04.01.2019, 17:30 • Minsk Arena • Martin Dvořák

Tipsport: 7.28 6.2 1.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:52:06)

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dinamo Minsk: 11

SKA Petrohrad: 25.
Utrápený zápas je u konce, Dinamo prohrává s favorizovaným Petrohradem 0:2 a nutno dodat, že zaslouženě. Domácím vyšla trochu první třetina, v níž hrozili z brejků, ale od druhé třetiny je to hodně chabý výkon. To ale platí i pro vítěze zápasu, Petrohrad působil hodně odevzdaně, hosté jakoby hráli bez zápalu a chuti. Dva vstřelené góly jsou tak asi maximem, co jsme dnes mohli vidět.

59:08

Petrohrad celkem v poklidu drží soupeře daleko od vlastní branky.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny a vzhledem k tomu, jak neuvěřitelně špatný výkon podává Minsk, dá se říci, že i celého zápasu.

57:23

V gólové akci hostů byl přece jenom konečně záblesk hokejovosti, něco podobného je k vidění i v zápasech NHL, jen tak dál!

56:30

56:30 Nikolaj PROCHORKIN - 0:2

56:30

Petrohrad právě vstřelil branku!
Nakonec i důchodcovsky sehraná přesilová hra hostům stačí ke vstřelení gólu, stačilo hokejové myšlení u Pavla Dacjuka, který na levé straně naznačil střelu, místo toho ale rychle přihrál na druhou stranu, odkud pálí z podřepu NIKOLAJ PROCHORKIN, který trefuje odkrytou branku, Enroth se neměl šanci přemístit. Asistence: Pavel Dacjuk a Dinar Chafizullin.

55:55

SKA se dostává do útočného pásma, tak co nám hosté předvedou? Zatím je to všechno ve stoje, absolutně bez pohybu.

55:40

SKA v tuto chvíli až ve vlastní třetině, byť hosté hrají přesilovou hru.

Dnešní utkání sleduje 15 086 diváků.

55:20

Puk má ve své výstroji Jhonas Enroth (Minsk), který přerušuje hru, bude se vhazovat po jeho levici.

54:44

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Teemu Pulkkinen – 2 min., vysoká hůl).

53:30

Protiútok Dinama dva na dva... přihrát tak, aby to spoluhráč dostal nejlépe na hůl, to je nad síly domácích borců.

53:16

52:08

Když už by se asi David Rundblad dokázal trefit na branku, končí jeho střela na před ním stojícím obránci.

51:49

David Rundblad (Petrohrad) netrefuje branku Dinama, ale domácí nedokázali vyhodit puk ze třetiny.

0:2

Branky a nahrávky: 42. S. Plotnikov (Rundblad), 57. Prochorkin (Dacjuk, Chafizullin)

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Blum, Wiercioch, Lisovec, Chenkel, Gotovec, D. Osipov, Jevenko – A. Těreščenko, A. Kosticyn, Bujnickij – Pulkkinen, Booth, Q. Howden – Litvinov, An. Stěpanov, S. Kosticyn – Kogaljov, Drozdov, Kitarov – A. Volkov.

SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Rundblad, Gavrikov, Chafizullin, Zemčonok, Zub, Rukavišnikov, Sjomin – Dacjuk, S. Plotnikov, Děrgačov – Byvalcev, Barabanov, Kuzmenko – Jakupov, Prochorkin, N. Gusev – Kablukov, Ketov, Ogirčuk – O. Li.

Rozhodčí: Bondar, Gusev – Viljugin, Palej

Diváci: 15 086

12:54 MIN 2 S. Kosticyn, sekání
17:11 MIN 2+10 Booth, zásah do hlavy nebo krku+nesportovní chování
22:00 PET 2 Zemčonok, nedovolené bránění
24:20 MIN 2 Jevenko, sekání