musel Lucas Wallmark trefit úplně prázdnou branku, což se mu po odrazu od zadního mantinelu trestuhodně nepovedlo!

59:18

Běží nám poslední minuta třetí třetiny a Sebastian Aho nabil na hůl Dougie Hamiltona a jeho hodně ostrá rána jen těsně minula horní tyč.

58:48

Třetí a zároveň nejspíše poslední přesilovku v utkání zahájila Carolina střelou vedle branky a poté přišla o svoji útočnou třetinu.

58:16

Vyloučení v týmu New York Rangers (Cody McLeod – 2 min., hákování).

57:36

Hra ubrala absolutně na tempo a Dougie Hamilton doslova došel za modrou čáru a vyslal střelu nad branku.

57:01

Po akci Filipa Chytila střílel Anthony DeAngelo, nicméně jeho sražená střela skončil v ochranné síti.

56:20

Sebastian Aho obkroužil útočné pásmo, našel Micheala Ferlanda, jehož střela se však na branku nevešla.

55:29

Při hře ve čtyřech se dostal sám mezi kruhy Vladislav Naměstnikov, ale trefil pouze střed branky a betony Curtise McElhinneya!

54:24

Vyloučení v týmu New York Rangers (Adam McQuaid – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Brock McGinn – 2 min., sekání).

54:24

Chvilku to vypadalo na bitku – Adam McQuaid vs Brock McGinn, nakonec se však oba kohouti uklidnily.

52:55

52:55 Anthony DEANGELO - 6:2

52:55

Rangers právě vstřelili branku!
Je to znovu o čtyři kousky! Rangers ujeli do situace třech proti jednomu, ale tuto situaci překombinovali, ale nakonec se prosadil dojíždějící ANTHONY DEANGELO, který tuto situaci dohrál brankou a je to také jeho dvougólový večer – 6:2! Asistence: Vladislav Naměstnikov a Cristoval Nieves.

51:51

51:51 Saku MÄENALANEN - 5:2

6:2

Branky a nahrávky: 2. DeAngelo (Vesey, Nieves), 13. Zibanejad (Kreider, Shattenkirk), 15. Zibanejad (Zuccarello, Kreider), 24. Bučněvič (Zuccarello, Zibanejad), 45. Bučněvič (Zibanejad, Zuccarello), 53. DeAngelo (Naměstnikov, Nieves) – 10. Mäenalanen, 52. Mäenalanen (V. Rask, Faulk)

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – McQuaid, Skjei, DeAngelo, M. Staal (A), Shattenkirk, R. Lindgren – Zuccarello, Zibanejad (A), Kreider (A) – Fast, R. Strome, Chytil – Naměstnikov, Nieves, Vesey – Bučněvič, B. Howden, C. McLeod.

Carolina Hurricanes: McElhinney (Mrázek) – Pesce, Slavin (A), Faulk (A), de Haan, D. Hamilton, T. van Riemsdyk – T. Teräväinen, Aho, Ferland – Williams (C), McKegg, Svečnikov – Martinook, Wallmark, B. McGinn – Mäenalanen, V. Rask, Foegele.

Rozhodčí: Pollock, Watson- Galloway, Murray

Diváci: 17636

01:16 NYR 1:0 DeAngelo (Vesey, Nieves)
09:24 CAR 1:1 Mäenalanen
11:49 CAR 2 McKegg, podrážení
12:41 NYR 2:1 Zibanejad (Kreider, Shattenkirk)
14:22 NYR 3:1 Zibanejad (Zuccarello, Kreider)