04.01.2019, 17:30 • Minsk Arena • Martin Dvořák

Tipsport: 7.28 6.2 1.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:52:06)

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dinamo Minsk: 11

SKA Petrohrad: 25.
Utrápený zápas je u konce, Dinamo prohrává s favorizovaným Petrohradem 0:2 a nutno dodat, že zaslouženě. Domácím vyšla trochu první třetina, v níž hrozili z brejků, ale od druhé třetiny je to hodně chabý výkon. To ale platí i pro vítěze zápasu, Petrohrad působil hodně odevzdaně, hosté jakoby hráli bez zápalu a chuti. Dva vstřelené góly jsou tak asi maximem, co jsme dnes mohli vidět.

59:08

Petrohrad celkem v poklidu drží soupeře daleko od vlastní branky.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny a vzhledem k tomu, jak neuvěřitelně špatný výkon podává Minsk, dá se říci, že i celého zápasu.

57:23

V gólové akci hostů byl přece jenom konečně záblesk hokejovosti, něco podobného je k vidění i v zápasech NHL, jen tak dál!

56:30

56:30 Nikolaj PROCHORKIN - 0:2

56:30

Petrohrad právě vstřelil branku!
Nakonec i důchodcovsky sehraná přesilová hra hostům stačí ke vstřelení gólu, stačilo hokejové myšlení u Pavla Dacjuka, který na levé straně naznačil střelu, místo toho ale rychle přihrál na druhou stranu, odkud pálí z podřepu NIKOLAJ PROCHORKIN, který trefuje odkrytou branku, Enroth se neměl šanci přemístit. Asistence: Pavel Dacjuk a Dinar Chafizullin.

55:55

SKA se dostává do útočného pásma, tak co nám hosté předvedou? Zatím je to všechno ve stoje, absolutně bez pohybu.

55:40

SKA v tuto chvíli až ve vlastní třetině, byť hosté hrají přesilovou hru.

Dnešní utkání sleduje 15 086 diváků.

55:20

Puk má ve své výstroji Jhonas Enroth (Minsk), který přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.

54:44

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Teemu Pulkkinen – 2 min., vysoká hůl).

53:30

Protiútok Dinama dva na dva... přihrát tak, aby to spoluhráč dostal nejlépe na hůl, to je nad síly domácích borců.

53:16

52:08

Když už by se asi David Rundblad dokázal trefit na branku, končí jeho střela na před ním stojícím obránci.

51:49

David Rundblad (Petrohrad) netrefuje branku Dinama, ale domácí nedokázali vyhodit puk ze třetiny.

51:16

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Patrik Wiercioch – 2 min., sekání).

50:23

Jevgenij Lisovec (Minsk) a jeho dělovka od modré, Hellberg lapačkou lehce tečuje vedle branky.

49:38

Souboj o puk u mantinelu, ve třetině SKA, jeden z mnoha v dnešním utkání, puk získali hosté.

48:40

Útočná akce domácích, Alexej Těreščenko zavezl puk do třetiny SKA, pak ale nedokázal přesněji přihrát.

47:23

46:53

Půl minuta zbývá do konce přesilové hry hostů, kteří ještě neohrozili brankáře Enrotha.

46:32

Že by to ale byla nějaká hokejová hitparáda, v podání Petrohradu, o tom se také nedá hovořit.

46:15

SKA se alespoň, na rozdíl od soupeře, dokáže delší dobu držet v útočném pásmu.

45:23

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Sergej Kosticyn – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

45:13

V první třetině se domácí dokázali dostat do zakončení alespoň díky brejkům, od druhé třetiny je to v podání Dinama hodně marný výkon.

44:47

43:57

Další vyhozený puk ze třetiny SKA, ze strany Dinama je to velká zoufalost v této přesilové hře.

43:05

Puk míří až k brance Dinama, hosté bleskově střídají.

42:47

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Nail Jakupov – 2 min., nedovolené bránění).

41:48

41:48 Sergej PLOTNIKOV - 0:1

41:48

Světe div se, padl gól! Rundblad obešel z pravé strany obránce, navázal na sebe druhého obránce a přihrál volnému SERGEJI PLOTNIKOVI, který měl již před odkrytou brankou lehkou pozici. Asistence: David Rundblad.

41:15

Ten ze středního pásma napálil puk do třetiny SKA a domácí jdou zase bojovat k mantinelu.

40:59

Alexandr Kitarov (Minsk) rozehrává zpoza vlastní branky, pak ale vrací puk zpět na obránce.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:17.
Asi všichni, kdo sledují tento zápas, jsou rádi za sirénu na konci druhé třetiny. Ta byla doslova tragická, doslova uspávací... k vidění nebylo v podstatě vůbec nic, je neuvěřitelné, jak chabé výkony podávají týmy v KHL. Není divu, že je stav stále 0:0, góly nemají z čeho padat. Pokud se totiž hokejisté trefí na branku, trefují zpravidla brankáře, chybí rychlé přihrávky, rychlé střely po ledě nebo pod víko... místo toho vidíme žabky do břicha gólmana v horším případě dělovky bez rozmyšlení, které míří kamsi do horních pater tribuny...

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:07

39:00

Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

38:38

Je to boj, do konce přesilové hry zbývá půl minuta, Andrej Kosticyn nedokázal přihrát do mezikruží a puk získal soupeř.

38:12

Zatím nikoliv, špatná přihrávka stojí domácí útočné pásmo.

37:56

Dinamo se dostalo do útočného pásma, tak uvidíme, zda se domácím povede ohrozit Hellberga v brance SKA.

37:15

Hosté vyhráli důležité vhazování ve vlastní třetině a odpálili puk.

37:07

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Roman Rukavišnikov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

36:32

Dmitrij Bujnickij (Minsk) v útočném pásmu, zkouší trefit alespoň branku, což se mu samozřejmě nedaří, puk míří vysoko nad.

35:05

Poslední pětiminutovka druhé třetiny a stále je to o prvním gólu, který stále nepadl... na ledě vidíme bruslit hokejisty, kteří ale nehrají hokej, to je parodie na tuto hru.

34:14

34:00

Poslední sekundy přesilové hry Dinama, střelu od modré musel krotit Magnus Hellberg (Petrohrad).

33:44

Za minutu a půl přesilové hry byli domácí schopni jen jednou vystřelit na branku...

33:14

Hned poté hosté vyhodili puk ze třetiny a domácí tu budou zkoušet znovu.

32:51

Dinamo se dostalo do útočného pásma, David Booth střílí, ale Hellberg jeho pokus v poklidu sráží za branku.

32:14

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vladislav Gavrikov – 2 min., hákování).

31:29

SKA v útočném pásmu, hosté ale nechodí před branku, je to o točení se v rozích a o soubojích u mantinelu.

30:05

Jsme ve druhé polovině utkání, na první gól stále čekáme, nezbývá než doufat, že se ve druhé polovině zápasu začne konečně hrát hokej.

29:38

Puk ve třetině Dinama, které pomalu rozehrává, jako by domácí čekali, až je soupeř bude napadat, pak domácí odpalují puk.

27:54

Andrej Kosticyn (Minsk) dělá za útočnou modrou zpětnou kličku, místo toho, aby si to namířil k brance, pak o puk přichází.

26:59

Hra je opět v podstatě nekoukatelná, zápas nemá vůbec žádné tempo, bruslí se, ale to je všechno.

26:20

26:04

Pavel Dacjuk (Petrohrad) nezachytil přihrávku z pravé strany a hosté přichází o útočné pásmo.

25:37

No, to se pak těžko dávají góly, když borci Petrohradu posílají puky vysoko nad branku Minsku, jako nyní z levé strany Dacjuk.

25:08

Vladislav Sjomin (Petrohrad) netrefuje branku Dinama a puk míří ze třetiny domácích.

24:53

SKA v útočném pásmu.

24:20

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Oleg Jevenko – 2 min., sekání).

24:00

23:22

Střelu Lisovce zablokovat bránící hráč SKA, puk se dostal opět ze třetiny hostů, zatím rozpačitá přesilová hra Minsku.

22:55

Puk ve středním pásmu, domácí to musí zkoušet znovu.

22:28

Minsk se drží v útočném pásmu, ale domácím chybí nějaká rychlá překvapivá přihrávka, většina pokusu je zablokována.

22:00

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Arťom Zemčonok – 2 min., nedovolené bránění).

21:32

Alexandr Kogaljov (Minsk) se protáhl z pravé strany až před branku SKA, kde ale ztroskotal na Hellbergovi.

21:14

Quinton Howden (Minsk) prováhal nejlepší okamžik ke střele z pravé strany.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:29.
Je za námi první třetina, která vyzněla lépe pro favorizovaný Petrohrad. Ten se zatím prezentuje lepším pohybem, nicméně zatím hru hostů sráží špatná koncovka. A když už dopravili hosté puk do branky, gól nebyl uznán. Naproti tomu Minsk hrozí z brejků a dá se říci, že domácí byli blízko ke gólu.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:32

Petrohrad ale zůstává i nadále v útočném pásmu, domácí jsou již viditelně unaveni.

19:11

19:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:35

Domácí se snaží dostat puk ze třetiny, což se jim ale stále nedaří.

18:15

Pokračuje tak přesilová hra SKA, hosté jsou opět v útočném pásmu.

18:03

18:03 Hosté dopravili puk do branky, ale rozhodčí nakonec gól neuznali.

18:03

Hosté dokázali dostat přece jenom puk do branky. Nail Jakupov poslal z levé strany puk před branku, kde ho v pádu zasáhl NIKOLAJ PROCHORKIN. Nicméně nebylo úplně jasné, jak se puk dostal do branky, sudí prostudoval videozáznam a gól nakonec neuznal.

17:35

SKA opět v útočném pásmu, zatím se ale hosté nedokáží dostat do nějaké šance.

17:11

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (David Booth – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

16:10

Přečíslení dva na jednoho v podání domácích... Alexej Těreščenko to ale totálně pokazil špatnou přihrávkou.

15:10

Poslední pětiminutovka první třetiny, tak zatím ani toto utkání nevybočuje z nepříjemného trendu letošní KHL, v níž padá hodně málo branek.

14:56

14:45

Střela Naila Jakupova (Petrohrad) končí vysoko nad brankou Minsku, hra je přerušena, bude se vhazovat po pravici Enrotha.

14:22

Po vyhraném vhazování jsou hosté opět v útočném pásmu.

13:53

Alexandr Barabanov (Petrohrad) trefuje z pravé strany bránícího Lisovce.

13:32

I tentokrát se domácím podařilo dostat puk ze třetiny, zatím dobrá práce bránící čtveřice.

13:16

Minsk dostává puk ze třetiny a domácí bleskově střídají.

12:54

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Sergej Kosticyn – 2 min., sekání).

12:32

SKA se drží v útočném pásmu, Dinar Chafizullin střílí od modré, Jhonas Enroth chytá a přerušuje hru.

11:47

Vhazování ve střední třetině, SKA získává puk, na ledě mají hosté elitní formace s Pavlem Dacjukem.

10:50

Teemu Pulkkinen (Minsk) bojuje o puk v útočném pásmu, ale není úspěšný, hrají hosté.

09:36

Arťom Volkov (Minsk) padá na led, po souboji na vlastní modré, ani toto se nepíská, nicméně správně, tady nešlo o faul.

09:15

Ostrý souboj u mantinelu, ve třetině SKA, diváci pískají, ale nevylučuje se.

08:33

Hra v tuto chvíli trochu postrádá tempo, hosté častěji drží puk, ale nedostávají se do zakončení.

07:25

Tam ale hrají pouze hosté, kteří rozehrávají.

07:00

Domácí posouvají puk do středního pásma, na ledě má Dinamo opět řadu s Pulkkinenem, který nahodil puk do útočného pásma.

05:50

David Rundblad (Petrohrad) s pukem za vlastní brankou, hosté pomalu rozehrávají.

05:12

Andrej Stěpanov (Minsk) zkouší z levé strany pozornost Hellberga, ten chytá a přerušuje hru.

04:16

SKA opět v útočném pásmu, domácí se zatím pozorně brání.

03:16

Rychlý brejk domácích, vůbec ne špatná akce, kdy Quinton Howden na sebe navázal dvojici bránících hráčů a přihrál na pravou stranu, kde byl zcela volný Teemu Pulkkinen, který ale Hellberga překonat nedokázal.

02:56

Pavel Dacjuk (Petrohrad) zkouší pozornost Enrotha z pravé strany, ten chytá a přerušuje hru.

02:42

Zatím je to hlavně o bruslení, gólmani na obou stranách jsou v podstatě bez práce.

01:49

Hosté s pukem za vlastní brankou, oba týmy střídají.

01:25

Domácímu Dinamu se zatím nedaří dostat před branku SKA.

00:28

Hosté v útočném pásmu.

00:01

Oba týmy na led, hrají hymny, nejprve běloruská, poté ruská.

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Blum, Wiercioch, Lisovec, Chenkel, Gotovec, D. Osipov, Jevenko – A. Těreščenko, A. Kosticyn, Bujnickij – Pulkkinen, Booth, Q. Howden – Litvinov, An. Stěpanov, S. Kosticyn – Kogaljov, Drozdov, Kitarov – A. Volkov.

SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Rundblad, Gavrikov, Chafizullin, Zemčonok, Zub, Rukavišnikov, Sjomin – Dacjuk, S. Plotnikov, Děrgačov – Byvalcev, Barabanov, Kuzmenko – Jakupov, Prochorkin, N. Gusev – Kablukov, Ketov, Ogirčuk – O. Li.

Rozhodčí: Bondar, Gusev – Viljugin, Palej.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Pro obě mužstva to bude první zápas v novém roce 2019 a favoritem jsou, dle odborné veřejnosti, hosté. Z pohledu celkových kurzů je Petrohrad dokonce jasným favoritem tohoto zápasu... Není divu, půjde o souboj týmů z opačných pólů Západní konference – zatímco Petrohradu patří druhá příčka, běloruský Minsk je třetí od konce.
Vítejte u online přenosu hokejového utkání ruské KHL, v němž běloruské DINAMO MINSK přivítá na svém stadionu SKA PETROHRAD.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

0:2

Branky a nahrávky: 42. S. Plotnikov (Rundblad), 57. Prochorkin (Dacjuk, Chafizullin)

Rozhodčí: Bondar, Gusev – Viljugin, Palej

Diváci: 15 086

12:54 MIN 2 S. Kosticyn, sekání
17:11 MIN 2+10 Booth, zásah do hlavy nebo krku+nesportovní chování
22:00 PET 2 Zemčonok, nedovolené bránění
24:20 MIN 2 Jevenko, sekání
32:14 PET 2 Gavrikov, hákování
37:07 PET 2 Rukavišnikov, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo