2:0

konec (0:0, 2:0, 0:0)

04.01.2019, 15:00 • Megasport Arena • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.9 4.1 2.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 10797 diváků. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a někdy příště se zase těším u dalších on-line přenosů z KHL! (17:31:29)
Československá stopa

Michal Čajkovský (DMS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:54
Jakub Kovář (JEK) 59 minut, 29 zákroků, 2 góly, 93,5%
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 31:30 (8:12, 13:10, 10:8)
Zblokované střely – 11:13
Vyhraná vhazování – 22:25
Trestné minuty – 4:4
Hity – 36:32
Hokejisté Dynama Moskva ukázali, že mají v posledních týdnech velmi dobrou formu a na domácím ledě porazili druhý nejlepší tým soutěže 2:0. Oba góly padly ve druhé třetině. Skóre utkání otevřel ve 27. minutě Vadim Šipačov, o sedm minut později se pak od modré čáry trefil Juuso Hietanen. Hokejisté Avtomobilistu se proti výborné domácí obraně těžko prosazovali, do šancí se moc nedostávali a co prošlo, pochytal pozorný brankář Ivan Bočarov.

59:26

Domácí dobývají prázdnou branku soupeře. Tentokrát ji minul Čajkovský.

59:05

59:05 Zákroky obránců Vasilevského s Trjamkinem, kteří uhájili prázdnou branku Avtomobilistu.

59:05

Tentokrát se v roli brankáře objevil Nikita Trjamkin, jehož neprostřelil Dmitrij Kagarlickij!

58:50

Mozer střílel z pravého kruhu na prázdnou branku soupeře, ale na brankáře si zahrál Alexej Vasilevskij, jenž předvedl skvělý zákrok pravou nohou!

58:38

Další icing Dynama.

58:22

Do prázdné branky střílel od červené čáry Daniil Tarasov. Scházely centimetry! Jelikož domácí hráč odehrál kotouč ještě z vlastní poloviny, je odpískán icing.

58:04

Branka Avtomobilistu je už prázdná!

57:23

Hosté se sice dokázali usadit v útočném pásmu, ale zatím krouží jen u mantinelů.

56:18

Od modré čáry nahazoval puk na branku Vladimir Brjukvin. Kovář nakonec nemusel zasahovat.

55:22

Hostům nepomohla ke kontaktnímu zásahu ani střela Michaila Mamkina. Ta se mezi tyče nevešla.

54:25

Hosté si nerozuměli za brankou a z toho mohl těžit Aslan Rajsov. Kovář ale vyrazil jeho střelu.

53:57

Už jen šest minut mají hosté na vymazání dvougólového manka.

52:34

Domácí stále stíhají zaměstnávat obranu soupeře. Individuálním průnikem se prezentoval Jevgenij Mozer, který střílel do levého betonu Kováře.

51:56

Nikita Trjamkin se dostal ke střele z osy hřiště. Bočarov svým zákrokem přerušil hru. Reklamní přestávka.