Tipsport: 6.73 7.0 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sedmý hostující zásah přidává Lukáš Jícha. Asistence Luboš Kunstmuller a Jan Hasoň.

Přesilovku využíva tečí Lukáš Krupka. Asistence David Váňa.

40:01

40:00

37:13

Hosté znovu vedou o dvě branky, hattrick završil Ondřej Stehlík. Asistence Ondřej Kovářů a Martin Pleva.

32:03

Lední Medvědi právě vstřelili branku!
Miroslav Kopic snižuje po perfektní souhře s Filipem Kasalým. Asistence Filip Kasalý a Richard Adam.

27:56

Hosté zvyšují pohlednou akcí na 3:1, prosadil se Martin Kuřítko. Asistence Lukáš Jícha a Marek Prokš.

20:01

Omluvte technické problémy. Další průběh pouze góly a konce třetiny.
Hosté vedou v Pelhřimově po první třetině jednobrankovým rozdílem. Vedení Plamenů je zasloužené, po většinu úvodní části hry jsou hokejisté ze Žďáru nad Sázavou hokejovější a hraje se častěji před Holíkem než před Slámou. Domácí ale několikrát předvedli, že se s hostujícím favoritem dá hrát a díky snížení ke konci první třetiny jsou Lední Medvědi stále ve hře. Druhá třetina začne cca v 18:49.

20:00

17:53

Kosnarova štiplavá střela a Sláma vyřešil situaci ve prospěch Plamenů.

17:31

Hra se teď přelévá na obě strany, utkání díky domácí brance dostává nový náboj, nicméně hosté jsou i nadále nebezpečnější při svých útočných výpadech.

15:57

Zvýšená aktivita domácích v pásmu před Slámou nese ovoce. Puk za Slámu dopravil ALEX HLADONÍK. Asistence Dominik Adam.

13:56

I hosté předvádí ve svém obranném pásmu zmatky, hlavně díky aktivnímu napadání od domácích útočníků. Žádná gólovka z toho pro domácí ale nebyla.

12:45

Dominik Adam pohotově vypálil a Sláma vypadal překvapeně, urostlý brankář hostů ale situaci pro svůj tým včas zachránil.

12:09

Tlak hostů jak z učebnice, do prázdné pohotově doráží ONDŘEJ STEHLÍK. Asistence Jakub Kadlec a Luboš Kunstmüller.

2:7

Branky a nahrávky: 16. Hladoník (D. Adam), 33. Kopic (Kasalý F., Adam) – 8. Stehlík (Kadlec, Hasoň), 13. Stehlík (Kadlec, Kunstmüller), 28. Kuřítko (Prokš, Jícha), 38. Stehlík (Kovářů, Pleva), 44. Krupka (Váňa), 45. Pleva (Wasserbauer, Kuřítko), 57. Jícha (Kunstmuller, Hasoň)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Urban) – Kříž, Kažimír, Port, Adam R., Kasalý D., Adam D., Kaminsky, Kopic, Kohút, Votápek, Kasalý F., Piš, Hladoník, Kosnar, Kuluris

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Kolda, Kukla, Lojek, Pleva, Hort, Váňa, Kovářů, Prokš, Kunstmüller, Kadlec, Krupka, Jícha, Kuřítko, Hasoň, Stehlík, Wasserbauer

Rozhodčí: Vokřál – Žídek, Hnát

04:46 PEL 2 Kuluris, hákování
07:26 ZNS 0:1 Stehlík (Kadlec, Hasoň)
08:03 ZNS 2 Pleva, pozdní dohrání
12:09 ZNS 0:2 Stehlík (Kadlec, Kunstmüller)
15:57 PEL 1:2 Hladoník (D. Adam)